Szwagierka Eminema przedawkowała narkotyki!Eminem, mimo że wielokrotnie rapował o swojej rodzinie i córce, Hailie Jade Scott Mathers, starał się jednak chronić ją przed mediami. Zdjęcia dorosłej już dziewczyny dopiero rok temu trafiły do sieci i wywołały spore zaskoczenie. Ostatnio głośno zrobiło się o szwagierce muzyka, Dawn Scott. Kobietę znaleziono teraz martwą w parku w Detroit. Okazało się, że przedawkowała narkotyki.

Dawn Scott była siostrą bliźniaczką byłej żony Eminema, Kim Mathers. Znali się od dzieciństwa, a raper podjął decyzję o adoptowaniu córki Dawn Scott, którą wychowywał razem ze swoją biologiczną córką. Niestety, kobieta od lat była narkomanką. Rok temu Dawn Scott wylądowała na bruku. Cztery miesiące temu przyznała się do nałogu i żaliła się, że siostra oraz jej mąż w ogóle jej nie pomagają. Chłopak 40-letniej Dawn, Les Martin, wyznał, że też próbował nakłonić Kim do pomocy siostrze. Mężczyzna potwierdził teraz, że Dawn Scott zmarła po przedawkowaniu narkotyków.

Dawn była uzależniona od każdego narkotyku, jaki tylko mogła znaleźć – powiedział. Gdyby tylko znalazła jakąś tabletkę, do razu by ją wzięła. Połykała narkotyki jak cukierki.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Szwagierka Eminema przedawkowała narkotyki!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz