Syn Donalda Trumpa rozwodzi się!Bycie częścią rodziny Trumpów z pewnością nie należy do najbardziej komfortowych sytuacji. Choć klan Trumpów nie musi narzekać na problemy, z którymi zmagają się przeciętni Amerykanie, niewątpliwie skupiona na nim uwaga mediów powoduje, że dowiadujemy się coraz nowszych, niekoniecznie miłych rzeczy i tej rodzinie.

Mało ciekawy obraz relacji wśród Trumpów wyłania się też z książki poświęconej prezydentowi, Ogień i furia, która za oceanem wywołała prawdziwy skandal. Niełatwo mają zwłaszcza Melania i Vanessa Trump, które wyraźnie nie odnajdują się w zamieszaniu wokół prezydenta.

Syn Donalda Trumpa, Donald Trump Junior i jego żona Vanessa Trump wydali właśnie oświadczenie, w którym informują o swoim rozwodzie:

Po 12 latach wspólnego życia postanowiliśmy pójść osobnymi ścieżkami. Mamy pięcioro pięknych dzieci i one pozostają naszym najwyższym priorytetem. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności – czytamy.

Media już zaczęły spekulować, co jest rzeczywistym powodem rozpadu małżeństwa. Vanessa ponoć nie przepadała nie tylko za zaangażowaniem męża w politykę ojca, ale też za… jego zaangażowaniem w Twittera.

Donald zawsze był wyrazisty i jasno komunikował, co mu się nie podoba. Vanessę to męczyło – zdarza źródło z otoczenia pary.
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Syn Donalda Trumpa rozwodzi się!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz