Harvey Weinstein płacił swoim ofiarom za milczenie?!

If you're new here, you may want to subscribe to my RSS feed. Thanks for visiting!Nie milkną echa seksafery w Hollywood! Producent filmowy Harvey Weinstein (65 l.) sporządził specjalną listę swych ofiar, które miały nie pisnąć ani słówka o jego obrzydliwych wyczynach. W jaki sposób sobie to zapewnił? Dolarami… Jak donosi “The Guardian”, lista 91 osób powstała na początku 2017 r., a na niej znalazła się...  Czytaj więcej »

Robert Lewandowski wyprodukuje płytę Donatana!

Robert Lewandowski jest obecnie najlepiej opłacanym polskim piłkarzem. Miesięczne zarobki zawodnika Bayernu Monachium oscylują w okolicy 300 tysięcy złotych. Zwykłym śmiertelnikom ciężko sobie wyobrazić, co można zrobić z takimi pieniędzmi. Najwidoczniej nie wie tego sam Lewy, który chwyta się każdego możliwego biznesu, by jeszcze powiększyć fortunę. Najpierw kupił lokal gastronomiczny, który z racji miejsca swojego...  Czytaj więcej »

Syn Krzysztofa Krawczyka nie ma za co żyć!

Miała być wspólna płyta z kolędami, duet z tatą, koncerty i wspólne występy w telewizji. Niestety, nic nie wyszło ze wspólnych planów Krzysztofa Krawczyka (71 l.) i jego jedynego syna Krzysztofa juniora (43 l.). Mężczyzna ma wielki talent do śpiewania, który trzy lata temu odkrył wokalista Krzysztof Cwynar (75 l.). Schorowany syn gwiazdora na co dzień mieszka w małym mieszkanku w Łodzi, które dzieli ze swoim wujkiem....  Czytaj więcej »

Małgorzata Rozenek chce zabrać Kindze Rusin 3 mln zł!

Ona nie próżnuje. Małgorzata Rozenek-Majdan (39 l.) idzie za ciosem – postanowiła zrobić konkurencję Kindze Rusin (46 l.). Myśli o wyprodukowaniu swoich pozbawionych chemii kosmetyków do twarzy i włosów. A ten biznes jest bardzo opłacalny. Gwiazda “Dzień Dobry TVN” zarabia na nim 3 mln zł rocznie. Perfekcyjna pani domu ma chrapkę na te pieniądze. Rusin założyła swoją firmę kosmetyczną dziewięć lat...  Czytaj więcej »

Łukasz Jakóbiak chwali się kasą w “Azja Express”

Dzisiejszy odcinek programu Azja Express rozpoczęło ogłoszenie, że tym razem uczestnicy będą walczyli w zmienionych parach. Nie zostali jednak dobrani losowo, lecz mieli sami “adoptować” partnerów, poczynając od najstarszej osoby z grupy, czyli Joanny Przetakiewicz. Bez namysłu wybrała Piotra Czaykowskiego. Warto być prezesową, bo wtedy się dostaje najlepszy towar – skomentowała. Paweł Ławrynowicz wybrał...  Czytaj więcej »

Które gwiazdy płacą najwyższe alimenty?!

Choć decyzja o odejściu od kobiety jest zawsze trudna i bolesna, dla niektórych z gwiazd jest również bardzo kosztowna. A że sławni mężczyźni są za swą pracę sowicie wynagradzani ich byłe partnerki chcą na tym tylko skorzystać i walczą o jak najwyższe alimenty dla dzieci. Czasami są one tak wysokie, że byli mężowie i partnerzy decydują się na walkę w sądzie o ich obniżenie. Niestety z mizernym skutkiem. Kto na...  Czytaj więcej »

Crystal Harris dostanie fortunę po śmierci Hugh Hefnera?

Umierając 91-letni Hugh Hefner pozostawił po sobie spory majątek i dziedzictwo do zagospodarowania. Wszyscy zastanawiają się dziś, jaki procent z fortuny wycenianej na 43 miliony dolarów przypadnie 30-letniej żonie Hefa, Crystal Harris. Kiedy seksowna blondynka wychodziła za mąż za Hefnera plotkowano, że robi to wyłącznie dla pieniędzy. Tymczasem zgodnie z tym, co w 2013 roku pisał US Weekly, Hefner nie uwzględnił Harris...  Czytaj więcej »

Ania Lewandowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa!

Anna Lewandowska (29 l.) z wielkim sentymentem wspomina swe dzieciństwo. W jednym z wywiadów opowiadała, że nie było im łatwo: Ja kiedyś tych pieniędzy nie miałam. Naprawdę nie miałam. Do tego stopnia nie miałam, że chodziłam w dziurawych butach zimą i to był okropny okres w naszym życiu – mówiła Magdzie Mołek. Sytuacja stała się trudna po tym, jak rodzice Anny rozstali się: To była największa szkoła życia....  Czytaj więcej »

Barbara Kurdej-Szatan żali się, że ma kredyty do spłacenia!

Barbara Kurdej-Szatan (31 l.) ubolewa, że nie jest milionerką… Aktorka znana z reklamy operatora komórkowego znalazła się ostatnio na 4. miejscu w rankingu najcenniejszych polskich gwiazd, który opublikował magazyn “Forbes”. Dziennikarze gazety podliczyli jej zarobki, a te są ponoć imponujące, bo Barbara na brak pracy narzekać nie może. Szatan swoje eldorado ma głównie na Woronicza, gdzie bierze fuchę za...  Czytaj więcej »

Magda Gessler namawia córkę na podpisanie intercyzy!

Miłość to jedno, a prawdziwe życie drugie. Ślub Lary Gessler (28 l.) i jej narzeczonego Pawła już we wrześniu. Fakt dowiedział się, że Magda Gessler (64 l.) sugeruje córce, by podpisała przed ceremonią intercyzę małżeńską. Prowadząca program „Kuchenne rewolucje” niedawno uznała, że czas przeprowadzić z córką rozmowę, która może być kluczowa dla jej przyszłości. – Magda nie wtrąca się w życie Lary...  Czytaj więcej »

Gessler i Makłowicz pogodzili się dla kasy?!

Oto początek nowej szorstkiej przyjaźni. Magda Gessler (64 l.) i Robert Makłowicz (54 l.) zakopali topór wojenny i teraz oboje poprowadzą kulinarną stację Grupy TVN – Food Network ku wielkim zyskom. Każde z nich może liczyć na roczne zarobki rzędu 250 tys. zł, a ich programy mają przynieść stacji 100 mln zł z reklam! Jeszcze kilka lat temu Makłowicz szydził z programu “Kuchenne rewolucje”. Sam wtedy prowadził...  Czytaj więcej »

Gosia Rozenek-Majdan zarobi 800 tys. złotych na książkach!

Małgorzata Rozenek-Majdan swoją karierę zaczęła zaledwie pięć lat temu, jednak wydaje się, jakby była w show biznesie od zawsze. I na dodatek wszędzie. Małgorzata stała się ekspertką od wszystkiego: począwszy od sprzątania i urządzania domu, poprzez wydawanie ekskluzywnych przyjęć po porady dotyczące dobrych manier oraz ogólnie bycia damą. Małgosia, której coraz częściej zdarza się pokazywać na Instagramie w samych...  Czytaj więcej »

Kanye West chce 10 mln dolarów odszkodowania!

Ubezpieczyciel twierdzi, że jego załamanie nerwowe to wina narkotyków. W zeszłym roku było głośno o załamaniu nerwowym Kanye West’a (40 l.), które rzekomo miało być spowodowane jego nieudaną inwestycją i utratą ogromnej ilości pieniędzy, jednak tak naprawdę przyczyny nie są do końca znane. Jego trasa koncertowa Saint Pablo Tour została przerwana i muzyk domaga się od firmy ubezpieczeniowej Lloyd’s odszkodowania o...  Czytaj więcej »

Mateusz Maga nie będzie miał dobrych wspomnień z wakacji. Został okradziony!

Mateusz Maga został na wakacjach okradziony. Najbardziej jednak żałuje nie straconych pieniędzy, ale czegoś innego. Mateusz Maga nie będzie zbyt dobrze wspominać tegorocznych wakacji w Maroku. Model wybrał się tam bezpośrednio po Tygodniach Mody w Mediolanie i Londynie, by nieco wypocząć. Jednak złodzieje zepsuli mu wypoczynek. Straciłem wszystko! Zniknął mój portfel, a wraz z nim dolary, funty, euro, dirhamy i złotówki!...  Czytaj więcej »

Rob Kardashian zniszczy Blac Chynę?

O tym, że Blac Chyna notorycznie zdradza Roba Kardashiana wiedzieli wszyscy, tylko nie sam zainteresowany. Sam celebryta odrzucał wszelkie oskarżenia wobec swojej “ukochanej”, ponieważ twierdził, że “jej ufa”. Wszystko zmieniło się ostatnio, kiedy brat Kim Kardashian, odkrył, że matka jego dziecka bez przerwy sypia z innymi mężczyznami, a jego traktuje jako “sponsora”. O wszystkim poinformował...  Czytaj więcej »