Specjalny list Kanye do Kim!Z okazji Dnia Marcina Lutra Kinga Kanye West (38 l.) napisał do swojej żony list zaczynający się od słynnego “Miałem kiedyś marzenie…”. Okazuje się, że marzenie męża Kim Kardashian (35 l.) już się spełniło. Raper opisał w liście do ukochanej, jak to śnił kiedyś, by zaprowadzić ją przed ołtarz.

Zawsze chciał poślubić swoją bratnią duszę, którą właśnie jest wyrozumiała Kimmy. Następnie raper opisywał swoje marzenia na przyszłość, czyli oglądanie pierwszego koncertu na pianinie North West (sic !), pomaganie jej w doborze stroju na studniówkę, wspieranie Sainta w jego pierwszym meczu piłki nożnej. Kanye wyobraża sobie siebie w roli prezydenta, a Kim jako pierwszą damę. Na koniec West dodaje, że widzi siebie starzejącego się przy niestarzejącej się Kim. Oczywiście gwiazdor jest świadomy tego, że jest ogromnym szczęściarzem, bowiem wiele z jego marzeń już się spełniło.

Co za geniusz!Kanye nie po raz pierwszy obdarowuje ukochaną osobliwymi prezentami, niestety rzadko kiedy trafia w jej gust. Torebkę birkin, którą pomalował George Condo Kim zabrała na ustawkę zaledwie raz i rzuciła w kąt. Gwiazdka bardziej ceni prezentu typu bransoletki od Cartiera. Ciekawe, czy doceniła list od swojego lubego.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Specjalny list Kanye do Kim!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz