Ta książka zakończy prezydenturę Donalda Trumpa?!Donald Trump jest najbardziej kontrowersyjnym prezydentem USA od lat. Prostoduszny miliarder trafił z przekazem o wielkości Ameryki tak celnie, że został 45. prezydentem USA. Nie milkną plotki o jego nierokującej relacjii z drugą żoną, Melanią. Oziębłość da się zauważyć nawet na zdjęciach.

Świętowanie pierwszej rocznicy objęcia urzędu mąci premiera krytycznej książki “Fire and Fury: Inside the Trump White House” (Ogień i Furia: Wewnątrz Białego Domu Donalda Trumpa). Według zapowiedzi książka może doprowadzić do końca pomarańczowej prezydentury.

Daje jasny przekaz, że król jest nagi. Przedstawia jego prezydenturę w taki sposób, że widać jego nieprzygotowanie do tej ważnej roli – mówi autor książki – Michael Wolff w wywiadzie dla BBC. Ludzie rzeczywiście zdają sobie sprawę – o mój Boże, rzeczywiście jest nagi. To fundamenty myślenia, które zakończy jego prezydenturę – kwituje.

Sam Trump uznał oczywiście książkę za pełną kłamstw, bowiem autor opisuje go jako “osobę nieprzygotowaną do sukcesu w wyborach”.

Czy to właśnie dlatego Melania jest wobec Donalda tak nieczuła?
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Ta książka zakończy prezydenturę Donalda Trumpa?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz