Emily Ratajkowski jednak nie jest w ciąży!

If you're new here, you may want to subscribe to my RSS feed. Thanks for visiting!Emily Ratajkowski jest w ciąży? Piękna modelka, która niedawno wzięła ślub, rozwiała wszelkie wątpliwości związane z jej domniemanym stanem błogosławionym, kiedy na premierze filmu “I Feel Pretty” pojawiła się w kusej sukience. Wyglądała nieziemsko. Emily Ratajkowski była ostatnio na ustach ludzi z branży show-biznesowej. Kilka...  Czytaj więcej »

Doda przyjęła nazwisko nowego męża!

Doda (34 l.) w sobotę 14 kwietnia 2018 roku została żoną Emila Stępnia (40 l.) i teraz jak się okazuje, postanowiła przyjąć jego nazwisko! Emocje wciąż nie gasną po tym, jak w sobotnie popołudnie Dorota powiadomiła swoich fanów oraz media o sekretnym ślubie, który wzięła z Emilem w Hiszpanii. Dawkowała informacje godzina po godzinie, dzień po dniu, by wyjawić, gdzie odbyła się uroczystość, kto pojawił się na...  Czytaj więcej »

Dorota Szelągowska po ślubie!

Dorota Szelągowska wzięła ślub. Córka Katarzyny Grocholi opowiedziała o porządkach w swoim życiu prywatnym w magazynie “Twój Styl”. Dlaczego nie jest stworzona do bycia w ciąży? Czemu myślała, że urodzi syna, a nie córkę? Jak wspomina małżeństwo z Adamem Sztabą? Dorota Szelągowska to jedna z najbardziej lubianych gwiazd. Ma tysiące fanów w mediach społecznościowych i milionowe rzesze widzów, którzy...  Czytaj więcej »

Narzeczony zdradza Khloe Kardashian!

Khloe Kardashian, uznawana za “najbrzydszą” i jednocześnie najnormalniejszą z sióstr, nie może pochwalić się szczęściem w miłości. Poprzedni związek małżeński celebrytki z koszykarzem Lamarem Odomem zakończył się po zaledwie czterech latach ze względu na rozwiązły tryb życia mężczyzny. Lamar zamiast życia rodzinnego wybrał prostytutki, alkohol i narkotyki, na które przepuszczał fortunę, co w efekcie...  Czytaj więcej »

Patrycja Pająk już po ślubie

Patrycja Pająk wyszła za mąż! Celebrytka przypomina o sobie publikując urocze zdjęcia ze ślubu. Kim jest jej świeżo upieczony mąż? Patrycja Pająk wzięła ślub! Zapomniana już nieco celebrytka przypomniała o sobie mediom publikując na Facebooku zdjęcia z ceremonii w urzędzie stanu cywilnego. Na zdjęciach widać nie tylko jej ukochanego, ale także urodzonego przed dwoma laty synka Leona. Kim jest mąż Patrycji Pająk?...  Czytaj więcej »

Hanna Lis potwierdziła, że rozstała się z mężem!

Związek Hanny, wówczas jeszcze Smoktunowicz, i Tomasza Lisa wyszedł na jaw 13 lat temu w atmosferze skandalu. Najbardziej w tym wszystkim szkoda było Kingi Rusin, która bez żadnych złych przeczuć rok wcześniej kibicowała współpracy Tomasza i Hanny przy tworzeniu Wiadomości w Polsacie. Kiedy szef stacji Zygmunt Solorz-Żak poprosił Lisa o opracowanie formuły głównego programu informacyjnego, a Tomasz postanowił dobrać sobie...  Czytaj więcej »

Celine Dion wylądowała w szpitalu!

Management gwiazdy poinformował o tym na Facebooku Celine Dion (49 l.). Najbliższe koncerty zostały odwołane… Słynna gwiazda znów napotkała na poważne problemy w swoim życiu. Po śmierci ukochanego męża Celine powoli wychodziła na prostą i próbowała wrócić do normalnego życia. Z pewnością pomocny był w tym młody kochanek, z którym przyłapali ją paparazzi. Nieocenioną terapią były też koncerty i wsparcie...  Czytaj więcej »

Marta Kaczyńska szykuje się do trzeciego ślubu!

Marta Kaczyńska znów stanie na ślubnym kobiercu! Wybrankiem jest biznesmen Piotr Z., z którym bratanica Jarosława Kaczyńskiego jest od dawna w związku. Nie będzie to jednak typowy ślub. Marta była już dwukrotnie zamężna. Najpierw z Piotrem Smuniewskim (ślub kościelny), potem Marcinem Dubienieckim (rozwiodła się z nim w listopadzie 2016 r.). – Dostała już decyzję o stwierdzeniu nieważności jej małżeństwa z Piotrem...  Czytaj więcej »

Joanna Racewicz okradziona na 175 000 złotych! Wciąż szuka sprawców

Bezczelni włamywacze, którzy obrabowali mieszkanie znanej dziennikarki Joanny Racewicz (45 l.), wciąż są na wolności. I to mimo nagrań z monitoringu, na których widać ich twarze. Choć śledztwo zostało umorzone, aktorka nie daje za wygraną. Zmusiła policję, by znów opublikowała zdjęcia włamywaczy. Nic dziwnego. Okazuje się, że ukradli jej biżuterię wartą 150 tys. zł i 25 tys. gotówki. Do tego bezcenne pamiątki po...  Czytaj więcej »

Sandra Bullock znów wyszła za mąż?!

Wiele wskazuje na to, że Sandra Bullock (53 l.), która w 2010 roku rozwiodła się Jasse Jamesem (48 l.), znów jest mężatką! Plotki, że Sandra Bullock wzięła ślub, pojawiają się od miesięcy. Tym razem jednak jest konkretny dowód, że gwiazda Hollywood złożyła przysięgę małżeńską młodszemu o dziesięć lat fotografowi Bryanowi Randallowi. Niedawno paparazzi przyłapali tę parę na spacerze w Los Angeles. Na zdjęciu...  Czytaj więcej »

Beata Kozidrak kupi córce butik w stolicy!

Właśnie mijają trzy lata odkąd Beata Kozidrak postanowiła wyrwać się ze “złotej klatki”, w której zamknął ją mąż. Oficjalnym powodem jej wyprowadzki z domu pod Lublinem była chęć nagrania pierwszej w pełni autorskiej płyty. Prawdziwą przyczyną były jednak plotki, jakoby Andrzej Pietras zrobił dziecko ukraińskiej gosposi. Podobno było w nich ziarno prawdy… W każdy razie Kozidrak zamieszkała w Warszawie...  Czytaj więcej »

Jak Ania Lewandowska wspiera męża?

Anna Lewandowska to gwiazda nowej “Gali”. Wystąpiła w ekskluzywnej sesji zdjęciowej oraz udzieliła szczerego wywiadu. Opowiedziała o Robercie, o Klarze, o tym, że kiedyś nie wierzyła w siebie, oraz o tym, jak macierzyństwo zmieniło jej życie. To pierwsza okładka Lewandowskiej od czasu ciąży! Anna Lewandowska wystąpiła w sesji okładkowej dla “Gali” i udzieliła Annie Zejdler-Ibisz bardzo szczerego...  Czytaj więcej »

Anna Lewandowska znów mówi, że nie jest zależna od męża

O Annie Stachurskiej, zanim została żoną najsłynniejszego polskiego piłkarza, mało kto słyszał, za wyjątkiem fanów karate. Żona Roberta najwyraźniej ma na tym tle jakiś kompleks, bo przy każdej okazji zapewnia, że tym różni się od reszty WAGs, że ma na koncie własne osiągnięcia. Niestety, im bardziej Lewandowska pilnuje tego, żeby ludzie pamiętali o jej sportowej karierze i dyplomie z dietetyki, tym więcej osób...  Czytaj więcej »

To koniec małżeństwa Claire Foy!

Małżeństwo Claire Foy (33 l.) i Stephena Campbella Moora (40 l.) niebawem przejdzie do historii! Kariera filmowa aktorki zaczęła się wprawdzie kilka dobrych lat temu, jednak dopiero tytułowa rola w serialu “The Crown” przyniosła jej prawdziwą popularność. Niestety, w życiu prywatnym nie dzieje się u niej tak dobrze jak w zawodowym. Jakiś czas temu wyszło na jaw, że u jej męża, aktora Stephena Campbella Moora,...  Czytaj więcej »

Isabel Marcinkiewicz musi pożyczać pieniądze!

Osoba, która wysła do mediów filmiki z byłym mężem w roli głównej, na których siedzi na toalecie i każe ci się “brać do roboty”, musi być doprawdy nieźle zdesperowana. W zasadzie nie dziwi nas, że Izabel wciąż walczy o atencję, biorąc pod uwagę, że kolejne książki i “wycieki” do tabloidów to jedyne jej źródło utrzymania. Obecnie pożyczam pieniądze na życie – mówi nam Isabel. Media...  Czytaj więcej »