Szykują się zaręczyny w Święta?!Czy Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel- Bułecka zaręczą się w święta? Para w tym roku szykuje się do pierwszych świąt ze swoją córeczka Antosią. Ich Boże Narodzenie ma być bardzo rodzinne nie tylko z tego powodu! Spotkają się z wszystkimi swoimi bliskimi! Paulina Krupińska to pierwsza Miss Polonia, która nosząc koronę, doczekała się dziecka, a może i zmieni stan cywilny. Ale nic w tym dziwnego – tytuł Miss Polonia nosi od trzech lat i wszystko na to wskazuje, że nie prędko doczeka się swojej następczyni. Jak jednak twierdzi “Flesz” Paulina Krupińska nie martwi się tym.

Paulina teraz nawet nie ma czasu o tym myśleć. Przed nią pierwsze wspólne święta z córeczką i ukochanym. Spędzą jej w Zakopanem z rodziną Sebastiana Karpiela- Bułecki i Pauliny, którzy też zostali zaproszeni- zdradza przyjaciółka Krupińskiej.

Czy lider Zakopower wykorzysta spotkanie dwóch rodzin, by w święta poprosić ukochaną o rękę? Rok temu zrobił tak Radosław Majdan oświadczając się Małgorzacie Rozenek podczas Bożego Narodzenia.
Żródło info i foto: Party.pl
lg share en Szykują się zaręczyny w Święta?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz