Wojciech Amaro znów bierze ślub!

If you're new here, you may want to subscribe to my RSS feed. Thanks for visiting!Zostali małżeństwem raptem sześć lat temu, a już dostrzegają potrzebę, by ponownie obiecać sobie miłość i wierność. Fakt dowiedział się, że znany z „Top Chefa” restaurator Wojciech Amaro (46 l.) odnowi w maju przysięgę małżeńską z ukochaną Agnieszką (42 l.). – Wojtek kilka lat temu mocno zbliżył się do Boga. Doprowadziło go...  Czytaj więcej »

Russel Crowe wyprzedaje majątek na swojej aukcji rozwodowej

Sześć lat temu Hollywood zszokowała informacja o rozstaniu Russela Crowe’a i Danielle Spencer. Małżeństwo z dziewięcioletnim stażem uchodziło za zgodne, ale jak zwykle bywa w takich wypadkach wyobraźnię fanów aktora rozgrzewały wiadomości o jego niebotycznym majątku, którym musiałby podzielić się z żoną. Ustalanie szczegółów rozwodu trwało wyjątkowo długo, bo rozstanie zostanie sfinalizowane dopiero…...  Czytaj więcej »

To koniec! Channing i Jenna Tatum ogłosili separację!

Channing Tatum i Jenna Dewan Tatum po dziewięciu latach małżeństwa zdecydowali się na separację. Channing Tatum i Jenna Dewan Tatum są w separacji. Para zdecydowała się na taki krok po 9 latach małżeństwa. Poinformowali o tym w wydanym przez nich oświadczeniu. Para przyznała, że jest to dosyć dziwne, że muszą o swojej decyzji informować tak wiele osób, ale są świadomi, że jest to konsekwencją życia, na jakie się...  Czytaj więcej »

Czy jest jeszcze szansa dla małżeństwa Lisów?

Hanna Lis (48 l.) wyjawiła długo skrywaną tajemnicę – dziennikarka rozstała się z Tomaszem Lisem (52 l.). “Jak to możliwe?” – pytają fani słynnego małżeństwa, mając jednak nadzieję, że Lisowie pogodzą się i znowu będą razem. Hanna i Tomasz przez lata tworzyli jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Choć zbudowali szczęście na cudzym nieszczęściu, wielu kibicowało ich miłości....  Czytaj więcej »

Piotr Żyła zabrał głos odnośnie kryzysu w jego małżeństwie!

Piotr Żyła po zakończeniu Pucharu Świata 2017/2018 w skokach narciarskich zabrał głos w sprawie swoich małżeńskich problemów. Ocenił, że cała sytuacja nie miała większego wpływu na jego formę. - Nie chcę poruszać tego tematu. Raz już to podsumowałem, na Facebooku. I ten okres mam już za sobą. Nie był to dla mnie łatwy czas. Ale to tematy prywatne, które musimy wyjaśnić z żoną między sobą – powiedział...  Czytaj więcej »

Natalia Siwiec ma przepis na udany związek!

Natalia Siwiec (34 l.) jest gwiazdą kwietniowego numeru Cosmopolitan. Modelka opowiada o tym, jak pełne stało się jej życie po urodzeniu córki. Zdradza też kilka sekretów związanych z małżeństwem z Mariuszem Raduszewskim. Na pytanie, co musi łączyć parę, żeby związek był udany, Natalia odpowiada: Mówię otwarcie: bardzo ważny jest seks. Bo nawet jeśli para będzie się dogadywała w wielu sprawach, a nie będzie dobrego...  Czytaj więcej »

Syn Donalda Trumpa miał romans w trakcie małżeństwa?!

Prezydenturę Donalda Trumpa niewątpliwie można nazwać najbardziej kontrowersyjną w najnowszej historii Ameryki. Od Trumpa odwróciło się środowisko Hollywood, krytykują go feministki, a wielu nazywa rasistą. Okazuje się, że bajecznie bogata rodzina skrywa kilka brudnych sekretów, a jeden z nich chyba właśnie ujrzał światło dzienne. Gdy kilka dni temu Donald Trump Jr i jego żona ogłosili, że się rozwodzą, nie wszyscy...  Czytaj więcej »

Lara Gessler szczerze o swoim małżeństwie

2 września 2017 roku Lara Gessler (28 l.) wyszła za mąż. Od tego czasu zdążyły pojawić się już plotki na temat kryzysu małżeńskiego i celebrytka postanowiła w końcu skomentować te doniesienia. To był bajkowy ślub, w romantycznym, wiejskim klimacie. Za szczęście córki kciuki trzymała jej matka, Magda Gessler (64 l.) i życzyła młodej parze wszystkiego co najlepsze. Niestety, tuż na początku 2018 roku media zaczęły...  Czytaj więcej »

Justyna Żyła o relacji męża z dziećmi!

Ostatni weekend lutego okazał się dla Piotra Żyły wyjątkowo pechowy. To wtedy wyszło bowiem na jaw, że skoczek narciarski, który przez lata budował wizerunek zabawnego, kochającego rodzinę mężczyzny, zdradzał żonę. Jak się okazuje, Piotr, wyprowadzając się z domu, zostawił za zamkniętymi drzwiami dzieci i przestał się nimi interesować, a przynajmniej tak twierdziła osoba z jego otoczenia: Owszem, Piotrek sypnie groszem...  Czytaj więcej »

Alicia Vikander i Michael Fassbender pierwszy raz oficjalnie jako małżeństwo

Vikander i Fassbender pojawili się razem na premierze filmu “Tomb Raider”. Nowożeńcy wyjątkowo nie szczędzili sobie czułych gestów. Szczególną naszą uwagę zwróciła na siebie kreacja aktorki. Przepiękna! Alicia Vikander i Michael Fassbender to jedna z najbardziej skrytych par show-biznesu. Obydwoje bardziej znani są ze swoich ról filmowych niż prywatnych historii i wychodzi im to na dobre. Rzadko pokazują się...  Czytaj więcej »

To nowa dziewczyna Piotrka Żyły?!

Piotr Żyła (31 l.) w ostatnich dniach jest na czołówkach tabloidów i portali plotkarskich. Wszystko przez wpisy jego żony, która po igrzyskach olimpijskich w Pjongczangu ujawniła w mediach społecznościowych, że skoczek zostawił ją dla innej kobiety. Kim jest nowa wybranka sportowca? “Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie. (…) Uprzejmie poinformował mnie, że ma kochankę”...  Czytaj więcej »

Mama Piotra Żyły komentuje rozpad małżeństwa syna

Justyna Żyła (31 l.) zdecydowała się ujawnić, że małżeństwo jej i Piotra Żyły (31 l.) trawi kryzys. Padło już wiele gorzkich słów. W końcu głos zabrała mama skoczka. Całą sprawę skomentowała krótko, lecz bardzo wymownie. Po powrocie z igrzysk olimpijskich w Pjongczangu na Piotra Żyłę czekała niemiła niespodzianka. Jego żona publicznie ujawniła, że między nią a mężem nie układa się dobrze. Od czerwca nie...  Czytaj więcej »

Agnieszka Kotulanka miała się już lepiej. Dlaczego zmarła?

Nieudane małżeństwo, miłosny zawód w kolejnym związku, aż wreszcie samotność, która doprowadziła ją do choroby alkoholowej. Los nie szczędził smutków Agnieszce Kotulance. Aktorka zmarła 20 lutego. Miała 61 lat. – Życie dla Ciebie było zbyt trudne – pożegnała ją Krystyna Janda (65 l.). Agnieszka Kotulanka osierociła dwójkę dzieci: Katarzynę (31 l.) i Michała (33 l.). To one próbowały wyciągnąć ją ze szponów...  Czytaj więcej »

Justin Theroux znalazł u Aniston liściki od Brada Pitta!

Zanim Angelina Jolie zawróciła w głowie Bradowi Pittowi, on i Jennifer Aniston tworzyli najbardziej lubianą parę Hollywood. Ich rozstanie stworzyło nową erę w historii związków show biznesu, a nowa partnerka Brada błyskawicznie stała się “tą złą”. Byli jednak tacy, którzy wierzyli, że Jen i Brad pewnego dnia się zejdą. Również znajomi pary nie byli przekonani co do trwałości związku “najpiękniejszych...  Czytaj więcej »

To koniec małżeństwa Claire Foy!

Małżeństwo Claire Foy (33 l.) i Stephena Campbella Moora (40 l.) niebawem przejdzie do historii! Kariera filmowa aktorki zaczęła się wprawdzie kilka dobrych lat temu, jednak dopiero tytułowa rola w serialu “The Crown” przyniosła jej prawdziwą popularność. Niestety, w życiu prywatnym nie dzieje się u niej tak dobrze jak w zawodowym. Jakiś czas temu wyszło na jaw, że u jej męża, aktora Stephena Campbella Moora,...  Czytaj więcej »