Syn Donalda Trumpa rozwodzi się!

If you're new here, you may want to subscribe to my RSS feed. Thanks for visiting!Bycie częścią rodziny Trumpów z pewnością nie należy do najbardziej komfortowych sytuacji. Choć klan Trumpów nie musi narzekać na problemy, z którymi zmagają się przeciętni Amerykanie, niewątpliwie skupiona na nim uwaga mediów powoduje, że dowiadujemy się coraz nowszych, niekoniecznie miłych rzeczy i tej rodzinie. Mało ciekawy obraz relacji...  Czytaj więcej »

Sandra Bullock znów wyszła za mąż?!

Wiele wskazuje na to, że Sandra Bullock (53 l.), która w 2010 roku rozwiodła się Jasse Jamesem (48 l.), znów jest mężatką! Plotki, że Sandra Bullock wzięła ślub, pojawiają się od miesięcy. Tym razem jednak jest konkretny dowód, że gwiazda Hollywood złożyła przysięgę małżeńską młodszemu o dziesięć lat fotografowi Bryanowi Randallowi. Niedawno paparazzi przyłapali tę parę na spacerze w Los Angeles. Na zdjęciu...  Czytaj więcej »

Justyna Żyła o relacji męża z dziećmi!

Ostatni weekend lutego okazał się dla Piotra Żyły wyjątkowo pechowy. To wtedy wyszło bowiem na jaw, że skoczek narciarski, który przez lata budował wizerunek zabawnego, kochającego rodzinę mężczyzny, zdradzał żonę. Jak się okazuje, Piotr, wyprowadzając się z domu, zostawił za zamkniętymi drzwiami dzieci i przestał się nimi interesować, a przynajmniej tak twierdziła osoba z jego otoczenia: Owszem, Piotrek sypnie groszem...  Czytaj więcej »

Tomasz Oświeciński wrócił do byłej żony!

Tomasza Oświecińskiego z byłą żoną łączyło już tylko wspólne dziecko. Teraz wszystko się zmieniło. Znowu są razem i jak sam przyznaje, przeżywają najlepszy czas w życiu. Minęły już dwa lata od rozwodu Tomasza Oświecińskiego. Aktor próbował na nowo ułożyć sobie życie z Luizą Dorosz, z którą pokazał się nawet w programie “DDTVN”. Mogłoby się wydawać, że związek z byłą żoną to już przeszłość....  Czytaj więcej »

Justyna Żyła krótko skomentowała post męża

Piotr Żyła opublikował w poniedziałek wymowny wpis, w którym odniósł się do słów jego żony o rozstaniu. Skomentowała go Justyna Żyła. W ostatnich dniach polski show-biznes żyje rozstaniem Piotra i Justyny Żyłów. Żona skoczka w miniony weekend opublikowała na swoim Instagramie serię emocjonalnych wpisów, w których oznajmiła, że została porzucona przez męża. W poniedziałek do sprawy odniósł się sam skoczek....  Czytaj więcej »

Justin Theroux znalazł u Aniston liściki od Brada Pitta!

Zanim Angelina Jolie zawróciła w głowie Bradowi Pittowi, on i Jennifer Aniston tworzyli najbardziej lubianą parę Hollywood. Ich rozstanie stworzyło nową erę w historii związków show biznesu, a nowa partnerka Brada błyskawicznie stała się “tą złą”. Byli jednak tacy, którzy wierzyli, że Jen i Brad pewnego dnia się zejdą. Również znajomi pary nie byli przekonani co do trwałości związku “najpiękniejszych...  Czytaj więcej »

To koniec małżeństwa Claire Foy!

Małżeństwo Claire Foy (33 l.) i Stephena Campbella Moora (40 l.) niebawem przejdzie do historii! Kariera filmowa aktorki zaczęła się wprawdzie kilka dobrych lat temu, jednak dopiero tytułowa rola w serialu “The Crown” przyniosła jej prawdziwą popularność. Niestety, w życiu prywatnym nie dzieje się u niej tak dobrze jak w zawodowym. Jakiś czas temu wyszło na jaw, że u jej męża, aktora Stephena Campbella Moora,...  Czytaj więcej »

Angelina Jolie o rozpadzie małżeństwa Jennifer Aniston!

Nie od dziś wiadomo, że Angelina Jolie (42 l.) i Jennifer Aniston (49 l.) raczej za sobą nie przepadają. W końcu Angie związała się z byłym mężem Jen – Bradem Pittem. Po rozstaniu aktorki z Justinem Theroux krążą plotki, że jest znów w dobrych kontaktach z Bradem i możliwy jest ich powrót. Angelina jest w trakcie rozwodu z nim. Jesteście ciekawi, co myśli o separacji Jen i Justina? Otóż Jolie nie jest w ogóle...  Czytaj więcej »

Jennifer Garner ma już nowego faceta!

Jennifer Garner (45 l.) została przyłapana z tajemniczym mężczyzną. Wygląda na to, że już nie rozpacza po Benie Afflecku (45 l.)! Aktorka ma za sobą dwa rozwody – jej pierwsze małżeństwo z aktorem Scottem Foleyem rozpadło się w 2004 roku po czterech latach, drugie – z Benem Affleckiem, z którym ma trójkę dzieci – półtora roku temu. Para ogłosiła, że się rozwodzi tuż przed 10. rocznicą ślubu. O...  Czytaj więcej »

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras sprzedają willę pod Lublinem. Ile trzeba zapłacić?

Stało się! Beata Kozidrak (57 l.) i Andrzej Pietras (64 l.) postanowili pozbyć się rodzinnego domu, w którym spędzili kilkadziesiąt lat. Ktoś się skusi? Rozstanie Beaty i Andrzeja był ogromnym szokiem i sporym zaskoczeniem. W końcu przez lata uchodzili za małżeństwo wręcz idealne, które świetnie dogaduje się nie tylko w domu, ale i w pracy. Cóż, pozory często mylą i tak też było w tym przypadku. Dziś gwiazda opowiada...  Czytaj więcej »

Isabel Marcinkiewicz zabrała głos w sprawie słynnego już nagrania!

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz (36 l.) twierdzi, że nie ma nic wspólnego z filmem, który trafił do internetu. Bohaterem nagrania jest Kazimierz Marcinkiewicz (58 l.). Krążący od niedawna w internecie krótki film nie stawia w najlepszym świetle byłego polskiego premiera Kazimierza Marcinkiewicza. Na ekranie krzyczy on do swej żony Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz, żeby znalazła sobie pracę i przestała go nachodzić. Prowadząca...  Czytaj więcej »

Joanna Krupa przerabia nowego narzeczonego na byłego męża?!

Nie każdemu udaje się rozkochać w sobie tak piękną kobietę jak Joanna Krupa (39 l.). Jej nowy partner zdaje sobie sprawę z tego, że jest szczęściarzem. By nie stracić zbyt szybko w oczach modelki, postanowił pokazać, jaki to z niego sportowiec. Wygląda na to, że producent filmowy Arthur nie chce być gorszy niż były mąż Joanny, Romain Zago (46 l.), który może się pochwalić pokaźną muskulaturą. Nawet jeśli nigdy...  Czytaj więcej »

Ewan McGregor rozwodzi się po 22 latach małżeństwa!

Kto by pomyślał? Gwiazdor Hollywood, Ewan McGregor (47 l.) postanowił się rozwieść z żoną Eve Mavrakis (52 l.) po 22 latach małżeństwa. Mówi się, że aktor porzucił producentkę filmową dla dużo młodszej kochanki. Jak donosi portal TMZ, pozew złożył aktor, ale już wiadomo, iż Eve nie ma zamiaru się z tym pogodzić. Kobieta nie chce, aby dzielili władzę rodzicielską nad trójką ich nieletnich dzieci. Jedyne, na...  Czytaj więcej »

Jennifer Aniston wróci do Brada Pitta?!

Nad małżeństwem Jennifer Aniston i Justina Theroux zebrały się ostatnio ciemne chmury. Amerykańskie tabloidy prześcigały się w doniesieniach o rozwodzie pary, a niektóre z nich donosiły, że gwiazda chce wrócić do… Brada Pitta. Pierwszy tydzień nowego roku położył jednak kres tym doniesieniom. Jeszcze pod koniec grudnia media w USA zwiastowały rychły koniec małżeństwa Jennifer i Justina. W święta Bożego Narodzenia...  Czytaj więcej »

Joanna Krupa rozkwita w nowym związku

Joanna Krupa jest szczęśliwe zakochana już od kilku miesięcy. Do tej pory modelka ukrywała swojego ukochanego i nie pokazywała się z nim publicznie. Stroniła też od prezentowania wspólnych zdjęć i nagrań w mediach społecznościowych. W Sylwestra jednak zrobiła wyjątek i pochwaliła się namiętnym wideo z partnerem. Przystojnego filmowca gwiazda poznała podczas niewinnego spaceru z psami. Zwykła rozmowa przerodziła się...  Czytaj więcej »