Spora wpadka Mili Kunis i Ashtona Kutchera! O co chodzi?Kutcher i Kunis są rodzicami dwójki dzieci. Dumny ojciec w telewizyjnym show zdradził, że młodszego syna usypia w łóżeczku, które samo kołysze go do snu. Fakt ten nie spodobał się fanom aktorów.

Mila Kunis i Ashton Kutcher dbają o prywatność swoich dzieci, 3-letniej Wayatt i rocznego Dimitra i rzadko pokazują je w mediach. Chętnie jednak wypowiadają się na temat wychowania pociech. Aktor w programie “Armchair Expert with Dax Shepard” wyznał, co jest najtrudniejsze w życiu młodego rodzica. Chodzi o nocne wstawanie i usypanie niemowlaka.

Parze udało się znaleźć na to innowacyjny sposób – łóżeczko, które samo kołysze dziecko do snu.

Dla dziecka numer dwa mamy Snoo. To łóżeczko, które samo kołysze. Im dziecko głośniej płacze, tym szybciej jest kołysane i tym szybciej zasypia. To naprawdę niesamowite – wyznał w programie aktor.

Dzięki temu urządzeniu, Kutcher i Kunis bez problemów przesypią całą noc. Aktor uważa, że to świetny wynalazek. Jednak fani mają na ten temat zupełnie inne zdanie. Internauci mocno skrytykowali parę za “lenistwo”.

Jeśli jesteście tak leniwi i sami nie możecie ukołysać własnego dziecka, to może ogóle nie powinniście mieć dzieci?
To będzie działać, póki dziecko jest malutkie. A potem co? Zgadnij! Będziesz musiał nauczyć się, jak samodzielnie je uspokoić!

Pośród fali hejtu, pojawiły się też głosy wsparcia i zrozumienia dla Kutchera i Kunis.

Niektórzy pewnie nie mają pojęcia, jak to jest mieć dziecko, które non stop płacze. Pójście na 10 minut do łazienki to błogosławieństwo. Nie oceniajcie!
Źródło info i foto: plotek.pl
lg share en Spora wpadka Mili Kunis i Ashtona Kutchera! O co chodzi?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz