Słynne włosy Beyonce to peruka?!Z czego zasłynęła Beyonce? Oczywiście z niespotykanego talentu muzycznego. Karierę zaczynała w zespole Destiny’s Child, ale dosyć szybko przerzuciła się na twórczość solową. Ta decyzja była strzałem w dziesiatkę, bo Bey wreszcie nie miała żadnych ograniczeń, by działać w 100% po swojemu i na własnych zasadach. Wydała już wiele krążków, a większość jej numerów to obecnie najpopularniejsze hity. Beyonce stała się też autorytetem feministek. Królowa r&b takimi numerami jak ”Single ladies’, ”Irreplaceable”, ”If I were a boy” czy ”Run the world (girls)” jasno opowiedziała się za uprawnieniem kobiet.

Ale nie da się ukryć, że Knowles kojarzymy także ze względu na piękne, gęste i dłuuuuugie włosy. Taki image piosenkarka utrzymuje od samego początku działalności w showbiznesie. Czy tylko my, odkąd pamiętamy, zastanawiamy się czy to w ogóle jest możliwe, by TAKIE włosy były… prawdziwe i naturalne? Najwyraźniej nie, bo ostatnio głos w tej sprawie zabrała… rodzona matka Beyonce. Tina postanowiła, że w końcu rozwieje wszystkie wątpliwości i plotki, jakoby Beyonce miała korzystać z tak zwanych doczepów, a nawet peruk. W wyjawieniu prawdy swój udział miała też Neal Farinah – osobista stylistka piosenkarki.

To ona wstawiła na Instagram filmik, na którym Beyonce zarzuca imponującym kucykiem. Video natychmiast skomentowała matka gwiazdy, czym rozwiała wszelkie wątpliwości. Te obłędne, długie i gęste loki są… naturalne!
Źródło info i foto: joy.pl
lg share en Słynne włosy Beyonce to peruka?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz