Sokół i Marysia Starosta rozstali się!Wojciech Sokół, który od kilku lat tworzył wspólnie z piosenkarką Marysią Starostą, potwierdził informację o ich rozstaniu. U jego boku pojawiła się również nowa dziewczyna o pseudonimie Katie P. Wojciech “Sokół” Sosnowski i Marysia Starosta tworzyli zgodną parę od 2009 r. Z czasem okazało się, że dogadują się nie tylko na polu zawodowym. Od 2011 r. współpracowali także na scenie. Wydali razem dwa albumy: Czysta brudna prawda oraz Czarna biała magia. Oba odniosły duży sukces, gdyż pokryły się platyną. Duet koncertował w całej Polsce, a ich występy przyciągały rzesze widzów.

Okazuje się jednak, że związek gwiazdorskiej pary dobiegł końca. O tym fakcie na swoim Facebooku poinformował Sokół:

Zaczęliśmy grać z Marysią koncerty w 2011. To był piękny czas, kompletnie pionierski w kwestii moich występów z wokalistką, a jednocześnie własną dziewczyną. Zagraliśmy razem około 70 koncertów w super atmosferze, czego dokumentacją jest klip “Czysta Brudna Prawda”. Graliśmy wielkie sceny i malutkie kluby, nikt nie wiedział na początku, czego się spodziewać, nikt nie był w stanie prognozować platynowych płyt i takich frekwencji na koncertach. Dziś gramy ze Steezem nasz przedostatni koncert razem. Z całego serca dziękuję Marysi za ogrom pięknych chwil i cudowne dwa albumy, jakie razem nagraliśmy, za te wszystkie koncerty i podróże. Choć nie jesteśmy już parą, wierzę, że nagramy jeszcze wiele świetnych rzeczy i zagramy niejedna trasę. Stworzyliśmy razem historię! Każdemu życzę, żeby mógł przeżyć tak zajebisty czas. Teraz nadszedł czas na solowe płyty, ale do końca roku gramy wciąż trasę Czarna Biała Magia/Czysta Brudna Prawda z Kebsem, wiec zapraszamy! Dziękuję wszystkim naszym fanom za wsparcie! Wojtek Sokół – napisał na Facebooku.

Jednocześnie mówi się, że u boku rapera zaczęto widywać dziewczynę ukrywającą się pod pseudonimem Katie P, której zdjęcie prezentujemy poniżej. To modelka, znana także z występów w “Dzień Dobry TVN”.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Sokół i Marysia Starosta rozstali się!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz