Dlaczego rozpadło się małżeństwo Fergie?!

If you're new here, you may want to subscribe to my RSS feed. Thanks for visiting!Fergie (42 l.) i Josh Duhamel (44 l.) ogłosili rozwód po 8. latach małżeństwa. Wydali oficjalne oświadczenie na ten temat. Para ma 4-letniego syna Axl’a. Jakie są przyczyny rozstania? Para w oświadczeniu napisała, że chce zachować prywatność i nie powiedzieli, dlaczego tak się stało. Informator Us Weekly jednak zdradził, że już od dawna...  Czytaj więcej »

Koniec małżeństwa Fergie i Josha Duhamela!

Byli małżeństwem 8 lat. Po raz kolejny ze smutkiem donosimy, że miłość umarła. Wczoraj Fergie (42 l.) i jej mąż, Josh Duhamel (44 l.), ogłosili, że ich wspólna bajka dobiegła końca. Koniec ich małżeństwa niedawno zwiastował jeden z magazynów głosząc, że Josh ma romans z Olivią Munn. Z miłością i wzajemnym szacunkiem zdecydowaliśmy, że przestaniemy być parą. Chcemy zachować prywatność po podzieleniu się...  Czytaj więcej »

Rodzina Trumpów powiększyła się!

Donald Trump (71 l.) i jego najbliżsi nie posiadają się ze szczęścia z powodu nowego członka rodziny! Prezydent Stanów Zjednoczonych jest ojcem pięciorga dzieci z trzech małżeństw – Donalda Jr (40 l.), Ivanki (36 l.), Erica (33 l.), Tiffany (24 l.) i Barrona (11 l.). Jak się dowiadujemy, do rodziny Trumpów dołączył właśnie kolejny potomek. Najmłodszy syn ze związku z pierwszą żoną prezydenta Ivaną Zelnickovą,...  Czytaj więcej »

Marta Kaczyńska na randce!

Marta Kaczyńska zaczęła spotykać się z innymi mężczyznami na długo przed rozwodem z Marcinem Dubienieckim – ich małżeństwo podtrzymywane było podobno tylko chęcią uniknięcia skandalu i niezadowolenia zwolenników Prawa i Sprawiedliwości w okresie kampanii wyborczych. Ostatecznie rozwiedli się niecały rok temu, a Marcin ma już nową żonę i oczekuje dziecka. Tymczasem Marta od jakiegoś czasu spotyka się z tajemniczym...  Czytaj więcej »

Angelina Jolie szuka nowego faceta?

Czyżby Angelina Jolie żałowała swojej decyzji o rozwodzie z Bradem Pittem? W ostatnim wywiadzie, którego udzieliła „Sunday Telegraph” przyznała, że źle się czuje bez męża. – Nie jest mi dobrze samej. To nie jest coś, czego chciałam. Nie ma w tym żadnej pozytywnej strony, nie ma w tym nic miłego – powiedziała aktorka. Angelina Jolie we wrześniu ubiegłego roku postanowiła rozstać się z Bradem Pittem. Aktorka...  Czytaj więcej »

Angelina i Brad ratują swoje małżeństwo?!

Brad Pitt i Angelina Jolie byli jedną z showbiznesowych par, które zwykłym śmiertelnikom dawały wiarę w prawdziwą miłość. To dla młodszej o 12 lat Angeliny Brad przed laty postanowił rozwieść się z Jennifer Aniston. Dwie gwiazdy światowego formatu postanowiły powiedzieć sobie “tak” 23 sierpnia 2014 roku. W ubiegłym tygodniu świętowaliby trzecią rocznicę ślubu. Jak donoszą zachodnie media, jest duża szansa...  Czytaj więcej »

87-letni Clint Eastwood oświadczył swojej kochance!

Modzie na młode żony uległ już niejeden hollywoodzki gwiazdor. Małżeństwa rozpadają się po wspólnie spędzanych dekadach, najczęściej gdy dzieci są już w stanie zrozumieć decyzje rodziców. Do grona aktorów porzucających swoje żony dołączył kilka lat temu Clint Eastwood. Teraz 87-letni aktor ogłosił, że jego oświadczyny przyjęła młodsza o 35 lat Christina Sandera. Aktor, który na swoim koncie ma tyle samo zer,...  Czytaj więcej »

Jennifer Lawrence rozbiła małżeństwo Chrisa Pratta?!

Pamiętacie plotki o ich romansie przy okazji promocji “Pasażerów”? Wczoraj sieć obiegła bardzo smutna wiadomość o kolejnym rozstaniu w Hollywood. Rozstaniu Chrisa Pratta (38 l.) i Anny Faris (40 l.), którzy byli razem od 2007 roku! Taki stan rzeczy przewidzieli internauci na początku bieżącego roku, kiedy to do kin trafił film Pasażerowie z Chrisem i Jennifer Lawrence (26 l.) w rolach głównych. Już wtedy prasa...  Czytaj więcej »

Anna Faris i Chris Pratt w separacji!

Chris Pratt (38 l.) i Anna Faris (40 l.) uchodzili za idealną parę. Chętnie opowiadali w mediach o swoim małżeństwie, że są dla siebie jak bratnie dusze. Faris jeszcze w zeszłym roku mówiła o tym, jakim Chris jest wspaniałym człowiekiem, mężem i ojcem. Wczoraj aktor umieścił jednak na swoim Facebooku smutną wiadomość. Anna i ja ze smutkiem oświadczamy, że jesteśmy w separacji. Staraliśmy się przez długi czas i jesteśmy...  Czytaj więcej »

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk będą małżeństwem?

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk spotykają się od ponad trzech lat. Wcześniej Magdzie nie dopisywało szczęście w miłości. Zmarnowała siedem lat na czekanie aż Tomasz Karolak dojrzeje i zdecyduje, z kim chce być. Od zerwania zaręczyn w 2007 roku, gdy wyszło na jaw, że na planie Kryminalnych Tomek zrobił dziecko Violi Kołakowskiej, aktor przekonywał swoją byłą dziewczynę, że zdrada niczego nie zmieni w ich relacjach....  Czytaj więcej »

Kamil Durczok z nową dziewczyną!

Kamil Durczok jest zakochany! Dziennikarz i były szef “Faktów” TVN na początku roku rozwiódł się ze swoją żoną, Marianna Dufek, z którą ma syna, i jak się okazuje ma już nową partnerkę! Jest nią 27-letnia Julia Oleś-Miła. Durczok potwierdził swój nowy związek, zaznaczając status “w związku” na Facebooku i publikując zdjęcie z Julią na Instagramie. Jak sądzicie, pasują do siebie? Dowiedzcie...  Czytaj więcej »

To już koniec małżeństwa Obamów?

Barack Obama (55 l.) i jego żona Michelle (53 l.) wcale nie tworzą szczęśliwego małżeństwa? Od jakiegoś czasu w mediach spekuluje się na temat problemów trawiących ich związek. Z najnowszych doniesień wynika, że rozwód jest tuż-tuż… Na początku lipca zagraniczne media spekulowały o rzekomym kryzysie w małżeństwie Baracka i Michelle Obamów. Dowodem na to miały być fotki byłego prezydenta USA bez ślubnej obrączki....  Czytaj więcej »

Angelina Jolie w wywiadzie o chorobie

Gdy okazało się, że Angelina Jolie (42 l.) i Brad Pitt (53 l.) rozstali się, wielu nie mogło w to uwierzyć. Wyglądali przecież na idealną parę. Dopiero teraz aktorka opowiedziała, kiedy rozpoczął się kryzys w związku. Przyznała się także do choroby. Angelina Jolie po raz pierwszy od rozstania z Bradem Pittem udzieliła większego wywiadu magazynowi “Vanity Fair”. Wyznała, że gdy w zeszłym roku rozstawała...  Czytaj więcej »

Agnieszka Radwańska komentuje swój ślub!

To były wyjątkowe dni w życiu Agnieszki Radwańskiej. Najlepsza tenisistka wyszła za mąż, a potem bawiła się z najbliższymi i przyjaciółmi na hucznym weselu w podkrakowskich Tomaszowicach. Isia właśnie skomentowała swój ślub. To jej pierwsze oficjalne słowa po ceremonii. “Najszczęśliwszy dzień w życiu!!!!!” – napisała w mediach społecznościowych Agnieszka Radwańska, zamieszczając zdjęcie z ukochanym...  Czytaj więcej »

Joanna Krupa już szuka nowego męża!

Joanna Krupa (38 l.) już jest ponownie do wzięcia! Sama modelka nie traci czasu i nie zalewa się łzami po byłym mężu. Niedawno celebrytka podpisała papiery rozwodowe i oficjalnie nie jest już żoną Romaina Zago (44 l.). Na początku bardzo przeżywała to rozstanie i to ona nie mogła pogodzić się z rozpadem małżeństwa. Po fakcie, Romain, który sam chciał rozwodu, jednak zmienił zdanie i pragnął wrócić do Dżoany. Ta...  Czytaj więcej »