Spora wpadka Chrissy Teigen!Chrissy Teigen niedawno została mamą. Gwiazda szybko wróciła do formy i znów zachwyca wyglądem. Na rozdaniu amerykańskich nagród muzycznych (American Music Awards 2016) modelka prezentowała się w sukni z bardzo odważnym wcięciem. Z tego powodu nie obyło się bez wpadki…

Chrissy Teigen (30 l.) to nie tylko seksowna modelka, ale także szczęśliwa mama półrocznej Luny Simone. Dziewczynka przyszła na świat w kwietniu tego roku, a jej ojcem jest piosenkarz John Legend. Muzyk zawsze może liczyć na wsparcie swojej partnerki, nawet podczas oficjalnych wyjść. Jedno z ostatnich skończyło się sporą wpadką modową Chrissy Teigen.

Chrissy Teigen pokazała za dużo na American Music Awards 2016

Chrissy Teigen i John Legend pojawili się w niedzielę na gali wręczenia amerykańskich nagród muzycznych, znanych jako American Music Awards. Partnerka piosenkarza, który wystąpił gościnnie podczas ceremonii, przyszła na imprezę w czarnej sukni z bardzo głębokim wcięciem. Było ono na tyle spore, że przy niektórych pozach Chrissy Teigen odsłoniła… swoje miejsca intymne.

Zobaczcie, jak prezentowała się Chrissy Teigen na gali American Music Awards 2016. Jak myślicie, czy wpadka modowa modelki była celowa?
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Spora wpadka Chrissy Teigen!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz