Sposoby Iriny Shayk na piękną ceręKtóra z dziewczyn nie marzy o promiennej cerze, gładkiej skórze bez wyprysków i przebarwień? Irina Shayk (30 l.) zdradziła ostatnio kilka sekretów pięknego, młodzieńczego wyglądu. Może warto spróbować? Żaden z nich nie jest szczególnie skomplikowany, nie wymagają też specjalnych nakładów finansowych. Jakie to sposoby? Zobaczcie!

Irina, która pochodzi z Rosji, ma w pamięci nauki swojej mamy, która zawsze powtarzała jej, że aby skóra była w ciągu dnia ładnie napięta i miała piękny kolor, trzeba po przebudzeniu rozprowadzić na niej kostkę lodu. Taki zimny masaż o poranku pobudza nie tylko Irinę, ale jej skórę, która nabiera blasku. Lód sprawia, że cera wraca do formy, znika ewentualna opuchlizna.

Shayk podkreśla też, że nigdy nie zapomina przestróg mamy, która mówiła, że należy uważać ze słońcem, a skórę twarzy, dekoltu i szyi traktować ze szczególną troską. Nie wolno też zapominać o rękach – na wszystkie te partie trzeba aplikować blokery słoneczne, które zabezpieczą skórę przed wysychaniem i starzeniem się.

Irina mówi również, że aby mieć ładną cerę, nie można zapomnieć o diecie. Ważne, by wprowadzać do niej dużo warzyw i suplementować oleje – zwłaszcza te ze zdrowymi kwasami. Irina podkreśla, że codziennie łyka tabletkę z tranem.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Sposoby Iriny Shayk na piękną cerę

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz