Tak Adele wygląda bez makijażu!Jak wygląda Adele bez kocich kresek czy smokey eyes? Jeszcze piękniej. Coraz więcej gwiazd mówi makijażowi „żegnaj” i to nie ze względu na upały. Gwiazdy Hollywood dołączają do światowej akcji #nomakeup. Jako jedna z pierwszych dołączyła się do niej Alicia Keys, która przez lata ukrywała swoją urodę i chowała wszelkie niedoskonałości pod makijażem. Piosenkarka poinformowała swoich fanów, że już czas najwyższy zerwać z wizerunkiem gwiazdy, która nie wychodzi z domu bez makijażu.

Do akcji dołączyły niedawno Mila Kunis oraz Beyonce. Polskie gwiazdy również chętnie podjęły zagraniczną modę. Dzięki temu fani mieli okazję zachwycać się naturalnym pięknem Kasi Glinki, Evy Minge, Hanny Lis, Ady Fijał czy Anny Popek. Teraz przyszła czas na brytyjską wokalistkę Adele. Co prawda artystka nie stosuje wielu warstw podkładu, ale teraz zrezygnowała również z kocich kresek i smokey eyes, które stały się jej znakiem rozpoznawczym.

Na swoim Instagramie Adele zamieściła serię zdjęć w naturalnej odsłonie. Na basenie, na tarasie, na sofie – gwiazda prezentuje się rewelacyjnie!
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Tak Adele wygląda bez makijażu!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz