Ta 8-latka z Rosji już robi karierę w modelingu!W dobie mediów społecznościowych właściwie każdy ma szansę na to, by zdobyć popularność. Instagram zrewolucjonizował nie tylko definicję “celebryty”, ale i wywrócił do góry nogami skostniały świat modelingu, otwierając go na mniej oczywistych kandydatów do podboju wybiegów.

Mimo tej rewolucji i pozornej otwartości branży na “nowości i inność”, tematem budzącym kontrowersje pozostaje wciąż praca dziecięcych modelek i modeli. Kilkuletnie dzieci, występujące w reklamach i sesjach zdjęciowych, często padają bowiem ofiarą ambicji swoich rodziców lub nieuczciwych agentów.

Co jakiś czas pojawia się jednak jakaś dziecięca gwiazda modelingu, której media przyznają tytuł “najpiękniejszego dziecka na świecie”. Przed dekadą zdobyła go choćby Francuzka Thylene Blondeau, której kontrowersyjna, “dorosła” sesja w Vogue’u wzbudziła ogromne emocje.

Teraz nieoficjalny tytuł “najpiękniejszej dziewczynki świata” przyznano z kolei Annie Pavadze. 8-latka z Sankt Petersburga swoją “karierę” rozpoczęła już w wieku 3 lat, a dzisiaj jej profil na Instagramie śledzi niemal… pół miliona ludzi.

Zobaczcie, jak mała Anna wypada przed obiektywem. Ma szansę na dłuższą karierę niż jej francuska poprzedniczka?
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Ta 8 latka z Rosji już robi karierę w modelingu!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz