Sławomir Zapała najlepiej zarabiającym prezenterem sezonu!Kto w tym roku rządzi w polskim show-biznesie? To Sławomir Zapała (35 l.)! Prowadzony przez niego “Big Music Quiz” jeszcze nie wystartował, a już uczynił go najlepiej zarabiającym prezenterem sezonu w polskiej telewizji. Jak wynika z dokumentów, do których dotarł “Super Express”, artysta w niespełna cztery miesiące zarobi 450 tys. zł. Pokonał tym samym dotychczasowego lidera zestawienia Roberta Janowskiego (57 l.) z “Jaka to melodia?”. Ten może liczyć na 430 tys. zł. O 30 tys. więcej niż trzecia w zestawieniu Magda Gessler (65 l.).

Sławomir to jedna z największych gwiazd w Polsce – jego płyta od kilku tygodni okupuje czołowe miejsca list sprzedaży, organizatorzy koncertów biją się o jego udział, także stacje telewizyjne chcą mieć go u siebie. Gwiazdor doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego w ostatnich tygodniach jego stawki znacznie wzrosły. Według naszej wiedzy Sławomir nie podejmie się zlecenia, jeśli nie otrzyma min. 25 tys. zł za jeden dzień pracy. Dzięki takim programom jak “Big Music Quiz”, który będzie nadawany do wakacji, może liczyć na 450 tys. zł dodatkowego zarobku.

Popularny wokalista i aktor pokonał tym samym zawodowych showmanów z Robertem Janowskim, Magdą Gessler i Kubą Wojewódzkim (54 l.) na czele.

Udział muzyka w nowym projekcie TVP nie tylko namieszał na liście najlepiej zarabiających prezenterów, ale też wywołał panikę na planie “Jaka to melodia?”. Jego twórcy obawiają się bowiem, że dwa podobne formaty dla widza TVP to za dużo. A jak wiadomo – król może być tylko jeden.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Sławomir Zapała najlepiej zarabiającym prezenterem sezonu!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz