Syn Madonny uciekł z domu. Szuka go detektywWygląda na to, że ostatnio Madonna przeżywa bardzo trudne chwile. Nie od dziś wiadomo, że wokalistka słynie ze swojego apodyktycznego charakteru i nie znosi, gdy ktoś jej się sprzeciwia. W tej kwestii na taryfę ulgową nie mogą liczyć nawet jej dzieci. Najwidoczniej jednak Rocco, syn Madonny i reżysera Guya Ritchiego, postanowił się zbuntować. 15-latek uciekł do swojego ojca do Londynu. W odpowiedzi, zdesperowana piosenkarka wynajęła detektywa, który ma udowodnić, że jej były mąż jest złym ojcem!

Kryzys w rodzinie Madonny trwa już od dwóch miesięcy. Przez cały ten czas 15-letni Rocco nie chce nawet słyszeć o swojej matce. Po koncercie w Londynie, zorganizowanym w ramach światowego tournée artystki «Rebel Heart», nastolatek uciekł od niej i schronił się u swojego ojca Guya Ritchiego. Chłopak musiał być naprawdę wściekły, bo zablokował jej nawet dostęp do swojego portalu społecznościowego.

Madonna postanowiła walczyć o swoje dziecko i za wszelką cenę ściągnąć je z powrotem do Nowego Jorku. Według amerykańskiego portalu TMZ, w tym celu wynajęła detektywa, który ma śledzić każdy krok jej byłego męża! Artystka chce dowieść, że słynny reżyser jest złym ojcem i nie powinien sprawować opieki nad Rocco.

Madonna uważa, że jej mąż ma zbyt “luźne” podejście do życia, co może okazać się zgubne dla ich syna. Piosenkarka jest przekonana, że mieszkając u ojca w Londynie nastolatek przestanie chodzić do szkoły, będzie palił i robił, co tylko przyjdzie mu do głowy. Jak donosi TMZ, Madonna jest bardzo zaniepokojona całą sytuacją i uważa, że jej syn potrzebuje w życiu zasad… czyli jej.

O 15-latka Madonna zamierza walczyć w sądzie. Chce pozbawić byłego męża prawa do opieki nad nim, pomimo że Rocco zadeklarował, iż chce pozostać z ojcem w Londynie. Rozprawa ma się odbyć w przyszłym miesiącu przed sądem w Nowym Jorku.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Syn Madonny uciekł z domu. Szuka go detektyw

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz