Szczęśni budują kino!Dopiero Marina Łuczenko – Szczęsna i Wojtek Szczęsny wrócili z podróży poślubnej, która obfitowała w wiele pięknych i egzotycznych zdjęć oraz filmików, a już podzielili się z nami kolejną niespodzianką, która powstanie w ich nowym domu. A ten budowany jest w Londynie, gdzie państwo Szczęśni zamieszkają. Jest to spowodowane powrotem Wojtka do Arsenalu Londyn po wypożyczeniu przez AS Romę.

Para odwiedziła wiele inspirujących miejsc podczas ostatniej podróży m.in. Los Angeles, w którym odwiedzili wytwórnię filmową. Możliwe, że właśnie wizyta w “Universal Studios” zainspirowała ich do tego, by w swoim domu stworzyć… kino! No cóż, skoro mogą, to czemu nie! Podobno oboje słyną z zamiłowania do filmu i dobrego kina. Tym samym postanowili zamontować odpowiedniej wielkości ekran w domowym zaciszu.

Marina pokazała na Snapchacie, jak powstaje ich domowe kino, które na domiar wszystkiego powstanie w sypialni! Rzeczywiście brzmi imponująco, jesteśmy więc ciekawi, jakie będą końcowe efekty całego przedsięwzięcia! A Wy co sądzicie o takiej ekstrawagancji? Czy takie dodatki w domu nikogo już nie dziwią?
Żródło info i foto: joy.pl
lg share en Szczęśni budują kino!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz