Ania Lewandowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa!

If you're new here, you may want to subscribe to my RSS feed. Thanks for visiting!Anna Lewandowska (29 l.) z wielkim sentymentem wspomina swe dzieciństwo. W jednym z wywiadów opowiadała, że nie było im łatwo: Ja kiedyś tych pieniędzy nie miałam. Naprawdę nie miałam. Do tego stopnia nie miałam, że chodziłam w dziurawych butach zimą i to był okropny okres w naszym życiu – mówiła Magdzie Mołek. Sytuacja stała się...  Czytaj więcej »

Barbara Kurdej-Szatan żali się, że ma kredyty do spłacenia!

Barbara Kurdej-Szatan (31 l.) ubolewa, że nie jest milionerką… Aktorka znana z reklamy operatora komórkowego znalazła się ostatnio na 4. miejscu w rankingu najcenniejszych polskich gwiazd, który opublikował magazyn “Forbes”. Dziennikarze gazety podliczyli jej zarobki, a te są ponoć imponujące, bo Barbara na brak pracy narzekać nie może. Szatan swoje eldorado ma głównie na Woronicza, gdzie bierze fuchę za...  Czytaj więcej »

Magda Gessler namawia córkę na podpisanie intercyzy!

Miłość to jedno, a prawdziwe życie drugie. Ślub Lary Gessler (28 l.) i jej narzeczonego Pawła już we wrześniu. Fakt dowiedział się, że Magda Gessler (64 l.) sugeruje córce, by podpisała przed ceremonią intercyzę małżeńską. Prowadząca program „Kuchenne rewolucje” niedawno uznała, że czas przeprowadzić z córką rozmowę, która może być kluczowa dla jej przyszłości. – Magda nie wtrąca się w życie Lary...  Czytaj więcej »

Gessler i Makłowicz pogodzili się dla kasy?!

Oto początek nowej szorstkiej przyjaźni. Magda Gessler (64 l.) i Robert Makłowicz (54 l.) zakopali topór wojenny i teraz oboje poprowadzą kulinarną stację Grupy TVN – Food Network ku wielkim zyskom. Każde z nich może liczyć na roczne zarobki rzędu 250 tys. zł, a ich programy mają przynieść stacji 100 mln zł z reklam! Jeszcze kilka lat temu Makłowicz szydził z programu “Kuchenne rewolucje”. Sam wtedy prowadził...  Czytaj więcej »

Gosia Rozenek-Majdan zarobi 800 tys. złotych na książkach!

Małgorzata Rozenek-Majdan swoją karierę zaczęła zaledwie pięć lat temu, jednak wydaje się, jakby była w show biznesie od zawsze. I na dodatek wszędzie. Małgorzata stała się ekspertką od wszystkiego: począwszy od sprzątania i urządzania domu, poprzez wydawanie ekskluzywnych przyjęć po porady dotyczące dobrych manier oraz ogólnie bycia damą. Małgosia, której coraz częściej zdarza się pokazywać na Instagramie w samych...  Czytaj więcej »

Kanye West chce 10 mln dolarów odszkodowania!

Ubezpieczyciel twierdzi, że jego załamanie nerwowe to wina narkotyków. W zeszłym roku było głośno o załamaniu nerwowym Kanye West’a (40 l.), które rzekomo miało być spowodowane jego nieudaną inwestycją i utratą ogromnej ilości pieniędzy, jednak tak naprawdę przyczyny nie są do końca znane. Jego trasa koncertowa Saint Pablo Tour została przerwana i muzyk domaga się od firmy ubezpieczeniowej Lloyd’s odszkodowania o...  Czytaj więcej »

Mateusz Maga nie będzie miał dobrych wspomnień z wakacji. Został okradziony!

Mateusz Maga został na wakacjach okradziony. Najbardziej jednak żałuje nie straconych pieniędzy, ale czegoś innego. Mateusz Maga nie będzie zbyt dobrze wspominać tegorocznych wakacji w Maroku. Model wybrał się tam bezpośrednio po Tygodniach Mody w Mediolanie i Londynie, by nieco wypocząć. Jednak złodzieje zepsuli mu wypoczynek. Straciłem wszystko! Zniknął mój portfel, a wraz z nim dolary, funty, euro, dirhamy i złotówki!...  Czytaj więcej »

Rob Kardashian zniszczy Blac Chynę?

O tym, że Blac Chyna notorycznie zdradza Roba Kardashiana wiedzieli wszyscy, tylko nie sam zainteresowany. Sam celebryta odrzucał wszelkie oskarżenia wobec swojej “ukochanej”, ponieważ twierdził, że “jej ufa”. Wszystko zmieniło się ostatnio, kiedy brat Kim Kardashian, odkrył, że matka jego dziecka bez przerwy sypia z innymi mężczyznami, a jego traktuje jako “sponsora”. O wszystkim poinformował...  Czytaj więcej »

Mariah Carey ma problemy finansowe?

Dopiero, gdy Mariah Carey rozstała się z miliarderem Jamesem Packerem, widać jak bardzo utraciła kontrolę nad swoim życiem. Wpadła w wir zakupów i wynajdywania młodszych kochanków. Gdy okazało się, że już po kilku miesiącach planuje ślub z młodszym o 13 lat tancerzem, wyglądało to na desperację. Niezbyt długą, gdyż para już się rozstała. Piosenkarka nie chciała już obkupywać kochanka w kolejne złote łańcuchy...  Czytaj więcej »

Zbigniew Ziobro komentuje sprawę Dariusza K.

Dariusz K., skazany na sześć lat więzienia za śmiertelne potrącenie kobiety na pasach, miał zgłosić się na odbycie kary najpóźniej 30 czerwca o 10 rano. Celebryta, który trzy lata temu zabił 63-letnią Ewę J. prowadząc samochód pod wpływem kokainy, przebywa obecnie na wolności, dzięki troskliwej cioci, która wpłaciła za niego kaucję wysokości 400 tysięcy złotych. Były mąż Edyty Górniak postanowił postarać...  Czytaj więcej »

Forbes opublikował listę najlepiej zarabiających celebrytów

Jak co roku magazyn Forbes opublikował listę najlepiej zarabiających gwiazd świata. Podliczono na niej ich dochody z ostatnich dwunastu miesięcy, posługując się wynikami specjalnie zrealizowanych badań. Okazało się, że 100 najlepiej opłacanych gwiazd zarobiło w ciągu ostatnich 12 miesięcy ponad 5 miliardów dolarów. Listę The Global Celebrity 100, którą przygotowano już po raz 18., otwiera tym razem Sean Combs z dochodem...  Czytaj więcej »

Dariusz K. okradł własną babcię? Nie oddał jej 20 tys.!

W lipcu miną trzy lata odkąd Dariusz K., prowadząc swoje luksusowe BMW z niedozwoloną prędkością ulicami Warszawy, potrącił śmiertelnie 63-letnią Ewę J., wracającą z niedzielnej wizyty u wnuków. Kobieta przechodziła prze ulicę zgodnie z przepisami – na pasach i zielonym świetle, jednak Dariusz nie miał akurat głowy do sygnalizacji świetlnej, bo, jak ustalili biegli, półtorej godziny wcześniej zażył kokainę. 18...  Czytaj więcej »

Maciej Musiał tęskni za kasą!

Maciej Musiał zrozumiał, że poświęcenie się nauce wymaga wielu wyrzeczeń. Brak serialowych gaży zaczął mu poważnie doskwierać. Dlatego, młody aktor postanowił przyjąć propozycję występu w reklamie lodów i poważnie podreperował swój domowy budżet Idąc do szkoły aktorskiej, Maciej Musiał przeniósł całe swoje życie do Krakowa i zrezygnował z pracy w TVP. Porzucenie „Rodzinki.pl”, „Kocham cię, Polsko!”...  Czytaj więcej »

Joanna Krupa i Romain Zago dzielą się majątkiem!

Joanna Krupa nie ma ostatnio dobrej passy w życiu. Program Top Model, który prowadziła przez wszystkie edycje, nie doczeka się kolejnego sezonu, jej reality show Misja pies w TVN tez stoi pod znakiem zapytania i jakby miała mało problemów – postanowiła rozwieść się z mężem. Odkąd Dżoana przyznała, że rozstaje się z Romainem Zago, tabloidy prześcigają się w obliczeniach majątku pary. Według pojawiających się...  Czytaj więcej »

Robert Lewandowski i jego auta!

Na początku maja na świat przyszło najbardziej wyczekiwane niemowlę w polskim show biznesie – dziecko Roberta i Anny Lewandowskich. Dziewczynka otrzymała imię Klara, a zdjęciem z nią dumny tata pochwalił się na Instagramie. Od tego momentu media skrupulatnie odnotowują każdą wzmiankę o dziecku oraz Ani, która już zaczęła się chwalić figurą po ciąży. Jak nietrudno się domyślić, Lewandowska zarabia teraz na...  Czytaj więcej »