Sprawdźcie jak po latach wygląda Patil z Harry’ego Pottera!Ale się zmieniła! W Harrym Potterze wyglądała zupełnie inaczej! W sieci możemy znaleźć sobowtóry takich gwiazd jak Kim Kardashian, Megan Fox czy Angeliny Jolie. Ostatnio również głośno zrobiło się o rosyjskiej modelce do złudzenia przypominającej Kendall Jenner. Najmłodsza z sióstr nie mogła być gorsza, dlatego ona też ma swojego sobowtóra. O dziwo jest to aktorka, którą wszyscy fani Harrego Pottera doskonale znają.

Ci z was, którzy uwielbiają serię Harry Potter z pewnością kojarzą siostry Patil, które wystąpiły w jednej z pierwszych części serii. Już wiecie o kim mowa? Oczywiście o jednej z nich Afshan Azad! Na przestrzeni lat aktorka bardzo upodobniła się do Kylie Jenner choć jest od niej starsza o prawie 10 lat! Na jej Instagramie fani wielokrotnie podkreślali, że jest ona bardzo podobna do Jennerki.

Nie jest to tylko zasługa “genów”, ale przede wszystkim mocnego, wręcz scenicznego makijażu, które obie panie uwielbiają. Naszym zdaniem podobieństwo jest uderzające.
Żródło info i foto: joy.pl
lg share en Sprawdźcie jak po latach wygląda Patil z Harryego Pottera!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz