Justyna Żyła wybaczyła zdradę Piotrowi?!

If you're new here, you may want to subscribe to my RSS feed. Thanks for visiting!Justyna Żyła (31 l.) nie zwalnia tempa! Najpierw rozbierana sesja zdjęciowa dla „Playboya”, a teraz szczery wywiad, w którym zdobyła się na wyznanie odnośnie swojego męża, Piotra Żyły (31 l.) i ich rozstania! Zdrada męża była dla niej prawdziwym ciosem. Nie potrafiła ukryć żalu, jaki żywiła do Piotra. Publikowała pełne goryczy posty,...  Czytaj więcej »

Książę Harry za rok będzie ojcem?!

Książę Harry i 36-letnia Meghan Markle już odliczają dni do ślubu i wesela. Wybranka księcia marzy o tym, by za rok zostać po raz pierwszy mamą. Ze swojego pomysłu powiększenia rodziny zwierzyła się swoim przyjaciołom. Gina Nelthorpe-Cowne, agentka i zarazem przyjaciółka Meghan Markle, trzyma za swoją podopieczną kciuki. – Znam ją od lat. Meghan bardzo lubi dzieci i jest odpowiedzialna. Jest też w takim wieku, że musi...  Czytaj więcej »

Piotr Żyła chce walczyć o dzieci!

Piotr Żyła miał wysłać żonie pismo przedprocesowe. Jak podaje “Twoje Imperium” skoczek domaga się rozmów w sprawie ustalenia kontaktów z dziećmi. W lutym wyszło na jaw, że małżeństwo Piotra i Justyny Żyłów przechodzi poważny kryzys. Kobieta zarzucała mężowi, że poświęcił się spotkaniom z inną kobietą i zostawił nie tylko ją, lecz przede wszystkim dzieci. I niestety, to one stały się głównym...  Czytaj więcej »

Tak wygląda willa Beaty Kozidrak! Została wystawiona na sprzedaż!

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras rozstali się i teraz sprzedają ich piękną, luksusową willę. Posiadłość znajduje się w miejscowości Lipniak, 5 km od centrum Lublina. W jednopiętrowym domu jest aż 7 pokoi. Willa ma powierzchnię 800 m kw. i jest otoczona prywatnym parkiem. Wielkość całej działki to 20 000 m kw. Majątek Pietras wycenił na 7 milionów złotych! Źródło info i foto: plotek.pl  Czytaj więcej »

Lamar Odom zabiera głos w sprawie nowego narzeczonego Khloe!

Khloe Kardashian (33 l.) nie ma szczęścia w miłości. Jej były mąż Lamar Odom był wobec niej nieszczery i regularnie ją zdradzał. Teraz to samo spotkało ją ze strony chłopaka Tristana Thompsona, z którym wydawała się być naprawdę szczęśliwa. W dodatku lada chwila urodzi się ich dziecko. Lamar podobno żałuje i teraz jest mu bardzo przykro z powodu tego, co się stało. Jest mu jej bardzo szkoda i czuje się okropnie...  Czytaj więcej »

Tą willę sprzedają Lisowie!

Małżeństwo Hanny i Tomasza Lisów to już przeszłość. Para nie ma jeszcze rozwodu, ale to zapewne kwestia czasu i sądowej biurokracji. Jak ostatnio doniosło “Na Żywo”, Hanna i Tomasz ustalili, że dom, w którym spędzili ostatnie 10 lat, wystawią na sprzedaż. Do czasu znalezienia kupca pozostanie w nim Tomasz, który zajmuje się psami pilnującymi posesji. “Nie chcą wynajmować, wolą sprzedać i mieć spokój....  Czytaj więcej »

Russel Crowe wyprzedaje majątek na swojej aukcji rozwodowej

Sześć lat temu Hollywood zszokowała informacja o rozstaniu Russela Crowe’a i Danielle Spencer. Małżeństwo z dziewięcioletnim stażem uchodziło za zgodne, ale jak zwykle bywa w takich wypadkach wyobraźnię fanów aktora rozgrzewały wiadomości o jego niebotycznym majątku, którym musiałby podzielić się z żoną. Ustalanie szczegółów rozwodu trwało wyjątkowo długo, bo rozstanie zostanie sfinalizowane dopiero…...  Czytaj więcej »

Courteney Cox ostrzega Jennifer Aniston!

Gwiazdy serialu “Przyjaciele” Courteney Cox (53 l.) i Jennifer Aniston (49 l.) zaprzyjaźniły się na planie tej hitowej produkcji. Ich dobre relacje przetrwały lata. Courtney pomogła Jennifer przejść trudny okres rozwodowy z Bradem Pittem (55 l.), a teraz wspiera ją podczas kolejnego rozstania, z Justinem Therouxem (47 l.). Niepokoi ją jednak, że Aniston znowu za bardzo zbliżyła się do Pitta. – Nie idź z nim...  Czytaj więcej »

Joanna Krupa zaręczona!

W styczniu 2017 roku pojawiły się plotki, że związek Joanny Krupy z Romainem Zago przechodzi poważny kryzys. Kilka miesięcy później wyszło na jaw, że małżeństwa nie da się już uratować, a para bierze rozwód. Ponoć bogaty właściciel klubu nocnego miał do żony pretensje o to, że bardziej skupia się na karierze niż na nim oraz odkłada w nieskończoność decyzję o dziecku. Zarzuty zabolały Joannę, która ujęła...  Czytaj więcej »

Syn Donalda Trumpa rozwodzi się!

Bycie częścią rodziny Trumpów z pewnością nie należy do najbardziej komfortowych sytuacji. Choć klan Trumpów nie musi narzekać na problemy, z którymi zmagają się przeciętni Amerykanie, niewątpliwie skupiona na nim uwaga mediów powoduje, że dowiadujemy się coraz nowszych, niekoniecznie miłych rzeczy i tej rodzinie. Mało ciekawy obraz relacji wśród Trumpów wyłania się też z książki poświęconej prezydentowi, Ogień...  Czytaj więcej »

Sandra Bullock znów wyszła za mąż?!

Wiele wskazuje na to, że Sandra Bullock (53 l.), która w 2010 roku rozwiodła się Jasse Jamesem (48 l.), znów jest mężatką! Plotki, że Sandra Bullock wzięła ślub, pojawiają się od miesięcy. Tym razem jednak jest konkretny dowód, że gwiazda Hollywood złożyła przysięgę małżeńską młodszemu o dziesięć lat fotografowi Bryanowi Randallowi. Niedawno paparazzi przyłapali tę parę na spacerze w Los Angeles. Na zdjęciu...  Czytaj więcej »

Justyna Żyła o relacji męża z dziećmi!

Ostatni weekend lutego okazał się dla Piotra Żyły wyjątkowo pechowy. To wtedy wyszło bowiem na jaw, że skoczek narciarski, który przez lata budował wizerunek zabawnego, kochającego rodzinę mężczyzny, zdradzał żonę. Jak się okazuje, Piotr, wyprowadzając się z domu, zostawił za zamkniętymi drzwiami dzieci i przestał się nimi interesować, a przynajmniej tak twierdziła osoba z jego otoczenia: Owszem, Piotrek sypnie groszem...  Czytaj więcej »

Tomasz Oświeciński wrócił do byłej żony!

Tomasza Oświecińskiego z byłą żoną łączyło już tylko wspólne dziecko. Teraz wszystko się zmieniło. Znowu są razem i jak sam przyznaje, przeżywają najlepszy czas w życiu. Minęły już dwa lata od rozwodu Tomasza Oświecińskiego. Aktor próbował na nowo ułożyć sobie życie z Luizą Dorosz, z którą pokazał się nawet w programie “DDTVN”. Mogłoby się wydawać, że związek z byłą żoną to już przeszłość....  Czytaj więcej »

Justyna Żyła krótko skomentowała post męża

Piotr Żyła opublikował w poniedziałek wymowny wpis, w którym odniósł się do słów jego żony o rozstaniu. Skomentowała go Justyna Żyła. W ostatnich dniach polski show-biznes żyje rozstaniem Piotra i Justyny Żyłów. Żona skoczka w miniony weekend opublikowała na swoim Instagramie serię emocjonalnych wpisów, w których oznajmiła, że została porzucona przez męża. W poniedziałek do sprawy odniósł się sam skoczek....  Czytaj więcej »

Justin Theroux znalazł u Aniston liściki od Brada Pitta!

Zanim Angelina Jolie zawróciła w głowie Bradowi Pittowi, on i Jennifer Aniston tworzyli najbardziej lubianą parę Hollywood. Ich rozstanie stworzyło nową erę w historii związków show biznesu, a nowa partnerka Brada błyskawicznie stała się “tą złą”. Byli jednak tacy, którzy wierzyli, że Jen i Brad pewnego dnia się zejdą. Również znajomi pary nie byli przekonani co do trwałości związku “najpiękniejszych...  Czytaj więcej »