Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka 20 sierpnia!Od medialnych zaręczyn Agnieszki Szulim z dziedzicem wycenianej na ponad 3 mld zł fortuny Staraków, trwają spekulacje na temat miejsca i daty uroczystości. Od początku było raczej jasne, że narzeczeni wybiorą któryś z letnich lub wiosennych weekendów. Co do miejsca, to wymieniono już chyba wszystkie możliwe: od jachtu zacumowanego w okolicach Cannes, przez Zamek Królewski, po zamek krzyżacki w Gniewie. Okazało się, że rzeczywiście narzeczonym spodobała się perspektywa ślubu w historycznej oprawie. Wprawdzie nie wybrali krzyżackiego zamku, za to zdecydowali się na rezydencję Staraków w mazurskiej Fuledzie, do złudzenia przypominającą plan filmowy Ogniem i mieczem.

Położona na 200 hektarach rezydencja jest stylizowana na kozacką osadę z XVII wieku. To jednak tylko pozory. W rzeczywistości nie brakuje w niej luksusów, a posiadłości strzeże skomplikowany system alarmowy i liczna grupa ochroniarzy, patrolująca teren na quadach i konno.

Jak dodaje magazyn Party, data ślubu została wyznaczona na połowę sierpnia.

Ślub Agnieszki i Piotra ma trwać aż 3 dni – donosi gazeta. Bramy rezydencji Staraków otworzą się przed weselnikami już 19 sierpnia. Rezydencja jest pilnie strzeżona, więc o prywatność nowożeńcy nie muszą się martwić. Nie będzie też problemu z noclegami, bo na terenie posiadłości stoi kilka domów.

Biorąc pod uwagę rozmach przy planowaniu wesela, strach pomyśleć, dokąd i na jak długo Agnieszka i Piotr wybiorą się w podróż poślubną.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka Staraka 20 sierpnia!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz