Anna Karczmarczyk już po ślubie

If you're new here, you may want to subscribe to my RSS feed. Thanks for visiting!Anna Karczmarczyk w końcu potwierdziła informacje o ślubie! Aktorka opublikowała w sieci zdjęcie z ceremonii. „Mąż i Żona!” – podpisała fotografię artystka. Suknia ślubna panny młodej robi wrażenie. Anna Karczmarczyk wzięła ślub w ostatni weekend ze swoim wieloletnim partnerem Pascalem Litwinem – producentem telewizyjnym. 9 lipca...  Czytaj więcej »

Takie SMS-y pisała Meghan Markle do swojego makijażysty tuż przed ślubem

Po prawie trzech miesiącach od ślubu Meghan (36 l.) i Harry’ego (33 l.) makijażysta postanowił ujawnić treść sms-ów, jakie wymienił z księżną. Oprócz tego wyjawił preferencje ukochanej księcia co do make upu na ten wyjątkowy dzień. Meghan, podobnie zresztą jak chyba każdej pannie młodej, zależało, by w dniu ślubu wyglądać wyjątkowo. Były dwie suknie – jedna na ślub, druga na wesele, oryginalna biżuteria,...  Czytaj więcej »

Miłosne zawirowania w życiu Macieja Rybusa

O ślubie polskiego piłkarza Macieja Rybusa (28 l.) oraz pięknej Rosjanki Lany Baimatowej było bardzo głośno. Uroczystość odbyła się w marcu, dla niektórych zadziwiająco krótko po styczniowych zaręczynach pary. Okazuje się, że grający w Lokomotiwie Moskwa sportowiec już w czasie romansu z Laną miał cały czas dziewczynę w Polsce! Maciej Rybus w 2017 roku przeniósł się z francuskiego Lyonu do Moskwy. Nie tylko zostawił...  Czytaj więcej »

Thomas Markle o ślubie córki. Zdradza kulisy!

Thomas Markle udzielił szczerego wywiadu Meghan Markle już od miesiąca jest żoną księcia Harry’ego, a tym samym – księżną Sussex. Transmisję na żywo z royal wedding śledziły miliony widzów na całym świecie, a media jeszcze długo rozpisywały się o uroczystości i szczegółach, do których udało im się dotrzeć. Zatrudniono nawet specjalistę od czytania z ruchu warg, który miał za zadanie rozszyfrować, co...  Czytaj więcej »

Coraz bliżej ślubu Rutkowskiego

Krzysztof Rutkowski (58 l.) w końcu będzie miał u boku panią Rutkowską. Maja Pilch (33 l.) zmieni stan cywilny po latach konkubinatu ze znanym detektywem. Oboje – jak wiemy z publicznych deklaracji – chcą spędzić ze sobą resztę życia. W pewnym momencie uznali, że dobrze byłoby sformalizować związek. Ślub Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Pilch ma odbyć się jeszcze tego lata. Rutkowski deklaruje, że planów nie...  Czytaj więcej »

Księżna Meghan i książę Harry zachwycili na kolejnym królewskim ślubie

Odkąd Meghan Markle dołączyła do brytyjskiej rodziny królewskiej, media coraz głośniej mówią o tzw. “efekcie Meghan”. Piękna rozwódka, której kariera aktorska musiała zostać zawieszona w związku z nowym małżeństwem jest obecnie najjaśniej świecącą gwiazdą brytyjskiej monarchii. Nic dziwnego, że to na nią fotoreporterzy zwrócili największą uwagę podczas uroczystości, która odbyła się w Lincolnshire....  Czytaj więcej »

Kuzyn Królowej Elżbiety II bierze pierwszy homoseksualny ślub w brytyjskiej rodzinie królewskiej!

Przy okazji ślubu Meghan Markle i księcia Harry’ego na tapecie pojawił się znów temat konserwatywnego charakteru monarchii brytyjskiej. Anglicy, choć deklarują przywiązanie do tradycji podtrzymywanej przez Królową Elżbietę, wyraźnie ucieszyli się na wieść o liberalnej w poglądach i nowoczesnej Meghan. I choć jeszcze niedawno trudno było wyobrazić sobie, że zagorzała feministka o niebrytyjskich korzeniach i z rozwodem...  Czytaj więcej »

Tomasz Oświeciński planuje oświadczyny

Historia zatoczyła koło. Tomasz Oświeciński (45 l.) najpierw pogodził się z byłą żoną, teraz planuje jej się ponownie oświadczyć, a później wziąć z nią drugi ślub! To ma być wielka niespodzianka, którą on przygotowuje dla swojej ukochanej. Aktor znany z filmów Patryka Vegi (41 l.) i serialu „M jak miłość” chce, by zaręczyny były niezapomniane. – Córka pyta: „Tato, kiedy pierścionek?”, żona pokazuje,...  Czytaj więcej »

Dawid Podsiadło rozstał się z partnerką?

Dawid Podsiadło, chociaż trudno w to uwierzyć, osiągnął popularność bez epatowania prywatnością. Muzyk unika opowiadania o swoich związkach, chociaż jesienią ubiegłego roku mówiło się o tym, że zdecydował się na ślub ze swoją długoletnią dziewczyną, Eweliną. Podobno chciał uciec od wielkomiejskiej Warszawy i powiedzieć tak gdzieś w romantycznej głuszy. Niestety, wygląda na to, że plany ślubne Dawid i Eweliny...  Czytaj więcej »

Gdzie pojadą w podróż poślubną Meghan i Harry?!

Księżna Meghan i książę Harry do tej pory nie udali się w podróż poślubną. Mieli wyjechać do Afryki, jednak teraz pojawiły się informacje, że odwiedzą Kanadę. Choć od ślubu księżnej Meghan i księcia Harry’ego minął już ponad tydzień, małżonkowie nie wybrali się jeszcze w podróż poślubną. Powodem były 70. urodziny księcia Karola, podczas których po raz pierwszy pojawili się oficjalnie jako małżeństwo,...  Czytaj więcej »

Jakie prezenty dostali goście na ślubie Meghan i Harry’ego?

Goście na ślubie księcia Harry’ego i Meghan Markle dostali torby z pamiątkami. Co w nich jest? Możemy dowiedzieć się… z eBaya. Na ślub księcia Harry’ego i księżnej Meghan oprócz rodziny królewskiej i wielu gwiazd, zaproszono też 1200 członków społeczeństwa, w tym w tym “młodych ludzi, którzy wykazali się przywództwem” oraz “tych, którzy przysłużyli się swoim społecznościom”. Teraz...  Czytaj więcej »

Meghan Markle zmieniła nazwisko i przyjęła tytuł księżnej

Ślub z księciem Harrym oznaczał dla Meghan Markle nie tylko zmianę stanu cywilnego. Amerykanka wstąpiła do brytyjskiej rodziny królewskiej. Zmieniła nazwisko i przyjęła tytuł księżnej. Jak się teraz dokładnie nazywa? Meghan Markle po ślubie z księciem Harrym stała się częścią brytyjskiej rodziny królewskiej. W ten sposób 36-letnia aktorka ze Stanów Zjednoczonych z dnia na dzień z niemal zwyczajnej Amerykanki (ojciec...  Czytaj więcej »

Najpiękniejsze kreacje ze ślubu Meghan i Harry’ego

Ślub księcia Harry’ego i Meghan był piękną uroczystością, która odbyła się na zamku Windsor. Który z gości zaprezentował najbardziej elegancki strój? Ślub Harry’ego i Meghan przeszedł do historii jako nie tylko wspaniałe i medialne show, ale także dlatego, że uroczystość uświetnili znakomici goście. Na mszy świętej w zamku w Windsorze pojawili się m.in. był piłkarz David Beckham, piosenkarz Elton John...  Czytaj więcej »

Przygotowania do ślubu Meghan i Harry’ego idą pełną parą!

Już w najbliższą sobotę odbędzie się długo wyczekiwany ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego. Ich związek od początku budził kontrowersje, a ostatnie dni przed ślubem także upływają w atmosferze skandalu, z powodu ojca Meghan, który chciał zarobić na jej ślubie oraz jej brata, który doradził Harry’emu, aby się z nią nie żenił. Ostatecznie, Thomas Markle nie pojawi się na ślubie córki. Przyszła księżna...  Czytaj więcej »

Anna Karczmarczyk i huczne wesele!

Już wkrótce będzie najszczęśliwszą kobietą na świecie. Na początku lipca Anna Karczmarczyk (27 l.) stanie na ślubnym kobiercu i zostanie żoną producenta telewizyjnego Pascalem Litwinem (25 l.). Jak dowiedział się Fakt, przyszli państwo młodzi szykują dla swoich gości niesamowitą imprezę. – Ania z Pascalem planują huczną ceremonię na ponad 100 osób. Zaprosili na nią nie tylko najbliższą rodzinę i przyjaciół,...  Czytaj więcej »