Tak wyglądał bajkowy ślub córki rosyjskiego oligarchy!

If you're new here, you may want to subscribe to my RSS feed. Thanks for visiting!Chyba tylko w jednym przypadku wesela wschodnich oligarchów wypadają blado: gdy za mąż wychodzą ich ukochane córki, dla których miliarderzy są w stanie zrobić wszystko. Tak było w przypadku 20-letniej Swietłany Tuganowej, która wyszła za mąż tuż przed Walentynkami. O rozmachu ceremonii świadczy fakt, że nikt nie jest w stanie podać choćby...  Czytaj więcej »

Andrzej Gołota jest już po poważnej operacji

Andrzej Gołota zalicza się do elitarnej grupy Polaków, którzy mogą poszczycić się międzynarodową karierą. W latach 90. był czterokrotnym mistrzem Polski w boksie, zdobył też brązowe medale w mistrzostwach Europy i w Igrzyskach Olimpijskich, odbywających się w Seulu. Niestety, nowojorska Madison Square Garden okazała się pechowa dla Andrzeja i choć zarobił na walkach w Stanach Zjednoczonych ogromne pieniądze i osiągnął...  Czytaj więcej »

Sukces Kylie Jenner! Zarabia najwięcej z sióstr Kardashian

Kylie Jenner jest najbogatszą Kardashianką. Siostra słynnej Kim ma swoją firmę kosmetyczną, która jest warta 386 milionów dolarów. 20-latka wyznała w jednym z wywiadów, że nie spodziewała się takiego sukcesu. “Nigdy nie myślałam o pieniądzach” – przyznała z rozbrajającą szczerością. Kylie Jenner jest najmłodszą ze wszystkim sióstr i zarazem najlepiej zarabiającą. Siostra Kim Kardashian założyła...  Czytaj więcej »

Isabel Marcinkiewicz musi pożyczać pieniądze!

Osoba, która wysła do mediów filmiki z byłym mężem w roli głównej, na których siedzi na toalecie i każe ci się “brać do roboty”, musi być doprawdy nieźle zdesperowana. W zasadzie nie dziwi nas, że Izabel wciąż walczy o atencję, biorąc pod uwagę, że kolejne książki i “wycieki” do tabloidów to jedyne jej źródło utrzymania. Obecnie pożyczam pieniądze na życie – mówi nam Isabel. Media...  Czytaj więcej »

Sławomir zarabia najwięcej wśród gwiazd disco?

Do tej pory najlepiej zarabiającym muzykiem disco polo w Polsce był Zenek Martyniuk. Jednak wiele wskazuje na to, że ten rok będzie należał do autora hitu “Miłość w Zakopanem”. Dzięki koncertom może on zarobić nawet 8,5 mln zł. Występ na Sylwestrze w Zakopanem okazał się dla Sławomira przepustką do muzycznej ekstraklasy. W ciągu zaledwie kilku dni z popularnego artysty stał się prawdziwą gwiazdą. O piosenkarza...  Czytaj więcej »

Jednak nie będzie wielkiego powrotu Spice Girls?!

Dwa dni temu, najbardziej znana WAG świata, Victoria Beckham (43 l.) wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcie wszystkich Spice Girls razem. Fani oczekiwali wielkiego powrotu słynnego brytyjskiego zespołu, który ostatni raz wystąpił razem na otwarciu Letnich Igrzysk Olimpijskich w 2012 roku. Siedem lat po tym wydarzeniu zespół miał rozpocząć pracę nad nowym projektem, dzięki któremu każda z dziewczyn miałaby podobno zarobić...  Czytaj więcej »

David Beckham wyprowadził się od Victorii! Kryzys w ich małżeństwie?

David (42 l.) i Victoria (43 l.) Beckham są małżeństwem już od prawie 19 lat. Nic dziwnego, że po takim czasie bycia razem, może dochodzić między małżonkami do kłótni. Tym razem nie wygląda to jednak dobrze i ich związek przechodzi kryzys. W świecie show-biznesu uchodzą za idealną parę. Ich miłości nie zniszczyła kariera i pieniądze. Wręcz przeciwnie, przez wszystkie lata wspierali się i motywowali do dalszej pracy....  Czytaj więcej »

Robert Lewandowski jest siedem razy droższy od swojej żony

Robert i Anna Lewandowscy (30 l.) kontynuują ofensywę reklamową. Najbardziej znana polska para sportowa podpisała niedawno umowę z firmą produkującą wodę mineralną i napoje izotoniczne. „Super Express” przyjrzał się stawkom reklamowym Lewandowskich. Zdaniem fachowców, „Lewy” jest około siedem razy droższy niż jego żona. Lewandowski, po ośmiu latach i wygaśnięciu umowy, zrezygnował niedawno z dalszej współpracy...  Czytaj więcej »

Dariusz K. grozi Edycie Górniak?

Dariusz K. do tej pory zdążył się dwukrotnie ożenić. Żadne z małżeństw nie przetrwało. Pierwsze, z Edytą Górniak zakończyło się rozwodem w 2010 roku. rozwiedli się w 2010 roku. Edyta udzieliła wtedy Vivie wywiadu, w którym ostrzegała, że jej były mąż ma poważne problemy ze sobą, a w czasie trwania ich związku miał zwyczaj zabierania jej dowodu osobistego i “bicia słownie”. Mało kto uwierzył wtedy...  Czytaj więcej »

Ojciec Rydzyk znów dostanie grube miliony

To będzie biznes, który zagwarantuje Tadeuszowi Rydzykowi (73 l.) fortunę przez długie lata! Najpierw jego fundacja dostała od PiS blisko 27 milionów na wiercenia. Potem przyznano na budowę ciepłowni 19,5 mln zł. A teraz toruński duchowny otrzymał ponad 12 mln zł na położenie rur, którymi będzie szło ciepło do mieszkańców Torunia. I tak zacznie zarabiać grube miliony! Rydzyk czekał na sfinalizowanie tej inwestycji długie...  Czytaj więcej »

Sławomir Zapała zarobił fortunę na jednej piosence

Takiego sukcesu Sławomir Zapała (34 l.) się nie spodziewał. Jego przebój “Miłość w Zakopanem” zna cała Polska. Artysta w końcu zaczął zarabiać “normalne” pieniądze! Po tym, jak piosenka stała się przebojem, wokalistka i jego żona Magdalena Kajrowicz (33 l.) zostali zaproszeni do udziału w sylwestrowym koncercie. To najlepszy dowód na to, że parę pokochały miliony Polaków. - Sławek i Magda obecnie...  Czytaj więcej »

Kazimierz Marcinkiewicz nie płaci alimentów od kilku miesięcy?!

Minęły dwa lata odkąd wielka miłość Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz oraz Kazimierza Marcinkiewicza ostatecznie przeszła do historii. Pobrali się siedem lat wcześniej w polskim konsulacie w Barcelonie. Dwa miesiące po ślubie postanowili podzielić się swoim szczęściem z całym narodem i w towarzystwie ekipy magazynu Viva wybrali się do Wenecji na sesję zdjęciową. To był najszczęśliwszy okres ich małżeństwa. Niestety,...  Czytaj więcej »

Polki w finale Top Model Worldwide!

Któż z nas chodź raz nie marzył o amerykańskim śnie blichtrze, sławie i dolarach? Niektórzy tylko rozmyślają, a inni bez wahania realizują te pragnienia. Tak też stało się z siostrami Oliferuk, które wychowały się w Bielsku Podlaskim, a dziś podbijają Hollywood! Siostry Oliferuk prowadzą bardzo dochodowa firmę medyczna w Los Angeles i spotykają się na co dzień z takimi gwiazdami jak Jennifer Lopez, rodzina Kardashianów,...  Czytaj więcej »

Jak polska celebrytka kierowała grupą przestępczą z Azji?

Tancerka i fotomodelka stała na czele grupy przestępczej, która metodą “na policjanta” wyłudzała od obywateli Chin pieniądze. W wyniku przeprowadzonej akcji zostało zatrzymanych 50 osób. Członkowie grupy przestępczej od 2016 roku do momentu zatrzymania dokonywali oszustw na szkodę obywateli Chin. Sprawcy działali metodą “na policjanta”. Poszkodowane osoby miały wpłacać przestępcom pieniądze na wskazane...  Czytaj więcej »

Jak Donatan i Cleo zarabiają na Edycie Górniak?

“Andromeda” – tak nazywa się najnowszy przebój spółki Donatan (34 l.) i Cleo (35 l.). Pierwsze napisało muzykę, drugie słowa, a do zaśpiewania utworu zaproszono samą Edytę Górniak (45 l.). Nic więc dziwnego, że piosenka stała się już hitem. Na samym YouTubie w ciągu dwóch miesięcy obejrzały ją ponad 2 mln osób. Ale prawdziwą furorę “Andromeda” zrobiła w rozgłośniach radiowych. A to...  Czytaj więcej »