Doda zachwyciła na festiwalu w Cannes?

If you're new here, you may want to subscribe to my RSS feed. Thanks for visiting!Doda po raz drugi w życiu pojawiła się na festiwalu filmowym w Cannes. Tym razem bardzo starała się jednak, aby nie powtórzyć swojej zeszłorocznej wpadki na czerwonym dywanie. I choć po raz kolejny towarzyszył jej Emil Stępień – rok temu jeszcze przyjaciel, dziś już mąż, to jednak gwieździe udało się uniknąć faux pas na festiwalowych...  Czytaj więcej »

Doda poważnie myśli o macierzyństwie!

Najpierw ślub, potem dziecko. Choć Doda przez lata zapewniała, że nie chce mieć potomstwa, prawdziwa miłość ją odmieniła i z nowym mężem jest gotowa na ten ważny krok. – Z żadnym z moich partnerów nie chciałam mieć dzieci. To musi być dwójka odpowiedzialnych ludzi, która jest na to gotowa – mówiła jeszcze niedawno Doda. Teraz znalazła tego jedynego! Tego nikt się po niej nie spodziewał. Kontrowersyjna piosenkarka...  Czytaj więcej »

Doda kończy karierę!

Z powodzeniem grała silną i bezwzględną, ale wystarczy prześledzić historię jej związków, żeby mieć pewność: ta wrażliwa dziewczyna od zawsze marzyła o miłości i rodzinie. Niedawno Doda ogłosiła, że najprawdopodobniej niebawem odsunie się w cień. Najpierw wyda jednak nową płytę, a potem spróbuje pożyć “normalnym” życiem”. - Chciałabym, żeby ta płyta była inna niż do tej pory, taka od czapy....  Czytaj więcej »

Doda pierwszy raz na salonach po ślubie!

To było pierwsze oficjalne wyjście Doroty Rabczewskiej-Stępień (34 l.) i Emila Stępnia (41 l.) po ślubie. Młoda para przyszła w sobotę do warszawskiego Hotelu Bellotto po statuetkę dla artystki, którą doceniono za działalność charytatywną. Mąż bardzo przydał się Dodzie, która nagle straciła głos. Emil mówił więc za nią. Doda została wyróżniona przez prestiżowy magazyn dla kobiet biznesu nagrodą w konkursie...  Czytaj więcej »

Doda przyjęła nazwisko nowego męża!

Doda (34 l.) w sobotę 14 kwietnia 2018 roku została żoną Emila Stępnia (40 l.) i teraz jak się okazuje, postanowiła przyjąć jego nazwisko! Emocje wciąż nie gasną po tym, jak w sobotnie popołudnie Dorota powiadomiła swoich fanów oraz media o sekretnym ślubie, który wzięła z Emilem w Hiszpanii. Dawkowała informacje godzina po godzinie, dzień po dniu, by wyjawić, gdzie odbyła się uroczystość, kto pojawił się na...  Czytaj więcej »

Doda wzięła ślub w Hiszpanii!

A to dopiero niespodzianka. Doda (34 l.) od dwóch dni jest mężatką! Wokalistka wzięła tajny ślub z producentem Emilem Stępniem (41 l.). Para pobrała się na południu Hiszpanii w kurorcie Marbella. Dokładnie w tym samym miejscu w zeszłym roku doszło do zaręczyn pary. W sobotę na profilu Dody pojawiło się zdjęcie obrączek z podpisem: “Kochani, z radosnym sercem informuję Was jako pierwsza: wyszłam za mąż”....  Czytaj więcej »

Doda nie chce się już rozbierać!

To najsmutniejsza wiadomość tego tygodnia. Doda (34 l.) już się nie rozbierze… Gwiazda, która do tej pory lubiła pozować nago, najwyraźniej znudziła się zrzucaniem ciuszków. Fani liczyli, że pokaże się w pełnej krasie w filmie “Pitbull. Ostatni pies”, ale się przeliczyli. Wygląda również na to, że seksowne sesje zdjęciowe to też już przeszłość. Od zawsze była charyzmatyczna, miała potężny głos,...  Czytaj więcej »

Czy nowy “Pitbull” to sukces Dody?

W show biznesie, a przynajmniej w tej najbardziej hałaśliwej jego części, życie toczy się niczym w “Modzie na sukces”. Można pogubić się kto, z kim i kiedy, ale redaktorzy z programu “Klika(j) Pudelka” rozwiązują zagadki meandrów związków Dody i Małgorzaty Rozenek-Majdan, które ostatnio coraz częściej przyćmiewa Roxy Gąska, dziewczyna byłego męża Perfekcyjnej Pani Domu. Zostanie pełnoprawną...  Czytaj więcej »

Doda znów szokuje. Chodzi o dzieci

Dorota Rabczewska była pierwszym gościem nowego programu Hanny Lis „Miedzy słowami”. Piosenkarka opowiedziała o wyzwaniu, jakim dla artystki była rola w filmie Patryka Vegi „Pitbull. Ostatni pies”. Tłumaczyła też, dlaczego nie planuje zostać matką, podkreślając między innymi, że musiałaby się wyprowadzić z Polski, bo nie mogłaby wychowywać tu swoich dzieci. Dorota Rabczewska w wywiadzie z Hanną Lis w programie...  Czytaj więcej »

Doda usłyszała kolejny zarzut

Dorota R. ma spore kłopoty. Piosenkarka stawiła się w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie, gdzie razem z Emilem S. usłyszała zarzuty składania fałszywych zeznań. Wcześniej w listopadzie prokuratura postawiła Dorocie R. i jej partnerowi zarzuty stosowania gróźb w stosunku do jej byłego narzeczonego Emila H. Ciąg dalszy kłopotów piosenkarki Doroty R.. Gwiazda 21 lutego usłyszała zarzut, składania fałszywych zeznań w sprawie...  Czytaj więcej »

To nie koniec wojny Dody z Emilem Haidarem?

Zdaniem Emila Haidara, Doda miała usłyszeć w tym tygodniu nowe zarzuty – o składanie fałszywych zeznań. Choć kilka miesięcy temu w blasku fleszy pojawiła się na przesłuchaniu w prokuraturze, wciąż twierdzi, że to były narzeczony był jej oprawcą. Mamy komentarz prokuratury. Łukasz Łapczyński, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie powiedział w rozmowie z WP Gwiazdy, że sprawa wciąż jest w toku i...  Czytaj więcej »

Katarzyna Warnke o Dodzie

Awantura produkcyjna, w wyniku której odpowiedzialny za sukces Pitbulla Patryk Vega rozstał się z serią sprawiła, że nastąpiły napięcia pomiędzy ekipą związaną z Kobietami mafii, a nową częścią serii, za którą reżysersko odpowiada teraz Władysław Pasikowski. Szczególne tarcie zwiastowano pomiędzy dwoma blondynkami, które – jak się zakulisowo mówiło – zagrały bardzo zbliżone do siebie role. Trailer...  Czytaj więcej »

Doda zawiodła się na Jerzym Owsiaku!

20 lat wspomagała Jurka Owsiaka (65 l.) i jego Orkiestrę. Teraz jednak powstała całkiem spora rysa na tej przyjaźni. Doda (33 l.) bez ogródek mówi do szefa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: – Zawiedliście mnie. Nie będę się narzucać. O co poszło? Otóż piosenkarce odmówiono możliwości zareklamowania na wizji sukienki, którą oddała na aukcję. Dodę zaproszono do udziału w Orkiestrze w grudniu minionego roku....  Czytaj więcej »

Doda wygrała proces z Haidarem!

Niedawno Doda “pochwaliła się”, że jej związek z Emilem Haidarem zakończył się nie tylko medialną kłótnią, zwrotem wszystkich prezentów, porysowaniem samochodu, ale i sześcioma sprawami, które były narzeczony założył jej w sądzie. Dorota nie mogąc pogodzić się z losem “recydywistki” wzmożyła aktywność w sieci, gdzie coraz odważniej atakuje Haidara, nazywając go “uchodźcą”...  Czytaj więcej »

Ile zarobią gwiazdy w noc sylwestrową?!

W tę jedyną, sylwestrową noc gwiazdy muzyki mogą zarobić prawdziwe kokosy. Nierzadko cena za krótki występ to równowartość 3-4 ponadgodzinnych koncertów. Najsłynniejsi wykonawcy toczą więc boje o intratne kontrakty. W tym roku najciekawszy pojedynek toczą Edyta Górniak (45 l.) i Maryla Rodowicz. Pierwsza waha się jeszcze, czy wybrać sylwestra TVP, czy prywatny koncert dla jednego z milionerów. Tak czy owak nie dostanie...  Czytaj więcej »