Edyta Herbuś szuka chłopaka!

If you're new here, you may want to subscribe to my RSS feed. Thanks for visiting!Miniony rok wprowadził wiele zmian w życiu Edyty Herbuś. Pod koniec zeszłego roku zakończyła siedmioletni związek z Mariuszem Trelińskim, oparty na “ciągłej walce i zabieganiu o siebie”. Podobno Edyta zorientowała się, że tylko ona walczy i zabiega, zaś Mariusz zrywa się do ucieczki za każdym razem, gdy słyszy o ślubie i dzieciach. Po...  Czytaj więcej »

Oliwia Bieniuk bardzo podobna do mamy?

Jarosław Bieniuk zabrał dzieci na przejażdżkę rowerową. Były lody w ulubionej lodziarni Anny Przybylskiej i chwile czułości z małym Jasiem. Zwróćcie uwagę na Oliwię, która robi się coraz bardziej podobna do mamy. Źródło info i foto: plotek.pl  Czytaj więcej »

Paulina Krupińska nie myśli o ślubie!

Paulina Krupińska (30 l.) jest w udanym związku z Sebastianem Karpielem-Bułecką (41 l.). Jednak do pełni szczęścia czegoś im brakuje! Była miss Polski Paulina Krupińska szykuje się do trzeciej ciąży? “Zawsze wiedziałam, że będę miała minimum dwójkę dzieci. Nie ukrywam, że może i trzecie by się przydało” – wyznała niedawno w wywiadzie. Ona i wokalista Sebastian Karpiel-Bułecka nie byli parą z długim...  Czytaj więcej »

Te informacje z domu Angeliny Jolie zaskoczą Was!

Angelina Jolie (43 l.) jest niesamowicie liberalną mamą. Jeszcze, gdy była żoną Brada Pitta, media donosiły, że w ich domu nie panują żadne reguły. Magazyn InTouch donosi, że aktualnie w domu aktorki panuje horror. Ani ona, ani nianie nie panują nad dzieciakami. Angelina straciła kontrolę, to co dzieje się w jej domu jest wstrząsające. Jej dzieci rzucają się jedzeniem i oblewają wodą. Znęcały się nad zwierzętami...  Czytaj więcej »

Angelina Jolie jest przeraźliwie chuda!

Angelina Jolie pojawiła się w towarzystwie dzieci na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto. Aktorka i reżyserka promuje tam swój najnowszy film “Najpierw zabili mojego ojca”. Uwagę zwraca wygląd gwiazdy. Jolie jest PRZERAŹLIWIE chuda! O wadze 42-letniej gwiazdy mówi się od dawna. Fanów martwi zdrowie Angeliny Jolie i twierdzą, że ich idolka wygląda coraz gorzej. Uwagę zwracają przede wszystkim wychudzone...  Czytaj więcej »

Rodzina Trumpów powiększyła się!

Donald Trump (71 l.) i jego najbliżsi nie posiadają się ze szczęścia z powodu nowego członka rodziny! Prezydent Stanów Zjednoczonych jest ojcem pięciorga dzieci z trzech małżeństw – Donalda Jr (40 l.), Ivanki (36 l.), Erica (33 l.), Tiffany (24 l.) i Barrona (11 l.). Jak się dowiadujemy, do rodziny Trumpów dołączył właśnie kolejny potomek. Najmłodszy syn ze związku z pierwszą żoną prezydenta Ivaną Zelnickovą,...  Czytaj więcej »

Angelina Jolie promienieje przy dzieciach!

Na ten widok czekali fani na całym świecie! Wygląda na to, że Angelina Jolie (42 l.) postanowiła nie przejmować się już głośnym rozstaniem z Bradem Pittem (54 l.), a zamiast tego cieszyć się czasem spędzanym z dziećmi. Aktorka zabrała czworo spośród sześciorga swoich dzieci do kina na uroczystą premierę bajki „The Breadwinner”, której jest producentką. Na czerwonym dywanie szeroko uśmiechnięta pozowała z córkami...  Czytaj więcej »

Księżna Kate w kostiumie kąpielowym!

To będzie chłopiec czy dziewczynka? Podobno urodzi się… Sporo się u nas ostatnio mówi o ciąży Anny Lewandowskiej (28 l.). Bardziej złośliwi twierdzą, że portale plotkarskie przeżywają ciążę żony Roberta Lewandowskiego tak, jakby na świat przyjść Royal Baby! Tymczasem – uwaga, uwaga! Kolejne Royal Baby faktycznie może przyjść wkrótce na świat. Co prawda nieco później, niż dziecko Lewandowskich, ale...  Czytaj więcej »

George Clooney mówi o dzieciach!

Ciąża 39-letniej Amal Clooney była zaskoczeniem nie tylko dla fanów państwa Clooneyów, ale i dla… samych rodziców. Okazuje się, że jeszcze jakiś czas temu George Clooney (56 l.) i jego partnerka zakładali, że nie będą mieć dzieci: - Było takie założenie, że nie chcemy mieć dzieci. Ale po ślubie rozmawialiśmy z Amal i stwierdziliśmy, że jesteśmy tak szczęśliwi i powinniśmy dzielić wszystko , cokolwiek dobrego...  Czytaj więcej »

Brytyjczycy znają już płeć trzeciego royal baby?!

Jak można się było tego spodziewać, wiadomość o trzeciej ciąży księżnej Kate zelektryzowała media na całym świecie. Wiadomo, że do porodu, który ma nastąpić wiosną przyszłego roku, księżna będzie w centrum zainteresowania dziennikarzy, którzy są gotowi śledzić każdy jej krok. Zwłaszcza, że póki co Kate nie pojawia się publicznie zbyt często, cierpiąc na ciążowe dolegliwości. Chociaż trzecie dziecko Kate...  Czytaj więcej »

Gwen Stefani w 4. ciąży?!

Gwen Stefani (47 l.) jest matką trójki synów: Kingstona (11 l.), Zumy (9 l.) i Apollo (3 l.). Są to dzieci z jej poprzedniego małżeństwa z Gavinem Rossdalem. Obecnie związana jest z wokalistą Blake’em Sheltonem (41 l.) Jak donosi RadarOnline.com, zdecydowali się na dziecko, bo nie mają już dużo czasu na planowanie. I tak Gwen zdecydowała się na dość późne macierzyństwo. Ponoć jej kolejna ciąża to wynik pomyślnego...  Czytaj więcej »

Dzieci Beaty Kozidrak boją się o jej zdrowie

Beata Kozidrak (57 l.) ma problemy zdrowotne od jakiegoś czasu. Jej pociechy pilnują, by mama stosowała się do zaleceń lekarzy… Pierwszy znak ostrzegawczy otrzymała w zeszłym roku. Z problemami z sercem trafiła do szpitala. Wtedy Beata Kozidrak dowiedziała się, że musi przyjmować lekarstwa. I odpoczywać. Początkowo stosowała się do zaleceń lekarza, ale w tym roku znów zaczęło się koncertowe szaleństwo, sesje,...  Czytaj więcej »

Clooneyowie pierwszy raz na salonach po narodzinach dzieci

Amal i George Clooneyowie od czasu, kiedy zostali rodzicami, unikali świateł fleszy. Para pierwszy raz od miesięcy pojawiła się na czerwonym dywanie podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji. I wyglądała pięknie. George Clooney w czerwcu został ojcem bliźniaków: Alexandra i Elli. Od tego czasu zarówno on jak i jego żona Amal trzymali się z dala od czerwonych dywanów i ścianek. W sobotę jednak nadarzyła się idealna okazja na...  Czytaj więcej »

Weronika Rosati urodzi w Stanach?!

Weronika Rosati urodzi w USA? To z pozoru najbardziej oczywiste miejsce dla aktorki, która robi tam karierę. Ma na to jednak inny pomysł. Weronika Rosati spodziewa się swojego pierwszego dziecka, którego ojcem zostanie Robert Śmigielski, 18 lat starszy partner aktorki. Rosati jest niezwykle dyskretna i prawie nie wypowiada się na temat ciąży. “Fakt” jednak porozmawiał z jej znajomym, który przyznał, że gwiazda nie...  Czytaj więcej »

Księżna Madeleine spodziewa się dziecka!

Księżna Madeleine (35 l.) i jej mąż Christopher O’Neill właśnie ogłosili, że spodziewają się trzeciego dziecka! Najmłodsze dziecko króla Szwecji Karola XVI Gustawa i królowej Sylwii, księżna Madeleine wyszła za bogatego przedsiębiorcę 8 czerwca 2013 roku. Para po ślubie szybko postarała się o dziecko i już w lutym 2014 roku księżna urodziła pierwszą córeczkę Eleonorę. Rok później urodził się jej brat, Nicolas....  Czytaj więcej »