Doda przyjęła nazwisko nowego męża!

If you're new here, you may want to subscribe to my RSS feed. Thanks for visiting!Doda (34 l.) w sobotę 14 kwietnia 2018 roku została żoną Emila Stępnia (40 l.) i teraz jak się okazuje, postanowiła przyjąć jego nazwisko! Emocje wciąż nie gasną po tym, jak w sobotnie popołudnie Dorota powiadomiła swoich fanów oraz media o sekretnym ślubie, który wzięła z Emilem w Hiszpanii. Dawkowała informacje godzina po godzinie, dzień...  Czytaj więcej »

Gwyneth Paltrow też wzięła ślub w tajemnicy?!

Gwyneth Paltrow wzięła sekretny ślub? Ceremonia odbyła się ponoć 14 kwietnia. Gwyneth Paltrow i Brad Falchuk urządzili huczną imprezę, na której mieli świętować swoje zaręczyny. Okazuje się, że prawdopodobnie para tego dnia pobrała się i urządziła… wesele! Plotki podsyciła też matka aktorki. Widziano ją w Los Angeles, kiedy niosła szary pokrowiec na ubrania, w którym rzekomo miała znajdować się suknia panny...  Czytaj więcej »

Dorota Szelągowska po ślubie!

Dorota Szelągowska wzięła ślub. Córka Katarzyny Grocholi opowiedziała o porządkach w swoim życiu prywatnym w magazynie “Twój Styl”. Dlaczego nie jest stworzona do bycia w ciąży? Czemu myślała, że urodzi syna, a nie córkę? Jak wspomina małżeństwo z Adamem Sztabą? Dorota Szelągowska to jedna z najbardziej lubianych gwiazd. Ma tysiące fanów w mediach społecznościowych i milionowe rzesze widzów, którzy...  Czytaj więcej »

Doda i Emil Stępień bez miesiąca miodowego!

Wszystko dlatego, że Doda ma prokuratorskie zarzuty w dwóch oddzielnych sprawach – wymuszania groźbą i składania fałszywych zeznań. Grozi jej nawet 8 lat więzienia. Co prawda wpłaciła 100 tysięcy złotych kaucji i nie ma zakazu opuszczania kraju, ale od listopada zeszłego roku musi co tydzień stawiać się na komendzie w ramach dozoru policyjnego. Nie tylko utrudniło to zakochanym organizację ślubu i wesela w Hiszpanii,...  Czytaj więcej »

Doda wzięła ślub w Hiszpanii!

A to dopiero niespodzianka. Doda (34 l.) od dwóch dni jest mężatką! Wokalistka wzięła tajny ślub z producentem Emilem Stępniem (41 l.). Para pobrała się na południu Hiszpanii w kurorcie Marbella. Dokładnie w tym samym miejscu w zeszłym roku doszło do zaręczyn pary. W sobotę na profilu Dody pojawiło się zdjęcie obrączek z podpisem: “Kochani, z radosnym sercem informuję Was jako pierwsza: wyszłam za mąż”....  Czytaj więcej »

Aleksandra Kuligowska już po ślubie!

Aleksandra Kuligowska, jedna z finalistek pierwszej edycji “Top Model”, wzięła ślub! Pochwaliła się tym na swoim profilu. Aleksandra Kuligowska, uczestniczka programu “Top Model”, w piątek 13. stanęła na ślubnym kobiercu. Wybranek jej serca ma na imię Michał. Para zaręczyła się w październiku ubiegłego roku. Modelka radosną nowiną pochwaliła się na Instagramie. Tam też pokazała męża i suknię...  Czytaj więcej »

Meghan Markle znów skrytykowana!

Meghan Markle wciąż wywołuje kontrowersje i plotki. Nie jest typowym członkiem rodziny królewskiej z wielu powodów. Jej niekonwencjonalne wybory dotyczące stylizacji burzą oczekiwania dotyczące królewskiego protokołu. Meghan łamie wszystkie możliwe zasady. Jej ostatnia fryzura wywołała niemałe zamieszanie. 23 marca podczas wizyty w Irlandii aktorka pokazała się w romantycznym, niedbałym upięciu. Choć w mediach na temat...  Czytaj więcej »

Krzysztof Rutkowski w wirze przygotowań do ślubu

Ślub Krzysztofa Rutkowskiego (58 l.) i Mai Plich zbliża się wielkimi krokami. Nic dziwnego więc, że przygotowania do tego wydarzenia ruszyły pełną parą i przyszła panna młoda pochwaliła się sukniami, jakie wybrała na ten wyjątkowy dzień. Po zaręczynach na wizji, można się spodziewać ślubu z wielką pompą. Para wyznaczyła datę ślubu na 18 sierpnia i prace nad tym wydarzeniem już ruszyły. W rozmowie z tabloidem “Super...  Czytaj więcej »

Patrycja Pająk już po ślubie

Patrycja Pająk wyszła za mąż! Celebrytka przypomina o sobie publikując urocze zdjęcia ze ślubu. Kim jest jej świeżo upieczony mąż? Patrycja Pająk wzięła ślub! Zapomniana już nieco celebrytka przypomniała o sobie mediom publikując na Facebooku zdjęcia z ceremonii w urzędzie stanu cywilnego. Na zdjęciach widać nie tylko jej ukochanego, ale także urodzonego przed dwoma laty synka Leona. Kim jest mąż Patrycji Pająk?...  Czytaj więcej »

Marta Kaczyńska przedstawiła narzeczonego wujkowi!

Marta Kaczyńska z nowym partnerem przyjechała na święta do Warszawy. Święta Wielkanocne to doskonała okazja, aby spędzić trochę więcej czasu z najbliższymi. Z takiego założenia wyszedł też Jarosław Kaczyński (69 l.), którego w jego żoliborskim domu odwiedziła bratanica Marta Kaczyńska (38 l.). Ale nie była sama! Zabrała ze sobą milionera Piotra Zielińskiego (42 l.), który jest jej nową miłością, z którym planuje...  Czytaj więcej »

Wiemy kogo Meghan Markle wybrała jako druhnę!

Najbardziej oczywisty miał być wybór Kate. A co zdecydowała Meghan? Meghan Markle jest już ochrzczona i włączona do kościoła anglikańskiego. Zaproszenia są już gotowe, suknia ślubna z pewnością “się szyje”. Czas na podjęcie decyzji, kto będzie świadkiem na ślubie. Plotkowano, że Meghan skłoni się ku wyborowi księżnej Kate. Jednak najnowsze plotki mówią, że Markle zdecydowała inaczej. Na swoją główną...  Czytaj więcej »

Deynn i Majewski są małżeństwem!

Marita Surma (znana jako Deynn) i Daniel Majewski wzięli ślub! Zdjęciami obydwoje pochwalili się na Instagramie. Deynn i Majewski po głośnej aferze, która wybuchła na skutek wpisu siostry Deynn, zniknęli z mediów społecznościowych. Pojawiły się nawet doniesienia, że Majewski zostawił ukochaną. Szybko okazało się, że te informacje nie mają nic wspólnego z prawdą. Deynn i Majewski opublikowali pierwsze zdjęcia od dwóch...  Czytaj więcej »

Wiemy, kiedy odbędzie się ślub Paris Hilton!

Jeden z amerykańskich magazynów zdradza datę ślubu Paris Hilton (37 l.) i jej ukochanego, Chrisa Zylki (32 l.). Początek roku 2018 Paris Hilton zapamięta na długo, a to za sprawą ukochanego, który wręczył jej pierścionek zaręczynowy podczas wypadu na narty. Dotąd nie wiadomo było, kiedy dziedziczka hotelowej fortuny i mający polskie korzenie Zylka planują uroczystość ślubną. Magazynowi “Life&Style” udało...  Czytaj więcej »

Marta Kaczyńska chwali program “500 Plus”! Dlatego zdecydowała się na trzecie dziecko?

Do tej pory Marta Kaczyńska (38 l.) nie miała szczęścia do mężczyzn. Zawsze było tak samo: najpierw wielka miłość, a potem głośne rozstania. Ale teraz wydaje się, że w końcu odnalazła swe szczęście u boku przystojnego biznesmena, za którego chce wyjść i z którym spodziewa się dziecka. Czy to z tej okazji postanowiła pochwalić program 500 plus? “Wprowadzenie programu 500 plus zaowocowało wzrostem dzietności...  Czytaj więcej »

Scarlett Johansson szykuje się do 3. ślubu!

Związek Scarlett Johansson (33 l.) i Colina Josta (35 l.), wbrew różnym pogłoskom, ma się dobrze. Co więcej, być może za jakiś czas usłyszymy o ślubie pary! Burzliwe rozstanie tej pary, o którym donosiły plotkarskie gazety za oceanem, okazało się plotką. Jeśli nawet związek Scarlett Johansson i Colina Josta przechodził kryzys, to nie ma już po nim ani śladu. Kilka dni temu widziano oboje w Nowym Jorku, jak spacerowali...  Czytaj więcej »