Katarzyna Warnke o Dodzie

If you're new here, you may want to subscribe to my RSS feed. Thanks for visiting!Awantura produkcyjna, w wyniku której odpowiedzialny za sukces Pitbulla Patryk Vega rozstał się z serią sprawiła, że nastąpiły napięcia pomiędzy ekipą związaną z Kobietami mafii, a nową częścią serii, za którą reżysersko odpowiada teraz Władysław Pasikowski. Szczególne tarcie zwiastowano pomiędzy dwoma blondynkami, które – jak...  Czytaj więcej »

Doda zawiodła się na Jerzym Owsiaku!

20 lat wspomagała Jurka Owsiaka (65 l.) i jego Orkiestrę. Teraz jednak powstała całkiem spora rysa na tej przyjaźni. Doda (33 l.) bez ogródek mówi do szefa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: – Zawiedliście mnie. Nie będę się narzucać. O co poszło? Otóż piosenkarce odmówiono możliwości zareklamowania na wizji sukienki, którą oddała na aukcję. Dodę zaproszono do udziału w Orkiestrze w grudniu minionego roku....  Czytaj więcej »

Doda wygrała proces z Haidarem!

Niedawno Doda “pochwaliła się”, że jej związek z Emilem Haidarem zakończył się nie tylko medialną kłótnią, zwrotem wszystkich prezentów, porysowaniem samochodu, ale i sześcioma sprawami, które były narzeczony założył jej w sądzie. Dorota nie mogąc pogodzić się z losem “recydywistki” wzmożyła aktywność w sieci, gdzie coraz odważniej atakuje Haidara, nazywając go “uchodźcą”...  Czytaj więcej »

Ile zarobią gwiazdy w noc sylwestrową?!

W tę jedyną, sylwestrową noc gwiazdy muzyki mogą zarobić prawdziwe kokosy. Nierzadko cena za krótki występ to równowartość 3-4 ponadgodzinnych koncertów. Najsłynniejsi wykonawcy toczą więc boje o intratne kontrakty. W tym roku najciekawszy pojedynek toczą Edyta Górniak (45 l.) i Maryla Rodowicz. Pierwsza waha się jeszcze, czy wybrać sylwestra TVP, czy prywatny koncert dla jednego z milionerów. Tak czy owak nie dostanie...  Czytaj więcej »

Doda uciekła z kraju!

Doda (33 l.) najwyraźniej ma dość awantur wokół własnej osoby. Zamieszana w aferę szantażowania byłego narzeczonego Emila Haidara (36 l.), za którą może trafić do więzienia, postanowiła uciec z Polski i wylądowała na Gibraltarze. Jak widać, towarzystwo małp jest dla niej dużo bardziej interesujące niż ludzi w Warszawie. „Kiedy masz za dużo na głowie… Wśród swoich. Gibraltar pozdrawia” – takimi opisami ozdabiała...  Czytaj więcej »

Doda wyjedzie z Polski?!

Ostatnie afery wokół Dody jeszcze bardziej nadwyrężyły jej, i tak już mocno nadszarpnięty, wizerunek i karierę. Po serii procesów o bijatykę w chorzowskim szalecie z Agnieszką Szulim, Rabczewska wdała się w kolejną awanturę – tym razem z byłym narzeczonym, Emilem Haidarem, którą od wielu miesięcy rozgrywa na forum. W sprawę zostały wciągnięte media, do których trafiło nagranie z biura Haidara, gdzie rzekomo...  Czytaj więcej »

Doda złamała warunki zwolnienia z aresztu?

Nie minęła nawet godzina, gdy Doda (33 l.) złamała postanowienia prokuratury. Wypuszczając artystkę na wolność zastosowano wobec niej tzw. środki zapobiegawcze. Piosenkarka musiała wpłacić 100 tys. zł kaucji. Dostała też zakaz opuszczania kraju i zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonym, czyli z byłym narzeczonym. Nie wolno jej też spotykać się z podejrzanymi w tej sprawie (aż dziewięć osób). A jednym z nich jest Emil...  Czytaj więcej »

Uśmiechnięta Doda wychodzi z prokuratury

Wszystko wskazuje na to, że Doda przekonała się dzisiaj, iż istnieją granice urażonej dumy po rozstaniu z facetem, nawet dla niej. Prokuratura okręgowa w Warszawie postawiła jej zarzuty “nakłaniania wspólnie i w porozumieniu z innymi osobami bezpośrednich wykonawców, również objętych zarzutami, do zmuszania Emila H. do określonego zachowania, poprzez kierowanie wobec niego gróźb bezprawnych”. Policja do mieszkania...  Czytaj więcej »

Doda usłyszy zarzuty?!

Doda została zatrzymana przez policję! Jak udało nam się dowiedzieć, chodzi o głośną sprawę wymuszania na Emilu Haidarze zapłaty ponad miliona złotych oraz współpracę z gangsterami. Wcześniej w tej samej sprawie został zatrzymany jej przyjaciel, Emil S. (40 l.). Więcej szczegółów w jutrzejszym wydaniu Super Expressu Doda trafiła do policyjnego aresztu! O co tutaj chodzi? Wiosną w “Gazecie Finansowej” opisano...  Czytaj więcej »

Doda zatrzymana przez policję!

Doda została dziś rano zatrzymana przez policję! Dorota Rabczewska została doprowadzona na przesłuchanie przez policję w sprawie głośnego ostatnio wymuszania na swoim byłym chłopaku, Emilu Haidarze, „dobrowolnej” zapłaty ponad miliona złotych na rzecz wokalistki oraz współpracę z gangsterami, którzy mieli go do tego przymuszać. Dziś rano został zatrzymany także obecny partner wokalistki, Emil S. Z racji na zainteresowanie...  Czytaj więcej »

Doda narzeka na nawał pracy na planie filmowym

Dodzie bardzo zależało na tym, by zagrać “kobietę mafii” w nowym filmie z serii Pitbull. Tak bardzo, że nawiązała romans z producentem współpracującym od lat z Patrykiem Vegą, Emilem S. i namówiła go na wprowadzenie zmian w scenariuszu tak, by stała się ona jego główną bohaterką. Skończyło się na tym, że Vega nie poznał własnego filmu. Szybko podjął decyzję, że nie chce robić Pitbulla z Dorotą w...  Czytaj więcej »

Piękna Doda na 10. urodzinach magazynu “Party”

Doda zachwyciła stylizacją na urodzinach magazynu. Artystka przykuła uwagę piękną, długa suknią z dekoltem. Jak wypadła? Doda jest jedną z najbardziej znanych i kontrowersyjnych polskich wokalistek. Słynie nie tylko z mocnego głosu, ale i z odważnych kreacji, ciętego języka i niegrzecznego wizerunku. Doda pojawiła się niedawno na urodzinach magazynu “Party”. Artystka przyciągała uwagę piękną kreacją z dekoltem....  Czytaj więcej »

Doda zaskoczyła seksowną kreacją!

Doda olśniła stylizacją na gali “Pożegnania lata z Plejadą”. Artystka miała na sobie długą suknię projektu Dawida Wolińskiego. Podobną miała na sobie wcześniej Joanna Krupa. Doda jest jedną z najlepiej ubranych gwiazd polskiego show-biznesu. Jej kreacje zachwycają, a ona sama zaliczana jest do ikon stylu. Doda pojawiła się na gali charytatywnej “Pożegnania lata z Plejadą”. Artystka postawiła na...  Czytaj więcej »

Doda nie ma już siły?

Chce sprawiać wrażenie niezniszczalnej, ale ostatnie tygodnie naprawdę ją wyczerpały. Były narzeczony Dody Emil Haidar skutecznie zburzył jej spokój. Celebrytka martwi się o swoją przyszłość. Doda lubi skandale, ale tylko gdy ma je pod kontrolą. Niestety, po tym, jak tydzień temu jej chłopak Emil S. został zatrzymany na 40 godzin, piosenkarka straciła grunt pod nogami. – Doda robiła przez cały dzień dobrą minę do...  Czytaj więcej »

Za co zatrzymano faceta Dody?

Ależ ona ma pecha do facetów! Nowy chłopak Dody (33 l.), Emil S. (40 l.) trafił za kratki! Jak nieoficjalnie dowiedział się “Super Express”, producent filmowy został zatrzymany przez policję po tym, jak wcześniej przeszukano jego dom. Najprawdopodobniej chodzi o aferę związaną z Emilem Haidarem (36 l.), poprzednim narzeczonym piosenkarki. Ktoś miał na niego nasłać gangsterów… Jednak dziś wygląda na to,...  Czytaj więcej »