Marina Łuczenko-Szczęsna zostanie gwiazdą TVN?

If you're new here, you may want to subscribe to my RSS feed. Thanks for visiting!Marina Łuczenko-Szczęsna (28 l.) chce być gwiazdą z prawdziwego zdarzenia. Piosenkarka zdaje sobie sprawę, że nie ma zbyt dobrej prasy. W związku z tym bardzo poważnie rozważa udział w jednym z największych programów TVN, by podreperować swój wizerunek. – TVN zaproponował Marinie gwiazdorską stawkę za udział w kolejnej edycji „Agenta”....  Czytaj więcej »

Jak dziś wygląda pierwsza żona Radka Majdana?!

Sylwia Majdan była pierwszą żoną Radosława Majdana. Od tamtego czasu się zmieniła. Wygląda rewelacyjnie. Radosław Majdan jest obecnie szczęśliwym mężem Małgorzaty Rozenek. Wcześniej jednak był w związku z Dorotą Rabczewską. Mało kto pamięta jego pierwszą żonę, która w odróżnieniu od “Perfekcyjnej” i Dody, nie jest obecna w show-biznesie. Sylwia Majdan i Radosław Majdan poznali się podczas konkursu...  Czytaj więcej »

Adam Levine i Behati Prinsloo spodziewają się drugiego dziecka!

Adam Levine (38 l.) i jego żona Behati Prinsloo (28 l.) oczekują drugiego dziecka! Para została po raz pierwszy rodzicami we wrześniu ubiegłego roku. Na świat przyszła ich córeczka Dusty Rose. Piosenkarz od dawna podkreślał, że on i jego żona chcieliby mieć więcej niż jedno dziecko. Okazuje się, że ich marzenie spełni się już za kilka miesięcy! Behati Prinsloo pochwaliła się bowiem na Instagramie, że jest w ciąży! Modelka...  Czytaj więcej »

Talinda Bennington pokazała jedno z jego ostatnich zdjęć wokalisty Linkin Park

Samobójcza śmierć Chestera Benningtona, wokalista Linkin Park, była ogromnym zaskoczeniem nawet dla jego najbliższej rodziny. Żona zmarłego muzyka opublikowała jedno z ich wspólnych zdjęć, które zostało wykonane na cztery dni przed śmiercią Chestera. Na fotografii oprócz roześmianego wokalisty znajdziemy jego dzieci. “Już wtedy miał myśli samobójcze, skąd mogłam wiedzieć” – skomentowała zdjęcie...  Czytaj więcej »

Grzegorz Łapanowski już po ślubie!

Grzegorz Łapanowski z “Top Chef” wziął ślub. Sympatyczny prowadzący kulinarne show Polsatu pochwalił się na Instagramie pięknym zdjęciem z ceremonii ślubnej. Kim jest jego świeżo upieczona żona? Grzegorz Łapanowski (33) wziął ślub. Uśmiechnięty prowadzący reality show dla kucharzy w telewizji Polsat oraz uczestnik trzeciej edycji programu “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” powiedział...  Czytaj więcej »

Rodzina Lewandowskich znów się powiększy?!

Anna Lewandowska była gościem niedzielnego wydania “Dzień Dobry Wakacje” na antenie TVN. Słynna trenerka i żona Roberta Lewandowskiego w pierwszym wywiadzie po porodzie opowiedziała o macierzyństwie i karierze. Czy wkrótce rodzina Lewandowskich się powiększy? Anna Lewandowska rzadko udziela wywiadów. Wyjątek zrobiła dla Kingi Rusin. Żona Roberta Lewandowskiego opowiedziała o swojej formie po porodzie, a także...  Czytaj więcej »

Scjentolodzy ukarzą Toma Cruise’a za wypadek?!

Tom Cruise od lat pozostaje największą gwiazdą kościoła scjentologicznego. Choć stracił już z jego powodu dwie żony i córkę, aktor nadal pozostaje wierny – lub jest do tego zmuszany – sekcie założonej przez Rona L. Hubbarda. Cruise żyje podobno w bliskich relacjach z aktualnym przywódcą scjentologów, Davidem Miscavigem, u którego ma duże wpływy. Jak twierdzi jednak źródło amerykańskiego magazynu Radar,...  Czytaj więcej »

Krzysztof “Diablo” Włodarczyk wyprowadził się od żony!

Życie uczuciowe Krzysztofa “Diablo” Włodarczyka jest wyjątkowo barwne, o czym nie raz mogła przekonać się prasa bulwarowa, do której bokser ma niewątpliwą słabość, chętnie zwierzając się na ich łamach ze swoich problemów w związkach. Kilka lat temu pięściarz był na ustach wszystkich, gdy postanowił urządzić burdę w hiszpańskim hotelu, dokąd jego żona razem z synem wyjechała odpocząć. Po powrocie...  Czytaj więcej »

Basia Kurdej-Szatan znów kusi na Instagramie!

Basia Kurdej-Szatan, czyli piękna blondynka z reklam Playa i serialu “M jak miłość”, kojarzyła się nam do tej pory raczej z grzeczną, uporządkowaną i dość zachowawczą w swoim zachowaniu mamą i żoną. Wizerunek porządnickiej dziewczyny z TVP najwyraźniej znudził się aktorce. Gwiazda przeszła ostatnio zauważalną metamorfozę. A przynajmniej swoje oblicze zmieniło jej konto na Instagramie. Na instagramowym...  Czytaj więcej »

Kamil Durczok z nową dziewczyną!

Kamil Durczok jest zakochany! Dziennikarz i były szef “Faktów” TVN na początku roku rozwiódł się ze swoją żoną, Marianna Dufek, z którą ma syna, i jak się okazuje ma już nową partnerkę! Jest nią 27-letnia Julia Oleś-Miła. Durczok potwierdził swój nowy związek, zaznaczając status “w związku” na Facebooku i publikując zdjęcie z Julią na Instagramie. Jak sądzicie, pasują do siebie? Dowiedzcie...  Czytaj więcej »

George Clooney jest wściekły! Paparazzi sprzedali prasie zdjęcia jego dzieci

Francuski magazyn “Voici” opublikował zdjęcia dzieci George’a Clooneya. W oficjalnym oświadczeniu aktor zapowiedział, że wyciągnie konsekwencje. Sprawa trafi do sądu. Pod koniec ubiegłego tygodnia francuski magazyn “Voici” opublikował zdjęcia George’a Clooneya i jego żony niosących na rękach narodzone 2 miesiące temu bliźniaki. Może nie byłoby w tym nic szokującego, gdyby nie to, że...  Czytaj więcej »

Z kim umówiła się na spotkanie Melania Trump?

Bywa, że plotki o sławnych rodzą się jeszcze przed ich oficjalnym spotkaniem. Doskonale to zobrazuje przykład z Melanią Trump (47 l.) i księciem Harrym (32 l.). Książę i jego brat doskonale wiedzą, że każde wyjście z piękna kobietą wiąże się w ich przypadku z plotkami. Pamiętacie, co działo się, gdy William wyszedł na kolację z australijską modelką? Do dzisiaj ciągną się za nim plotki o kryzysie w małżeństwie...  Czytaj więcej »

Tomasz Niecik znów został ojcem!

Tomasz Niecik po raz drugi został ojcem. Muzyk w rozmowie z Plejadą wyznał, że urodziła mu się córka Natalia. Co jeszcze nam powiedział? Tomasz Niecik do niedawna znany był głównie fanom disco polo. Potem wokalista dał się poznawać z zupełnie innej strony. Tomasz Niecik był uczestnikiem drugiej edycji programu “Agent – Gwiazdy”. Wokół jego osoby nie brakowało kontrowersji. Słynne stały się, chociażby...  Czytaj więcej »

Dariusz K. założył sprawę Edycie Górniak

Dariusz K. (42 l.) założył właśnie w warszawskim sądzie sprawę byłej żonie Edycie Górniak (45 l.). Chodzi o ustalenie kontaktów z ich synem Allanem (13 l.). Jak ustalił “Super Express”, podobny pozew wpłynął również przeciwko obecnej żonie Izie Adamczyk (31 l.). Chodzi o możliwość widywania się z córeczką Leą (6 l.). W lipcu 2014 roku Dariusz K. trafił do aresztu, po tym jak na pasach zabił Ewę J....  Czytaj więcej »

Bartosz Obuchowicz po raz trzeci został ojcem!

Aktor nie posiada się ze szczęścia! Żona Katarzyna urodziła mu trzecią córkę, Michalinę. Bartosz Obuchowicz (35 l.) tradycyjnie już był przy porodzie i przecinał pępowinę. - Bardzo cieszę się, że to dziewczynka. W końcu mam doświadczenie w ich wychowywaniu – mówił “Twojemu Imperium” rozradowany. - Kiedy starsze, Marianna i Marcelina zobaczyły małą, nie chciały jechać na wakacje. Ostatecznie dały...  Czytaj więcej »