Syn Przetakiewicz i Magda Frąckowiak na randceTen widok nie ucieszy Joanny Przetakiewicz. Projektantka mody marzy o tym, by jej syn Alex poślubił gwiazdę światowych wybiegów Magdalenę Frąckowiak . Ale jego interesuje co innego. Alex i Magda są parą od pół roku. Ostatnio wybrali się na randkę do eleganckiej warszawskiej restauracji. Niestety ich spotkanie wcale nie wyglądało na romantyczne.

Zamiast obsypywać swoją partnerkę komplementami i czułościami, Alex siedział przy stole z nosem w telefonie. Znudzona Magda w końcu sama zaczęła bawić się komórką. Oby takim lekceważącym zachowaniem Alex nie spłoszył seksbomby, bo jeśli się rozstaną, to mama będzie bardzo rozczarowana!

Jak ostatnio dowiedział się Fakt, bizneswoman liczy na to, że jej syn wreszcie się ustatkuje i poślubi piękną modelkę. – Joasia jest szczęśliwa, że Alex trafił właśnie na Magdę. Liczy, że z tej znajomości będzie coś więcej niż tylko przelotny romans. Chciałaby, żeby Alex jako najstarszy z jej trzech synów w końcu stanął przed ołtarzem – najlepiej z taką świetną dziewczyną jak Magda. Ciągle komplementuje ich jako parę – mówiła w rozmowie z nami znajoma młodego Przetakiewicza.

Nic nie wskazuje jednak na to, by zakochani chcieli się już ustatkować. Oboje wolą imprezy, wypady do kina i wyjazdy w tropiki. I raczej nic tego w najbliższym czasie nie zmieni.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Syn Przetakiewicz i Magda Frąckowiak na randce

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz