Justyna i Piotr Żyłowie dogadali się co do opieki nad dziećmi

If you're new here, you may want to subscribe to my RSS feed. Thanks for visiting!Małżeństwo Piotra i Justyny Żyłów istnieje już tylko na papierze. Jednak żona skoczka nie chce, żeby ten stracił kontakt z dziećmi. Para dogadała się w sprawie opieki na 11-letnim Jakubem i 6-letnią Karoliną. Konflikt Piotra i Justyny Żyłów trwa od kilku miesięcy. Zaczęło się na wpisie na Instagramie, gdzie żona skoczka poinformowała...  Czytaj więcej »

Piotr Adamczyk oświadczył się swojej partnerce?!

Piotr Adamczyk (46 l.) znów zakochał się na zabój? Aktor właśnie przedstawił rodzicom swoją wybrankę. Kto wie, być może niedługo stanie na ślubnym kobiercu! Sprawa wygląda naprawdę poważnie. Teraz wszystko zależy od… mamy aktora. Prezentacja ukochanej odbyła się podczas eleganckiej kolacji. Nie jest tajemnicą, że Adamczyk bardzo liczy się ze zdaniem swojej mamy. Sądząc po minach zebranych, wszystko poszło dobrze...  Czytaj więcej »

Tom Cruise po 5 latach zaczyna walkę o córkę

Tom Cruise ma się spotkać ze swoją córką, Suri. To wielkie wydarzenie, bo aktor nie widział dziecka już od 5 lat! Katie Holmes nie jest zadowolona z planów byłego męża. Tom Cruise i Katie Holmes rozwiedli się w sierpniu 2012 roku. Od tamtego momentu ich córka, Suri, pozostaje odtąd pod opieką matki. Ojciec całkowicie zerwał kontakty z dziewczynką.  Tom Cruise zerwał kontakty z córką Aktor ponoć na początku miał...  Czytaj więcej »

Justyna Żyła liczy na zawrotną karierę?

Justyna Żyła (30 l.) wyrasta na prawdziwą gwiazdę. Po słynnej sesji dla „Playboya” pora na kolejny krok ku wielkiej karierze. Porzucona żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły (31 l.) otrzymała właśnie propozycję udziału w programie TVN „Agent”. Mamy nadzieję, że ją przyjmie. Justyna Żyła od kilku tygodni nie schodzi z pierwszych stron gazet. Po tym, jak zarzuciła mężowi zdradę i porzucenie rodziny, jej życie...  Czytaj więcej »

Justyna Żyła bawi się na wakacjach już bez męża

Justyna Żyła (30 l.) chyba powoli godzi się z tym, że jej mąż, Piotr Żyła (31 l.) zostawił ją i dzieci. Justyna stara się ułożyć sobie życie na nowo i właśnie wybrała się z pociechami na wakacje. To nie było łatwe rozstanie – łzy, dramatyczne wpisy Justyny, w których zdradziła, że mąż zostawił ją i dzieci dla kochanki, a także słowne przepychanki Justyny ze sportowcem. Sytuacja jednak powoli się uspokaja,...  Czytaj więcej »

Piotr Żyła wygrał medialną batalię z żoną?

To pierwszy przypadek w polskim show-biznesie, kiedy mężczyzna porzuca żonę i dzieci, a ludzie stają po jego stronie. Dlaczego tak się stało? Zapracowała na to Justyna Żyła – ludzie mają jej zwyczajnie dość. Gdy kilka miesięcy temu gruchnęła wieść, że małżeństwo Justyny i Piotra Żyłów przechodzi poważny kryzys, żona sportowca otrzymała mnóstwo wsparcia od Polaków – w komentarzach pod artykułami...  Czytaj więcej »

Ciąg dalszy przepychanki u Żyłów. Piotrek zabrał rzeczy z ich wspólnego domu

Justyna Żyła dość otwarcie relacjonuje kulisy swojego rozstania z mężem Piotrem Żyłą. W Dzień Ojca pojawił się na jej Instagramie bardzo kontrowersyjny film. Justyna Żyła pokazała męża, który pakuje swoje rzeczy Justyna Żyła nie ukrywa rozgoryczenia spowodowanego zachowaniem jej męża i rozpadu ich związku. Żona sportowca otwarcie opowiada o tym, co się stało z ich małżeństwem, a Piotr Żyła nie może u niej...  Czytaj więcej »

Robert Korzeniowski ma nową, młodszą partnerkę

Robert Korzeniowski (50 l.) ma nową ukochaną. Na ostatnią imprezę sportową w Oświęcimiu przyjechał z całkowicie inną kobietę niż jego żona Magdalena (44 l.). Nowa wybranka jest dużo młodsza od niego i, jak było widać, całkiem skradła jego serce. Czyżby szykował się kolejny rozwód? Nasz mistrz olimpijski w chodzie już dawno nie był tak szczęśliwy. Co jest tego powodem? Nowa ukochana. To Justyna (34 l.) z Warszawy....  Czytaj więcej »

Kamil Durczok i Julia Oleś rozstali się?

Kamil Durczok (50 l.) rozwiódł się ze swoją żoną Marianną Dufek i związał z 27-letnią Julią Oleś, z którą pracuje w jego portalu silesion.pl. Para pojawiała się razem na ściankach, wspólnych zdjęciach na Instagramie, a Julia wspierała go nawet na ostatniej rozprawie w sądzie. Ostatni post Durczoka nie jest jednak zbyt optymistyczny. Dziennikarz dodał czarno-białe zdjęcie i napisał: Znam kogoś, kto wrzuca tutaj fotograficzne...  Czytaj więcej »

Kuzyn Królowej Elżbiety II bierze pierwszy homoseksualny ślub w brytyjskiej rodzinie królewskiej!

Przy okazji ślubu Meghan Markle i księcia Harry’ego na tapecie pojawił się znów temat konserwatywnego charakteru monarchii brytyjskiej. Anglicy, choć deklarują przywiązanie do tradycji podtrzymywanej przez Królową Elżbietę, wyraźnie ucieszyli się na wieść o liberalnej w poglądach i nowoczesnej Meghan. I choć jeszcze niedawno trudno było wyobrazić sobie, że zagorzała feministka o niebrytyjskich korzeniach i z rozwodem...  Czytaj więcej »

Victoria Beckham zareagowała na plotki o rozwodzie

Victoria Beckham nie mogła lepiej odnieść się do plotek na temat kryzysu w swoim małżeństwie. Rozwód? Po tych zdjęciach wszystko jest już jasne. Victoria Beckham została przyłapana podczas wyjścia do jednej z restauracji w ekskluzywnej dzielnicy handlowej Londynu o nazwie Mayfair. Tłum paparazzi śledził gwiazdę w oczekiwaniu na jakikolwiek komentarz w sprawie doniesień o poważnym konflikcie z jej mężem Davidem. Victoria...  Czytaj więcej »

Beckhamowie rozwiedli się?!

Niedawno w mediach pojawiły się pogłoski, że Victoria i David Beckham rozwiedli się. Nic nie wskazywałoby na to, że plotki są prawdziwe, tym bardziej, że jeszcze niedawno widzieliśmy parę razem na ślubie księcia Harry’ego i Meghan Markle. Mimo, że Victoria pojawiła się w podejrzanie smutnej i depresyjnej stylizacji, nikt by nie pomyślał nawet, że to przez rzekomy rozwód. Na szczęście… to tylko plotki! Jak podaje...  Czytaj więcej »

Piotr Żyła złożył pozew rozwodowy!

Wygląda na to, że ich małżeństwa nie uda się już uratować. Jak donosi jeden z tabloidów, Piotr Żyła (31 l.) złożył już pozew rozwodowy. W celu omówienia strategii spotkał się z pewną kobietą, która okazała się panią mecenas z Katowic. Co na to Justyna (31 l.)? Zimą Justyna Żyła niespodziewanie wyjawiła, że między nią a Piotrem nie układa się dobrze. Skoczek miał wyprowadzić się z domu i rzekomo rozpocząć...  Czytaj więcej »

Piotr Żyła przerywa milczenie w sprawie rozwodu

Piotr Żyła (31 l.) ma chyba powoli dość oskarżeń swojej żony. Ta sugerowała nie tylko, że ma kochankę, ale także to, że zaniedbuje dzieci. Skoczek do tej pory milczał. Teraz jednak skomentował sprawę w krótki, ale dający do myślenia sposób. Justyna Żyła już kilka miesięcy temu poinformowała opinię publiczną o sytuacji w jej małżeństwie. Okazało się, że ona i Piotr nie są już razem. Skoczek miał się wyprowadzić...  Czytaj więcej »

Justyna Żyła nie da się wyrzucić z domu. Żyłowie walczą o majątek

Justyna i Piotr Żyła prawdopodobnie stoczą batalię w sądzie. Jak podaje “Super Express”, nie mogą się porozumieć w kwestii majątku. W lutym Justyna Żyła poinformowała na Instagramie, że jej mąż, Piotr, odszedł do innej kobiety i zostawił rodzinę. Od tego momentu trwa medialna przepychanka pomiędzy małżonkami. Teraz Żyłowie prawdopodobnie spotkają się w sądzie. Jak dowiedział się ”Super Express”,...  Czytaj więcej »