Doda szykuje film o dziewczynach z Dubaju!

If you're new here, you may want to subscribe to my RSS feed. Thanks for visiting!Czerwony dywan, błyski fleszy, piękne kreacje, luksusowe bankiety popularność i pieniądze – tak wygląda show-biznes. Ale jest też jego druga strona – dużo brzydsza i mroczna, o której rzadko się mówi. Zainteresowała się nią jednak Doda (34 l.), która wyprodukuje o tym film. Czy nie boi się tego tematu i czy nie boi się o siebie? O tym w...  Czytaj więcej »

Sandra Kubicka opowiada o problemach z dzieciństwa

Kubicka ma dziś wszystko: urodę, miłość i pieniądze. Ale nie zawsze tak było. W jej rodzinnym domu się nie przelewało, dlatego mama Sandry musiała wyjechać, zostawiając córkę na wiele lat tylko pod opieką dziadków. “Płakałam i tęskniłam” – wyznaje modelka. Potem, gdy była starsza, usłyszała w Polsce, że jest za gruba na modelkę. Nie poddała się – poleciała do Miami i tam podbija branżę...  Czytaj więcej »

Antek Królikowski szczerze o karierze Julii Wieniawy

Antek Królikowski i Julia Wieniawa są parą od dwóch lat. Wieniawa jest obecnie najpopularniejszą i najlepiej zarabiającą nastolatką w Polsce. Na najnowszej kampanii reklamowej zarobi dwa miliony złotych! Jak w tak krótkim czasie udało jej się zdobyć taką sławę? Królikowski ma na to prostą odpowiedź. Jaką? Sprawdź! Antek Królikowski i Julia Wieniawa to hot para w polskim show-biznesie. Królikowski, syn Pawła Królikowskiego...  Czytaj więcej »

Alicja Bachleda-Curuś nie chce walczyć o wyższe alimenty?

Liliana Komorowska (62 l.), polska aktorka mieszkająca za oceanem, nie ma wątpliwości. Alicja Bachleda-Curuś (35 l.) mogła domagać się od Colina Farrella (42 l.) zdecydowanie więcej pieniędzy, niż dostaje. Według naszych szacunków mogłoby to być rocznie nawet 200 tys. Mimo to polska aktorka do tej pory nie zdecydowała się na sądową batalię o większe alimenty na syna Henry’ego (9 l.) – Alicja mogła zawrzeć z Farrellem...  Czytaj więcej »

Radek Majdan musi ciężko pracować na luksusy dla rodziny

Niejeden mężczyzna chciałby mieć u swojego boku tak wyjątkową i piękną kobietę jak Małgorzata Rozenek-Majdan (40 l.). Świadomy tego mąż gwiazdy robi więc wszystko, co może, by jej nie stracić. Choć sprostać jej wymaganiom nie zawsze jest łatwo, on daje radę. O tym w jaki sposób opowiedział właśnie Faktowi. Wydawałoby się, że Radosław Majdan (46 l.) ma już tyle pieniędzy, że niczego mu nie brakuje. Ale on nie...  Czytaj więcej »

Sławomir oskarżony o oszustwo?

Sławomir Świerzyński (57 l.) stwierdził, że popularność jego rywala, Sławomira Zapały, jest oszustwem… Lider zespołu Bayer Full wie, jak smakuje sukces – przez lata był cesarzem disco polo, ponoć zrobił karierę nawet w Chinach. Okazuje się jednak, że wciąż zżera go zazdrość, gdy inni osiągają większe “sukcesy”. “Ta cała oglądalność na YouTube jest totalnie zakłamana. Płaci się pieniądze...  Czytaj więcej »

Trudna sytuacja u Lewandowskich

Jak donosi jeden z tygodników, Anna (29 l.) i Robert (29 l.) Lewandowscy po mundialu znaleźli się w bardzo nieciekawej sytuacji. Co dalej? Nie ma chyba drugiej pary w Polsce, która budziłaby tak ogromne emocje. Niezaprzeczalnie Robert Lewandowski to nasz najlepszy piłkarz, choć na mundialu nie pokazał się z najlepszej strony. W najnowszym “Newsweeku” możemy przeczytać o problemach, z którymi aktualnie przyszło się...  Czytaj więcej »

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski mają nowy apartament!

Ich dobra passa trwa. Katarzyna Warnke (41 l.) i Piotr Stramowski (31 l.) grają w najbardziej kasowych filmach w polskim kinie, zarabiają krocie, więc kupili sobie nowy luksusowy apartament. Opowiadają o tym Faktowi. Dotychczas małżonkowie mieszkali w 100-metrowym lokum, które jednak przestało im wystarczać. – Przeprowadzamy się do nowego miejsca. Wszyscy uciekają na obrzeża Warszawy, a my jesteśmy jak najbardziej miastowi...  Czytaj więcej »

Ojciec Meghan Markle zarabia kokosy na ustawkach!

Ojciec Meghan Markle zarabia na ustawkach? Media na Wyspach wrzą! Wygląda na to, że tuż przed ślubem Meghan Markle i księcia Harry’ego, jej ojciec stał się bohaterem skandalu. Skandal na Wyspach Brytyjskich. Ojciec Meghan Markle został przyłapany na umawianiu się z fotografem i pozowaniu do zdjęć, które miały symulować, że były zrobione z ukrycia. Prawda wyszła na jaw dzięki nagraniom z monitoringu. Na nagraniu...  Czytaj więcej »

Z czego dziś żyje Beata Tyszkiewicz?

Beata Tyszkiewicz (79 l.) rok temu musiała zmienić całe swoje życie. Zrezygnowała z pracy i dawnych zwyczajów. Dziś wiedzie spokojny żywot, ale czy jej się to podoba? Maj do niedawna był jej ulubionym miesiącem. Wszystko zmieniło się rok temu, gdy właśnie w maju trafiła do szpitala z zawałem serca. Dziś, rok po tym wydarzeniu, Beata Tyszkiewicz niechętnie mówi o tym wszystkim, co ją spotkało. Nigdy nie lubiła się...  Czytaj więcej »

Tyle alimentów płaci Tomasz Karolak!

Zbigniew Zamachowski (57 l.) płaci 14 tys. zł na czwórkę dzieci, Krzysztof Ibisz (53 l.) aż 13 tys. zł na dwójkę. Ale Tomasz Karolak (47 l.) bije ich na głowę. Gwiazdor “Rodzinki.pl” co miesiąc przelewa na konto byłej partnerki. 24 tys. zł alimentów, bo nie chce, by jego pociechom – Lence (11 l.) i Leonowi (5 l.) – czegokolwiek zabrakło. Tomasz to facet z klasą. Umie rozstać się z kobietą i nie...  Czytaj więcej »

Barbara Kurdej-Szatan kłóci się z fanami o pieniądze

Basia Kurdej-Szatan (32 l.) nie powinna narzekać na swoje zarobki, a jednak to robi. To właśnie rozzłościło internautów i doprowadziło do ostrej wymiany zdań na profilu społecznościowym aktorki. Zaistniała w mediach dzięki serii reklam jednej z telefonii komórkowych w Polsce. Wówczas fani oszaleli na punkcie roześmianej blondynki o pięknych oczach. Potem wszystko już potoczyło się błyskawicznie. Oferty współprac nie...  Czytaj więcej »

Monika Zamachowska wyjawia całą prawdę o zarobkach

Monika Zamachowska (46 l.) już niejednokrotnie narzekała na to, że często doskwiera jej brak pieniędzy. Teraz zdecydowała się drążyć temat dalej. Mogłoby się wydawać, że wszystkie gwiazdy w telewizji zarabiają krocie. Zwłaszcza takie, które od lat goszczą na ekranach nie powinny płakać nad stanem swojego konta bankowego. Jednak okazuje się, że nie zawsze tak jest. W przypływie szczerości wyjawiła, że to ciężka...  Czytaj więcej »

Beata Szydło wydała masę pieniędzy na alkohol!

Mniej lub bardziej szlachetne trunki służyły za upominki, serwowano je także na ministerialnych rautach. Od 2017 r. rząd, głównie byłej premier Beaty Szydło (55 l.), przeznaczył na napoje wysokoprocentowe dokładnie 111 tys. zł. To mniej niż za rządów PO. Wszystkie ministerstwa oraz kancelarię premiera zapytaliśmy o kwotę, jaką przeznaczyły na alkohol od początku 2017 r. do kwietnia br. Za 14,8 tys. zł zakupiono butelki...  Czytaj więcej »

Popek szuka nowego mieszkania. Ile chce wydać?

Paweł Ryszard Mikołajuw (40 l.), znany jako Popek Monster, ma dość biedy. Szuka odpowiedniego mieszkania dla siebie i rodziny. Za kilka miesięcy przyjedzie na świat jego syn i raper chce, aby jego najbliżsi mieli swoje miejsce na ziemi. O pieniądze na razie nie musi się martwić, bo dzięki “Tańcowi z gwiazdami” znacznie podreperował swój budżet. Coraz bliżej do finału polsatowskiego show. Wszystko wskazuje na...  Czytaj więcej »