Stifler z “Warsaw Shore” pokazał swoje stare zdjęcie! Jest nie do poznania?Od momentu premiery programu ‘Warsaw Shore’ jego uczestnicy przeszli totalne metamorfozy. I to zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Część postawiła na delikatniejsze metamorfozy typu zmiana trybu życia i intensywne treningi, jednak większość wspomagała się zabiegami medycyny estetycznej. W każdym jednak przypadku zmiany widoczne są już na pierwszy rzut oka. Zobaczcie, jak uczestnicy ‘Warsaw Shore’ wyglądali jeszcze kilka lat temu.

Stifler, czyli Damian może pochwalić się jedną z lepszych metamorfoz. Pokazał swoje zdjęcie z 2009 roku i to wystarczyło, żeby zobaczyć ogromną różnicę w jego wyglądzie. Niegdyś opalony niczym skwarka, z kolczykami w uszach i nażelowanych włosach. Teraz zupełnie odmieniony. Zdaje się, że jego skóra jest zdecydowanie jaśniejsza, a żel na włosach pojawia się w mniejszej ilości.

Fani pokusili się o zabawne komentarze odnośnie jego dawnego wyglądu.

Trochę pomarańczowy chyba za dużo soku z marchwi się piło.

Typowy amerykański chłop z pornola.

Czy tylko mi przypominasz tego piosenkarza Scootera?

Również jego styl ubierania uległ zmianie. Elegancką koszulę i sweter zamienił na bardziej sportowe ubrania – bluzy, dresy, czapki z daszkiem. W poważniejszej odsłonie możemy go podziwiać tylko na oficjalnych wyjściach.
Źródło info i foto: plotek.pl
lg share en Stifler z Warsaw Shore pokazał swoje stare zdjęcie! Jest nie do poznania?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz