Eddie Murphy znów zostanie ojcem. To jego dziesiąte dziecko!

If you're new here, you may want to subscribe to my RSS feed. Thanks for visiting!Eddie Murphy i jego wieloletnia partnerka – Paige Butcher, spodziewają się dziecka. 57-letni aktor, już po raz dziesiąty (!) zostanie ojcem. Eddie Murphy zostanie ojcem po raz dziesiąty! 57-letni aktor ma już naprawdę sporą gromadkę dzieci, a jego rodzina wkrótce znów się powiększy. Jak donoszą zachodnie media, jego wieloletnia partnerka...  Czytaj więcej »

Tak wygląda nowa dziewczyna Leonardo DiCaprio w bikini! Robi wrażenie

43-letni Leonardo DiCaprio wraz 21-letnią Camilą Morrone wybrali się na wakacje. Amerykański aktor to prawdziwy szczęściarz. Spójrzcie tylko na zdjęcia w bikini jego o 23 lata młodszej ukochanej. Oprócz niepodważalnego talentu aktorskiego i niesłabnącej popularności ma ogromną słabość do pięknych kobiet. Nie wziął ślubu, ale z pewnością nie może narzekać na życie towarzyskie. Nowa miłość aktora jest tego doskonałym...  Czytaj więcej »

David Duchovny z młodą kochanką na plaży

David Duchovny korzysta z uroków życia – w niedzielę 58-letni aktor, któremu ogromną popularność przyniosła rola w serialu Z archiwum X, spędzał czas ze swoją młodszą o 33 lata dziewczyną, Monique Pendleberry. W 2014 roku gwiazdor rozwiódł się z Teą Leoni, z którą ma dwoje dzieci – 16-letniego syna, Kyda Millera i 19-letnią córkę Madelaine West. Wcześniej, w 2004 roku Duchovny wylądował na odwyku z powodu...  Czytaj więcej »

Alicja Bachleda-Curuś nie chce walczyć o wyższe alimenty?

Liliana Komorowska (62 l.), polska aktorka mieszkająca za oceanem, nie ma wątpliwości. Alicja Bachleda-Curuś (35 l.) mogła domagać się od Colina Farrella (42 l.) zdecydowanie więcej pieniędzy, niż dostaje. Według naszych szacunków mogłoby to być rocznie nawet 200 tys. Mimo to polska aktorka do tej pory nie zdecydowała się na sądową batalię o większe alimenty na syna Henry’ego (9 l.) – Alicja mogła zawrzeć z Farrellem...  Czytaj więcej »

Mikołaj Roznerski ma nową partnerkę

Karolina Pilarczyk (38 l.), kiedy siada za kierownicą swojego auta, wyczynia niezłe cuda i naprawdę trudno ją dogonić. Jej umiejętności postanowili wykorzystać twórcy filmu „Diablo”. Mistrzyni polskiego driftu zadebiutowała w roli kobiety pracującej dla „Kła” granego przez Mikołaja Roznerskiego (35l.). Czy między nimi dojdzie do romansu, oczywiście w filmie, przekonamy się dopiero za kilka miesięcy. – Najwięcej...  Czytaj więcej »

Dlaczego Anthony Hopkins nie chce znać własnej córki?

Anthony Hopkins (80 l.) ma tylko jedno dziecko, ale niestety relacje z córką nie należą do najlepszych. Nie ma pojęcia, co dzieje się teraz w życiu jego już dorosłej pociechy. Jest jednym z najlepszych hollywoodzkich aktorów. Każdy film z jego udziałem odnosi sukces, a on sam dla roli niejednokrotnie naraził własne zdrowie. W życiu prywatnym jednak Anthony Hopkins boryka się z różnymi słabościami. Wiele z nich –...  Czytaj więcej »

Maciej Musiał ma nową dziewczynę? Aktor w Sopocie z piękną blondynką!

Choć Maciej Musiał uchodzi za jednego z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia i obiekt westchnień wielu kobiet, o jego życiu uczuciowym wiadomo stosunkowo niewiele. Media łączyły go co prawda z Olgą Kalicką, Kasią Sawczuk i Agnieszką Więdłochą, ale 23-latek raczej nie afiszował się z tymi związkami i nie epatował miłosnymi uniesieniami w mediach społecznościowych. Ostatni raz z dziewczyną u boku pokazywał...  Czytaj więcej »

Córka Paula Walkera wyrosła na piękną kobietę!

Od wypadku Paula Walkera minęło sporo czasu. Córka aktora “Szybcy i Wściekli”, Meadow Walker, ma dziś 19 lat i zdążyła wyrosnąć na piękną kobietę. Podobna do ojca? Paul Walker, którego poznaliśmy przede wszystkim dzięki serii filmów „Szybcy i Wściekli”, często podkreślał w wywiadach, że jego córka jest jego oczkiem w głowie. Niemal w każdym wywiadzie wspominał o córce, mówiąc nawet, że jest jego...  Czytaj więcej »

Piotr Adamczyk oświadczył się swojej partnerce?!

Piotr Adamczyk (46 l.) znów zakochał się na zabój? Aktor właśnie przedstawił rodzicom swoją wybrankę. Kto wie, być może niedługo stanie na ślubnym kobiercu! Sprawa wygląda naprawdę poważnie. Teraz wszystko zależy od… mamy aktora. Prezentacja ukochanej odbyła się podczas eleganckiej kolacji. Nie jest tajemnicą, że Adamczyk bardzo liczy się ze zdaniem swojej mamy. Sądząc po minach zebranych, wszystko poszło dobrze...  Czytaj więcej »

Kolejne oskarżenia w stronę Kevina Spacey!

Do niedawna wydawało się, że gwiazdy pokroju Kevina Spacey są w Hollywood właściwie nietykalne. Ich status, kontakty i dorobek sprawiały, że trudno było nawet wyobrazić sobie taki osoby w poważnych tarapatach. Jednak akcja #metoo i ciąg zdarzeń, jaki nastąpił po ujawnieniu przypadków molestowań seksualnych, pograżyły również Kevina. Aktor, który przed laty miał dopuszczać się nadużyć wobec Anthony’ego Rappa,...  Czytaj więcej »

Piotr Fronczewski zmaga się z ciężką chorobą

Piotr Fronczewski (72 l.) jest poważnie chory i według naszych informacji miał trafić do szpitala. Jak dowiedział się „Super Express”, wielki aktor zaczął niedomagać pod koniec minionego tygodnia i konieczna była pomoc specjalistów. To dlatego ostatnie przedstawienia z jego udziałem zostały odwołane. – Niestety, nie wiemy, kiedy do nas wróci – mówi nam Michał Żebrowski (46 l.), dyrektor Teatru 6. piętro w którym...  Czytaj więcej »

David Duchovny pokazał swoją 25-letnią partnerkę

David Duchovny wciąż jest w szczęśliwym związku z 25-letnią Monique Pendleberry. Paparazzi spotkali parę w jednej z restauracji w ulubionej przez gwiazdy dzielnicy Los Angeles, Brentwood. Aktor i pracownica agencji PR czule się do siebie tulili. David Duchovny nie spuszczał wzroku ze swojej młodej ukochanej, kiedy spacerował z nią po modnej dzielnicy Brentwood. Wygląda na to, że 57-letni aktor i jego zaledwie 25-letnia dziewczyna...  Czytaj więcej »

Johnny Depp już wylądował w Polsce!

Johnny Depp i jego zespół Hollywood Vampires 12 czerwca zagrają na warszawskim Torwarze. Mamy zdjęcia z przybycia aktora. Johnny Depp wreszcie zawitał do Polski. On i zespół Hollywood Vampires, w którym aktualnie gra, odwiedzają nasz kraj w ramach europejskiej trasy koncertowej. Johnny Depp w Polsce Aktor gra na gitarze i jest drugim wokalistą. W hotelu czekał na niego Alice Cooper, który także pojawi się na scenie. W drodze...  Czytaj więcej »

Nie żyje Roman Kłosowski

Roman Kłosowski – odtwórca kultowej roli Maliniaka – zmarł w poniedziałek 11 czerwca 2018 r. Roman Kłosowski ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie na wydziale aktorskim w 1953 roku. W 1965 roku ukończył wydział reżyserski. Kłosowski na deskach teatru zadebiutował w 1953 w Szczecinie, w spektaklu „Szczęście Frania Włodzimierza Perzyńskiego”. Od 1955 roku grał w Teatrze Dramatycznym...  Czytaj więcej »

Sebastian Fabijański nie uważa siebie za przystojniaka?

Nie brak osób uważających Sebastiana Fabijańskiego (31 l.) za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Ale on sam wcale nie jest co do tego przekonany. W rozmowie z Faktem gwiazdor „Pitbulla. Niebezpieczne kobiety” i serialu „Belfer” twierdzi, że żaden z niego amant. Wszystko przez to, że często słyszy krytykę pod swoim adresem. – Nie myślę tym, czy jestem bożyszczem dla tej czy innej osoby. Zresztą w komentarzach...  Czytaj więcej »