Sylwia Nowak pochwaliła się zaręczynami!Celebrytka Sylwia Nowak (29 l.) poinformowała, że przyjęła oświadczyny swojego chłopaka i nie wyklucza, że w 2018 roku stanie na ślubnym kobiercu. Amatorka ścianek twierdzi, że moment, gdy chłopak poprosił ją o rękę był magiczny i wspaniale zaplanowany.

Sylwia Nowak ma już konkretne plany na 2018 rok. Celebrytka nadal zamierza śpiewać. Ostatni singiel, zatytułowany
“Silniejsza”, ukazał się w marcu tego roku, w 2018 natomiast zamierza pokazać publiczności swoje kolejne “muzyczne dokonania”.

“Mam nadzieję, że uda się pozytywnie zaskoczyć muzycznym singlem bądź może albumem” – mówi Sylwia Nowak agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gwiazda “Miłości na bogato”, czyli jednego z najgorszych polskich seriali, nie zamierza jednak ograniczać się wyłącznie do kariery zawodowej. Równie istotne będą bowiem poważne zmiany w jej życiu prywatnym.

W miniony weekend wokalistka przyjęła bowiem oświadczyny swojego chłopaka i w 2018 roku może stanąć na ślubnym kobiercu. Choć jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych nie podzieliła się jednak jeszcze tą nowiną z fanami.

“Jestem zajęta, zaklepana. Przykro mi, panowie. Nie chciałam tego zdradzać, to zdarzyło się w sobotę” – powiedziała skromna Sylwia.

Kobieta nie chce zdradzać szczegółów oświadczyn, nie ukrywa jednak, że była to dla niej wyjątkowa chwila. Twierdzi, że jej chłopak dokładnie wszystko zaplanował i zdołał wykreować magiczną atmosferę.

“Przemyślał wszystko, żebym wyglądała pięknie, żebyśmy mieli pamiątkę i żebym czuła się w tym dniu wyjątkowo. Po prostu zrobił wszystko, żebym powiedziała tak” – mówi Nowak.
Źródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Sylwia Nowak pochwaliła się zaręczynami!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz