Tak wyglądał bajkowy ślub córki rosyjskiego oligarchy!

If you're new here, you may want to subscribe to my RSS feed. Thanks for visiting!Chyba tylko w jednym przypadku wesela wschodnich oligarchów wypadają blado: gdy za mąż wychodzą ich ukochane córki, dla których miliarderzy są w stanie zrobić wszystko. Tak było w przypadku 20-letniej Swietłany Tuganowej, która wyszła za mąż tuż przed Walentynkami. O rozmachu ceremonii świadczy fakt, że nikt nie jest w stanie podać choćby...  Czytaj więcej »

Amy Schumer już po ślubie! Wśród gości Lawrence, Aniston i Gyllenhaal

Amy Schumer, do niedawna znana głównie wielbicielom stand-upu, od kilku lat próbuje swoich sił na dużym ekranie występując w coraz większych produkcjach. Jej wysiłki przynoszą rezultaty, bo 35-latce udało się w Stanach trafić do pierwszej ligi show biznesu. Amy zaszokowała dzisiaj wszystkich fanów, gdy w instagramowym poście wyjawiła, że 9 lutego wzięła potajemny ślub. Ceremonia odbyła się w pięknej rezydencji położonej...  Czytaj więcej »

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w Edynburgu

Książę Harry i Meghan Markle udali się z wizytą do Edynburga. Jeden z fanów pary, bardzo ich zaskoczył. Co podarował przyszłej księżna? Książę Harry i Meghan Markle to jedna z najgłośniejszych par na świecie. Już za kilka miesięcy wezmą ślub, czym żyje cały świat. Wiadomo już, gdzie się odbędzie, kto go udzieli i jak będzie wyglądać. Wciąż jednak fotoreporterzy nie odpuszczają parze. Książę Harry wraz...  Czytaj więcej »

Cate Blanchett znów wzięła ślub!

Powtórnym ślubem Cate Blanchett (48 l.) zakończyła rodzinną wojnę. Z okazji dwudziestej rocznicy ślubu australijska gwiazda filmowa zdecydowała się odnowić przysięgę małżeńską z mężem, scenarzystą i reżyserem Andrew Uptonem (52 l.). Kameralna ceremonia odbyła się w Australii, gdzie mieszkają małżonkowie. Uczestniczyły w niej dzieci Cate Blanchett – synowie Dashiell (16 l.), Roman (13 l.) i Ignatius (9 l.),...  Czytaj więcej »

Jest już dokładna data i szczegóły dotyczące ślubu księcia Harry’ego!

Książę Harry (33 l.) i Meghan Markle (36 l.) pobiorą się wiosną tego roku. Dokładnie będzie to 19 maja 2018. Ceremonia zacznie się o godzinie 12, jak podaje w oświadczeniu Pałac Kensington. Książę Harry i Meghan Markle są ogromnie wdzięczni za wszystkie życzenia, jakie otrzymali od czasu ogłoszenia ich zaręczyn, bardzo oczekują dnia ślubu i tego, aby podzielić się nim z publicznością. Ślub odbędzie się w kaplicy...  Czytaj więcej »

Weronika Rosati już po ślubie?!

Czekała, czekała i wreszcie się doczekała. Wszystko wskazuje na to, że Weronika Rosati (34 l.) została panią doktorową. Na palcu aktorki pojawiła się bowiem obrączka. Zdjęcie, na którym widać złoty krążek, podpisała “Wybieraj szczęście”. Partnerem gwiazdy i ojcem jej dziecka jest znany warszawski ortopeda, doktor Robert Śmigielski (52 l.). Wygląda na to, że Weronika wreszcie trafiła na odpowiedniego mężczyznę....  Czytaj więcej »

Oto szczegóły ślubu Krzysztofa Rutkowskiego

„Detektyw” Krzysztof Rutkowski (57 l.) lada moment po raz czwarty stanie na ślubnym kobiercu. – Wszystko już dopięte na ostatni guzik. Będzie impreza na trzysta osób! – zapowiada. Szykuje się wesele na bogato! To, że Maja Plich jest kobietą życia Krzysztofa Rutkowskiego, wiadomo na pewno od zeszłego roku, kiedy to oświadczył się jej na oczach telewidzów w programie na żywo. Z początku planował wyprawić huczne wesele...  Czytaj więcej »

Książę Harry sprzeciwił się rodzinie! O co chodzi?

Książę Harry postawił się swojej rodzinie. 33-letni arystokrata wymusił na bliskich, aby wyrazili zgodę na obecność jego cioci, Sarah Ferguson, na ślubie z Meghan Markle. Fergie, jak pieszczotliwie nazywają ją brytyjscy dziennikarze, uważana jest za czarną owcę w rodzinie i nie jest zapraszana na oficjalne gale na dworze. Królowa Elżbieta II postanowiła jednak zrobić wyjątek. Książę Harry nigdy nie rozumiał, dlaczego...  Czytaj więcej »

Edyta Herbuś szykuje się do ślubu?!

Edyta Herbuś stanęła właśnie przed życiowym dylematem. Piotr Bukowiecki poprosił ją o rękę zaledwie po 2 miesiącach znajomości. Tancerka wciąż nie podjęła decyzji, czy chce zostać jego żoną. Kiedy ponad rok temu Edyta Herbuś rozstała się z Mariuszem Trelińskim, wpadła w wir pracy i postanowiła odpocząć od nowych związków. Jednak niespodziewanie na jej drodze stanął Piotr Bukowiecki. Choć początek znajomości...  Czytaj więcej »

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka szykują się do ślubu?

Czyżby w końcu zdecydowali się na ten wielki krok? Jak twierdzi jeden z tabloidów, Paulina Krupińska (30 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (41 l.) podjęli decyzję o ślubie. Ma się on odbyć już wkrótce – w czerwcu. “Paulina nie chciała, by był to środek wakacji” – opowiada koleżanka modelki. Są w szczęśliwym związku od kilku lat, lecz przez ten czas nie pojawili się razem na żadnej oficjalnej imprezie....  Czytaj więcej »

Skandal na brytyjskim dworze królewskim. Książę Harry szantażowany przez krewnego Meghan?!

Jak można wyczytać w mediach, książę Harry (33 l.) i Meghan Markle (36 l.) nie mogą szykować się do ślubu w spokoju. Ponoć szantażuje ich jeden z członków rodziny narzeczonej księcia! Ma grozić ujawnieniem kompromitujących materiałów z życia Meghan! Związek księcia Harry’ego i Meghan Markle od początku budzi spore emocje. Wybranka wnuka królowej Elżbiety nie do końca bowiem wpasowuje się w model idealnej narzeczonej...  Czytaj więcej »

Ślub Paris Hilton jeszcze w tym roku!

Dziedzicka hotelowej fortuny, Paris Hilton (36 l.), i jej ukochany, aktor Chris Zylka (32 l.), niedawno zaręczyli się i chcą się pobrać. To może być ślub roku! Pierścionek ukryty w deserze albo w kilkunastu coraz większych pudełkach, baner z pytaniem: “Wyjdziesz za mnie?” lecący za samolotem, zaręczyny na plaży, o zachodzie słońca, na pikniku, w restauracji, w sylwestra, w walentynki, w rocznice pierwszego pocałunku,...  Czytaj więcej »

Ricky Martin wziął ślub ze swoim partnerem!

Kiedy w 2010 roku Ricky Martin oświadczył, że jest gejem, fanki piosenkarza nie mogły ukryć rozczarowania. Dwa lata wcześniej Ricky został ojcem (dzieci urodziła surogatka), a przez wiele lat spotykał się z wieloma kobietami. Z biegiem czasu wyznanie Martina wzbudziło falę pozytywnych komentarzy, które nasiliły się, gdy gwiazdor oświadczył się swojemu chłopakowi, syryjskiemu artyście Jwanowi Yosefowi. Od zaręczyn minął...  Czytaj więcej »

Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk byli po ślubie!

Ponad 2 lata po śmierci Jana Kulczyka wyszło na jaw, że polski miliarder wziął ślub z Joanną Przetakiewicz. Do tej pory mało kto o tym wiedział! Joanna Przetakiewicz udzieliła ostatnio wywiadu w programie “Gala Studio”. Podczas rozmowy polska projektantka wyjawiła mocno skrywaną dotąd tajemnicę. Okazuje się bowiem, że Jan Kulczyk był jej mężem pod prawem szwajcarskim. Do tej pory niewiele osób o tym wiedziało....  Czytaj więcej »

Książę Harry obraził publicznie bliskich narzeczonej?

Związek Meghan Markle z księciem Harrym od roku jest przedmiotem zainteresowania mediów na całym świecie. Początkowo nowej dziewczyny księcia nie traktowano zbyt poważnie i mało kto brał pod uwagę, że może ona kiedyś zostać jego żoną. Meghan nie była bowiem wymarzoną kandydatką na księżną – amerykańska celebrytka, starsza od Harry’ego, w dodatku rozwódka, z afrykańskimi korzeniami – nie spodobała...  Czytaj więcej »