Sylwia Gliwa kusi w bikini!Sylwia Gliwa wakacje spędziła na ukochanych Kaszubach i nad Bałtykiem. Chociaż pogoda nie dopisywała, aktorka znalazła na nią sposób. Przy okazji pochwaliła się naprawdę świetną sylwetką! W takiej odsłonie jej jeszcze nie widzieliście! Zobaczcie sami.

- Kalosze, parasol i bikini to zestaw idealny na wakacje – śmieje się Sylwia Gliwa. Nie mogłam pozwolić, żeby deszcz i ciemne chmury zepsuły mój urlop, więc postanowiłam znaleźć sposób na to, żeby zrealizować swoje wakacyjne plany. Może nie wróciłam opalona, ale na pewno się nie nudziłam. Proszę mi uwierzyć, że drink z palemką pity pod parasolem na kaszubskiej wsi smakuje wyśmienicie – przyznaje aktorka.

Sylwia Gliwa od kilku lat uprawia kitesurfing. W tym roku pogoda na Helu nie pozwoliła jej jednak na rozwijanie sportowej pasji.

- Skoro Bałtyk tak bardzo wzbraniał się przed spotkaniem ze mną, założyłam kostium, wzięłam deskę pod pachę i doskonale bawiłam się w kałużach, których tego lata nie brakowało – tłumaczy aktorka. – Mam wrażenie, że ludzie ostatnio na wszystko narzekają, a przecież wakacje są po to, by odpocząć i się zrelaksować. Gdy coś idzie nie po naszej myśli, lepiej podejść do tego z przymrużeniem oka, uruchomić kreatywność i, pomimo ulew, zapewnić sobie najlepsze wakacje pod słońcem. Moje właśnie takie były! – dodaje Sylwia Gliwa.

Przypomnijmy, że Gliwa wróciła już do Warszawy, by nagrywać nowe odcinki serialu “Na Wspólnej”. Niebawem widzowie będą mieli okazję zobaczyć kolejne zwroty akcji w życiu serialowej Moniki Zięby, w którą wciela się Sylwia Gliwa.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Sylwia Gliwa kusi w bikini!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz