Doda przyjęła nazwisko nowego męża!

If you're new here, you may want to subscribe to my RSS feed. Thanks for visiting!Doda (34 l.) w sobotę 14 kwietnia 2018 roku została żoną Emila Stępnia (40 l.) i teraz jak się okazuje, postanowiła przyjąć jego nazwisko! Emocje wciąż nie gasną po tym, jak w sobotnie popołudnie Dorota powiadomiła swoich fanów oraz media o sekretnym ślubie, który wzięła z Emilem w Hiszpanii. Dawkowała informacje godzina po godzinie, dzień...  Czytaj więcej »

Dorota Szelągowska po ślubie!

Dorota Szelągowska wzięła ślub. Córka Katarzyny Grocholi opowiedziała o porządkach w swoim życiu prywatnym w magazynie “Twój Styl”. Dlaczego nie jest stworzona do bycia w ciąży? Czemu myślała, że urodzi syna, a nie córkę? Jak wspomina małżeństwo z Adamem Sztabą? Dorota Szelągowska to jedna z najbardziej lubianych gwiazd. Ma tysiące fanów w mediach społecznościowych i milionowe rzesze widzów, którzy...  Czytaj więcej »

Sławomir Zapała myśli o kolejnym dziecku!

Po raz pierwszy został ojcem we wrześniu 2016 r. Sławomir Zapała (35 l.) jednak nie zamierza poprzestać na jednym dziecku. Twórca hitu “Miłość w Zakopanem” zapowiada, że chce by jego synek Kordian (2 l.) miał rodzeństwo. – Patrząc na naszego synka, aż chce się mieć więcej takich brzdąców. Nie chcę, by był jedynakiem – powiedział Sławomir w “Dobrym Tygodniu”. Gwiazdor i jego żona...  Czytaj więcej »

Piotr Żyła zabrał głos odnośnie kryzysu w jego małżeństwie!

Piotr Żyła po zakończeniu Pucharu Świata 2017/2018 w skokach narciarskich zabrał głos w sprawie swoich małżeńskich problemów. Ocenił, że cała sytuacja nie miała większego wpływu na jego formę. - Nie chcę poruszać tego tematu. Raz już to podsumowałem, na Facebooku. I ten okres mam już za sobą. Nie był to dla mnie łatwy czas. Ale to tematy prywatne, które musimy wyjaśnić z żoną między sobą – powiedział...  Czytaj więcej »

Maciej Rybus już po ślubie!

Reprezentant Polski Maciej Rybus (28 l.) zmienił stan cywilny. Piłkarz Lokomotiwu Moskwa poślubił piękną kobietę o imieniu Lana, która pochodzi z Osetii. Na ślubie pary obecny był m.in. rosyjski dziennikarz Adam Zubajrajew, który jako pierwszy poinformował o ceremonii. Maciej Rybus do niedawna ukrywał swoje życie prywatne. Do stycznia nie było wiadomo, że piłkarz po rozstaniu z modelką Natalią Czubaj (28 l.), spotyka się...  Czytaj więcej »

Peja znów został ojcem!

Peja został ojcem po raz drugi. Raper i uczestnik programu “Agent Gwiazdy 3″ pochwalił się radosną nowiną w mediach społecznościowych. Jakiej płci jest drugie dziecko muzyka? Ryszard “Peja” Andrzejewski (41 l.) dotychczas trzymał się z dala od show-biznesu, skupiając się raczej na karierze w branży hip-hopowej. Tym większe zdziwienie wywołał udziałem w celebryckim programie “Agent Gwiazdy 3″,...  Czytaj więcej »

21-letnia córka Stevena Spielberga zachwyca w bikini!

Dzieci znanych rodziców to osobna kategoria w show biznesie, zyskująca coraz bardziej na popularności i znaczeniu. Sławę zdobywają już nie tylko dorastające latorośle modelek, piosenkarzy i aktorów, ale nawet… reżyserów. Ostatnio coraz głośniej jest o Destry Allen Spielberg, 21-letniej córce słynnego reżysera i jego żony, Kate Capshaw. Najmłodsza z pięciorga dzieci Stevena coraz śmielej korzysta z profilu na Instagramie,...  Czytaj więcej »

Ania Lewandowska na zakupach z ochroniarzem!

Odkąd Anna Lewandowska została żoną najbogatszego polskiego piłkarza, media śledzą niemal każdy jej krok. Lewandowska, mieszkająca na co dzień w Monachium, sama zresztą podsuwa im tematy do plotek, za pośrednictwem Instagrama, ale od czasu do czasu pojawia się też w Warszawie żeby udzielić kilku wywiadów, albo otworzyć nowy biznes. Tak jak teraz, gdy Anna otwiera swoje “centrum dietetyczno-treningowe”. Z tej...  Czytaj więcej »

Anna Lewandowska znów mówi, że nie jest zależna od męża

O Annie Stachurskiej, zanim została żoną najsłynniejszego polskiego piłkarza, mało kto słyszał, za wyjątkiem fanów karate. Żona Roberta najwyraźniej ma na tym tle jakiś kompleks, bo przy każdej okazji zapewnia, że tym różni się od reszty WAGs, że ma na koncie własne osiągnięcia. Niestety, im bardziej Lewandowska pilnuje tego, żeby ludzie pamiętali o jej sportowej karierze i dyplomie z dietetyki, tym więcej osób...  Czytaj więcej »

Księżna Kate ryzykuje zdrowiem!

Księżna Kate niedawno odwiedziła wystawę fotografii w National Portrait Gallery. Obecność żony księcia Williama była szeroko komentowana w brytyjskich mediach przede wszystkim za sprawą stroju, w którym wystąpiła. Kate po raz kolejny udowodniła, że potrafi znieść wiele, by wyglądać elegancko. Tym razem chyba jednak przesadziła. Brytyjskie media były wyraźnie zaskoczone zachowaniem księżnej Kate, która niedawno pojawiła...  Czytaj więcej »

Ewan McGregor znów jest do wzięcia!

Związek Ewana McGregora (46 l.) i Mary Elizabeth Winstead (33 l.) nie przetrwał próby czasu. Informacja o rozwodzie aktora i jego żony, scenarzystki Evy Mavrakis (51 l.), wypłynęła do mediów jesienią ubiegłego roku. Szybko okazało się, że Ewan McGregor porzucił żonę, z którą ma cztery córki, dla swojej koleżanki z planu serialu “Fargo”, Mary Elizabeth Winstead. Teraz dowiadujemy się, że to aktor został...  Czytaj więcej »

Co tak naprawdę spowodowało rozpad małżeństwa Piotrka Żyły?!

W małżeństwie Piotra Żyły od jakiegoś czasu nie układało się najlepiej. W końcu jego żona Justyna opisała całą sytuację w poście na Instagramie. Napisała, że jej mąż miał kochankę i dlatego odszedł. Nie mam zamiaru już kłamać. Tak, to prawda, ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie. (…) Wyrzuciłam go z domu, jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę. Para...  Czytaj więcej »

To koniec małżeństwa Piotra Żyły?!

Piotr Żyła (31 l.) do tej pory uważany był za skromnego, rodzinnego mężczyznę z ogromnym poczuciem humoru. Ten obraz sportowca może szybko zostać zniszczony po wpisie, jaki opublikowała jego żona. Gdy skoczek wrócił do Polski z Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018 w Pjongczangu, to na lotnisku zabrakło jego żony Justyny. Wszyscy zadawali sobie pytanie, dlaczego nie przywitała ona męża. W nocy 22 lutego Justyna przerwała...  Czytaj więcej »

Tak żona gratuluje Kamilowi Stochowi!

Kamil Stoch zdobył złoty medal na Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczang. Mógł liczyć na osobiste gratulacje swojej najwierniejszej fanki, żony. Kamil Stoch podczas sobotniego konkursu indywidualnego na dużej skoczni na Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczang powtórzył swój wielki wyczyn sprzed 4 lat. Po raz kolejny wywalczył złoty medal! Gratulacje od razu złożyli mu koledzy skoczkowie z drużyny, ale najważniejsze nastąpiło...  Czytaj więcej »

Isabel Marcinkiewicz zarzuca Kazimierzowi lenistwo!

Idź do pracy, zajmij się czymkolwiek, idź na bezrobotne, zajmij się jakąkolwiek pracą, przestań mnie nachodzić, a najlepiej odejdź! – wykrzykiwał Kazimierz Marcinkiewicz (59 l.) do żony, co widać na słynnym nagraniu, do którego dotarł “Super Express”. Teraz Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz (36 l.) postanowiła odnieść się do ujawnionych taśm w rymowanym oświadczeniu. Jaki płynie z niego morał? Były...  Czytaj więcej »