Szczęśni wrócili z bajkowej podróży poślubnejMarina Łuczenko i Wojciech Szczęsny wrócili już z podróży poślubnej dookoła świata. W stolicy Polski bawią się razem ze znajomymi.

O Marinie Łuczenko i Wojciechu Szczęsnym mówi się od maja tego roku niemal non stop. Wszystko dlatego, że zakochani wzięli sekretny ślub z dala od błysku fleszy w gorącej Grecji. Choć przygotowywali się do niego od dawna, informacja do mediów przedostała się dopiero w przeddzień uroczystości.

Niestety, po powrocie do kraju nie mieli zbyt dużo czasu, aby cieszyć się ze zmian, jakie zaszły w ich życiu. W związku ze zgrupowaniem przed Euro 2016, pan młody musiał z Grecji wylecieć już następnego dnia po ślubie. Później – wraz z całą kadrą – udał się do Francji. Oczywiście ukochana wspierała go na trybunach.

Gdy polska reprezentacja przegrała w meczu z Portugalią – późniejszymi zwycięzcami Euro 2016 – kadra wróciła do Polski następnego dnia. Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny nie cieszyli się jednak zbyt długo obecnością w gronie najbliższych, gdyż już 2 dni później wyjechali w podróż poślubną dookoła świata.

Najpierw odwiedzili Tokio, następnie Honolulu, zaś później udali się do Los Angeles. Swój miesiąc miodowy relacjonowali w mediach społecznościowych, w tym na Instagramie i Snapchacie. W miniony weekend wrócili do Polski. Przebywają w Warszawie: w gronie znajomych jeżdżą na rowerach, spędzają czas w restauracjach oraz spacerują po mieście.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Szczęśni wrócili z bajkowej podróży poślubnej

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz