Sukces Kylie Jenner! Zarabia najwięcej z sióstr KardashianKylie Jenner jest najbogatszą Kardashianką. Siostra słynnej Kim ma swoją firmę kosmetyczną, która jest warta 386 milionów dolarów. 20-latka wyznała w jednym z wywiadów, że nie spodziewała się takiego sukcesu. “Nigdy nie myślałam o pieniądzach” – przyznała z rozbrajającą szczerością.

Kylie Jenner jest najmłodszą ze wszystkim sióstr i zarazem najlepiej zarabiającą. Siostra Kim Kardashian założyła w 2016 roku swoją firmę kosmetyczną Kylie Cosmetics, która miała być jedynie jej pasją i hobby. Celebrytka wypuściła na rynek 5 tys. szminek. Wszystkie rozeszły się w ciągu kilku minut.

Kylie Jenner dorobiła się na szminkach

Kylie, która kilka dni urodziła swoje pierwsze dziecko, przyznała w wywiadzie dla magazynu “Love”, że stworzyła firmę kosmetyczną dla zabawy. Nigdy nie myślała o pieniądzach. To nie był jej priorytet. “Włożyłam w to wiele ciężkiej pracy” – powiedziała. Dzisiaj jej firma warta jest 386 milionów dolarów, jednak w ciągu kilku najbliższych lat ta kwota zwiększy się kilka razy.

Jak prezentują się pozostałe Kardashianki na tle swojej zaradnej siostry? Magazyn “Forbes” opublikował w zeszłym roku zestawienie, z którego wynika, że Kim Kardashian warta jest 140 milionów dolarów, a za nią jest Khloe z sumą 40 milionów dolarów.
Źródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Sukces Kylie Jenner! Zarabia najwięcej z sióstr Kardashian

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz