Synowie Anny Przybylskiej myślą o karierze w futbolu?Jarosław Bieniuk (37 l.) wciąż cierpi po stracie ukochanej Anny Przybylskiej (36 l.). Uwielbiana aktorka zmarła w październiku 2014 roku, przegrywając walkę z rakiem trzustki i osierocając trójkę ich dzieci. Sportowiec w rozmowie z “Dzień Dobry TVN” opowiedział o tym, jak wygląda ich życie.

Po śmierci Ani obowiązek wychowania dzieci: Oliwii (14 l.), Szymona (10 l.) i Jasia (5 l.), spoczął na barkach Jarka. Jak przyznał w programie śniadaniowym, nie jest to łatwe zadanie. – Nie jest to proste, bo trzeba połączyć szkołę, zajęcia dodatkowe, opiekę, poczucie bezpieczeństwa. Nie mogę pracować na cały etat, muszę wracać do domu i opiekować się, być z tymi dzieciakami – powiedział. Bieniuk zdradził, że synowie, tak jak on, postanowili zostać piłkarzami.

- Szymon trenuje piłkę nożną już czwarty rok, Jasiu tak nieśmiało też zaczyna. Chodzi na judo i na piłkę nożną, zobaczymy, co z tego będzie. Na razie to jest tylko zabawa, może kiedyś zostaną zawodowymi piłkarzami. Od razu mówię, że nie naciskam na nich i mają wolny wybór… No może troszkę ukierunkowuję, ale na pewno do niczego nie zmuszam – żartował Bieniuk.

A jakie plany ma na przyszłość? – Trzeba żyć dalej i patrzeć do przodu. Wir pracy i obowiązków nie pozwala mi przestawać przeć do przodu.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Synowie Anny Przybylskiej myślą o karierze w futbolu?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz