Angelina Jolie odpoczywa z dziećmi na mieście

If you're new here, you may want to subscribe to my RSS feed. Thanks for visiting!Angelina Jolie wyszła z dziećmi na zakupy, co nie umknęło uwadze fotoreporterów. Aktorka dawno nie wyglądała tak radośnie! Jak podaje TMZ, Angelina Jolie wróciła do Stanów Zjednoczonych ze swoimi dziećmi. Powód? Dość prosty – nakaz sądowy. Zgodnie z poleceniem sędziego, aktorka musiała zjawić się w USA w minioną sobotę, by dzieci...  Czytaj więcej »

Tłumy pożegnały Korę

To smutny dzień. W środę 8 sierpnia żegnamy Olgę Jackowską. Pogrzeb Kory odbywa się na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. Korę żegnają najbliżsi, przyjaciele i tłumy fanów, którzy przez lata podziwiali twórczość tej wielkiej wokalistki zespołu Maanam. Kora zmarła 28 lipca w swoim domu na Roztoczu. Artystka miała 67 lat. Podczas ceremonii pożegnalnej zebrani odsłuchali piosenkę Maanamu “Granice”, która...  Czytaj więcej »

Księżna Meghan potajemnie spotka się z ojcem?!

Relacja Meghan Markle i jej ojca, Thomasa, wzbudza kontrowersje. Mężczyzna nie tak dawno skompromitował księżną Sussexu w serii wywiadów, których udzielił poczytnym tabloidom. Thomas stwierdził w rozmowach z brukowcami, że Meghan nie odnajduje się w roli księżnej, a uśmiech, którym obdarza poddanych, “nie jest nawet uśmiechem aktorskim”. Jak donosiły zagraniczne media, żona księcia Harry’ego całkowicie...  Czytaj więcej »

Justyna Żyła znów atakuje Piotrka

W Polsce sportowcy, a zwłaszcza Ci nieliczni którzy odnoszą wielkie sukcesy, są zwykle traktowani jak bogowie. Nic więc dziwnego, że opinią publiczną tak bardzo wstrząsnęła historia rozpadu małżeństwa Piotra Żyły. Bardzo lubiany skoczek spotkał się wielką falą hejtu po tym, jak jego żona Justyna Żyła upubliczniła wszystkie brudy, oskarżyła go o zdradę, zostawienie rodziny dla kochanki, zaniedbywanie dzieci. Jako...  Czytaj więcej »

Kwaśniewscy na wakacjach. Gdzie wybrali się w tym roku?

Rodzina Kwaśniewskich postanowiła wykorzystać to, że w Polsce tego roku pogoda dopisuje i wybrała się na Mazury popływać wypożyczoną łodzią po jeziorze Dąbrowno. Cała trójka sprawia wrażenie szczęśliwej i zżytej. Wszyscy chętnie wystawiają skórę na gorące promienie, nie bacząc, że z sąsiedniej łodzi ktoś robi im zdjęcia. Źródło info i foto: wp.pl  Czytaj więcej »

To już koniec małżeństwa Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka?

Joanna Brodzik (45 l.) i Paweł Wilczak (52 l.) wspierali się w wielu trudnych sytuacjach, ale ostatnio bardzo się od siebie oddalili. Czy znajdą w sobie siłę, by dalej być rodziną? W końcu mają dwoje dzieci… - Wyniosłam z domu bagaż dziecka z niepełnej rodziny, wychowywanego właściwie bez ojca. Babcia i mama miały największy wpływ na kształtowanie mojego światopoglądu – przyznała w jednym z wywiadów Joanna...  Czytaj więcej »

Córka Popka w szpitalu!

Popek kreuje się w mediach na prawdziwego twardziela. Jednak gdy chodzi o rodzinę, kontrowersyjny raper i zawodnik MMA pokazuje swoją czułą stronę. Kiedy kilkuletnia córka gwiazdora Julka złamała rękę, zaopiekował się nią na medal. Dziewczynka musiała przejść operację. Popek nie odstępował jej na krok. Wrzucił do sieci wzruszające filmiki ze szpitala. To nie był dobry dzień dla Króla Gangu Albanii. Raper opublikował...  Czytaj więcej »

Królikowscy pokochali Julię Wieniawę!

Wielka radość w znanej aktorskiej rodzinie Królikowskich. Wszystko wskazuje na to, że Antek Królikowski (29 l.) w końcu się ustatkował, a sławni rodzice zaakceptowali jego obecną miłość. Wszyscy komplementują Julię Wieniawę (20 l.), która nie tylko odmieniła Antka, ale i robi coraz większą furorę w świecie filmowym. Antek nie był najgrzeczniejszym dzieckiem Małgorzaty Ostrowskiej–Królikowskiej (54 l.) i Pawła...  Czytaj więcej »

Jest nowy urodzinowy portret księcia Jerzego!

Za każdymi narodzinami nowego royal baby, można odnieść wrażenie, że jego starsze rodzeństwo nieco odchodzi w cień. Nic bardziej mylnego: książę Jerzy i księżniczka Charlotte są ozdobami każdej rodzinnej uroczystości, głównie z powodu zabawnych min i szczerych uśmiechów, jakie kierują w stronę fotografów. Wygląda na to, że nieco mniej lubi ich młodsza Charlotte 22 lipca przypadają urodziny księcia Jerzego, który...  Czytaj więcej »

Kryzys w związku Lewandowskich?!

Lewandowscy zażegnali kryzys? Na profilu Anny Lewandowskiej pojawiło się kolejne zdjęcie, które potwierdza, że ich związek ma się dobrze. Od jakiegoś czasu media spekulują na temat kryzysu w związku Lewandowskich. Ponoć w ich małżeństwie zaczęło się źle dziać tuż po mundialu. Potwierdzeniem tych plotek mogły być zdjęcia ze ślubu Anny Korcz, na którym para gościła. Małżonkowie nie okazywali sobie uczuć, a Robert...  Czytaj więcej »

Są oficjalne zdjęcia z chrzcin księcia Louisa

W miniony poniedziałek brytyjska rodzina królewska przeżywała ważne wydarzenie w postaci chrzcin trzymiesięcznego księcia Louisa. Tak jak i poprzednio, uroczystość miała charakter prywatny, a fotografowie towarzyszyli rodzinie tlyko do momentu wejścia do kościoła. Pałac Kensington opublikował właśnie oficjalną sesję zdjęciową, która została wykonana już po ceremonii. Na fotografiach widać szczęśliwą parę książęcą...  Czytaj więcej »

Internauci znów atakują Annę Lewandowską

Anna i Robert Lewandowscy boleśnie przekonali się o tym, że bycie ludźmi sukcesu w Polsce miewa swoje bardzo ciemne strony. Bogaci i szczęśliwi małżonkowie nieustannie muszą mierzyć się z hejtem, głównie w sieci. Dość gorzką refleksję dotyczącą ciemnej strony sukcesu ma zwłaszcza Robert, który ostatnio udzielił wywiadu Playboyowi: Teraz Ania postanowiła pokazać, że irytuje ją bezzasadny hejt. Pod jednym z ostatnich...  Czytaj więcej »

Cristiano Ronaldo odpoczywa na wakacjach z rodziną

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez odpoczywają na wakacjach. Ona pokazała ich bardzo zmysłowe zdjęcie. Drużyna Cristiano Ronaldo pożegnała się mistrzostwami. Piłkarz po nieudanych zmaganiach na boisku pozwolił sobie na rozładowanie emocji i relaks. Razem z najstarszym synem i Georginą Rodriguez wybrali się na wakacje. Cristiano Ronaldo na wakacjach Cristiano wraz ze swoimi bliskimi polecieli do Grecji. Sportowiec dodał...  Czytaj więcej »

Justyna i Piotr Żyłowie dogadali się co do opieki nad dziećmi

Małżeństwo Piotra i Justyny Żyłów istnieje już tylko na papierze. Jednak żona skoczka nie chce, żeby ten stracił kontakt z dziećmi. Para dogadała się w sprawie opieki na 11-letnim Jakubem i 6-letnią Karoliną. Konflikt Piotra i Justyny Żyłów trwa od kilku miesięcy. Zaczęło się na wpisie na Instagramie, gdzie żona skoczka poinformowała o rozpadzie ich małżeństwa, a skończyło na rozbieranej sesji w “Playboyu”...  Czytaj więcej »

Justyna Żyła liczy na zawrotną karierę?

Justyna Żyła (30 l.) wyrasta na prawdziwą gwiazdę. Po słynnej sesji dla „Playboya” pora na kolejny krok ku wielkiej karierze. Porzucona żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły (31 l.) otrzymała właśnie propozycję udziału w programie TVN „Agent”. Mamy nadzieję, że ją przyjmie. Justyna Żyła od kilku tygodni nie schodzi z pierwszych stron gazet. Po tym, jak zarzuciła mężowi zdradę i porzucenie rodziny, jej życie...  Czytaj więcej »