Suknia ślubna Meghan Markle będzie kosztować 2 mln złotych!Książę Harry i Meghan Markle cieszą się niesłabnąca popularnością. Od momentu ogłoszenia zaręczyn w listopadzie, gazety na całym świecie prześcigają się w plotkach dotyczących książęcej pary, przy okazji śledząc jej każdy krok. Doniesienia brytyjskich tabloidów mówią, że Meghan marzy o byciu następczynią księżnej Diany i zostaniu “Królową Serc”. Patrząc na sposób, w jaki reagują na nią mieszkańcy Wielkiej Brytanii, jej plan wydaje się być osiągalny

Magazyn Look na swoich łamach opublikował informacje dotyczące zbliżającej się wielkimi krokami ceremonii zaślubin. Książe Harry i Meghan Markle będą ślubować sobie miłość i wierność 19 maja w kaplicy świętego Jerzego na Zamku Windsorskim w zachodnim Londynie. Według magazynu suknię ślubną Meghan zaprojektuje dom mody Alexandra McQueena, a jej koszt wyniesie 400 tysięcy funtów czyli prawie 2 miliony złotych:

Meghan przygotowuje się do tego wymarzonego dnia jak każda inna panna młoda. Suknia ślubna była największym wydatkiem i trzeba było podwoić pierwotnie zakładany budżet – zdradza osoba z otoczenia książecej pary.

Dodatki do sukienki to koszt 100 tysięcy funtów czyli dodatkowe pół miliona złotych.
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Suknia ślubna Meghan Markle będzie kosztować 2 mln złotych!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz