Sposób Kim Kardashian na płaski brzuch!To naprawdę działa!

W ubiegłym miesiącu Kim Kardashian wyjawiła, że znowu udało się jej schudnąć. Od tej pory dociekliwe umysły Internetu starają dowiedzieć się, co jest sekretem jej wyrzeźbionej sylwetki. Na ten moment wiemy na pewno, że celebrytka w przeszłości korzystała z diety Atkinsa. To nie znaczy, że na uznanie nie zasłużyła jej trenerka, ponieważ sama dieta nie wystarczy, żeby mieć tak jędrne ciało. Z jakich ćwiczeń korzysta Kim Kardashian? Celebrytka podzieliła się z fanami szczegółami treningu. Okazało się, że jest zaskakująco łatwy.

Według trenerki Kim Kardashian ćwiczenie to należy wykonywać z rękami umieszczonymi pod pośladkami. Stopy powinny być rozstawione na szerokość bioder. Nogi powinny utworzyć kąt 90 stopni z podłożem. Podczas treningu Kim Kardashian wykonuje 20 takich powtórzeń.

Ćwiczenie zwane “deską” celebrytka wykonuje, zanim przejdzie do cięższego treningu. Podpór przodem na przedramionach modeluje mięśnie brzucha. Prawidłowo wykonane ćwiczenie nie obciąża kręgosłupa, a także wzmacnia mięśnie ramion i nóg.
Źródło info i foto: ZEBERKA.pl
lg share en Sposób Kim Kardashian na płaski brzuch!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz