Sławomir obraził Rihannę?Odcinek programu Kuby Wojewódzkiego ze Sławomirem został wyemitowany 20 marca 2018 roku. Królowi rock polo towarzyszyła jego żona – Kajra. W czasie programu padło wiele pytań o… seks. Pojawiło się też wiele dwuznacznych komentarzy i skojarzeń. W jednej z wypowiedzi Sławomir pochwalił się, że jego piosenka oraz piosenka Rihanny pojawi się w jednej z gier na Playstation. W czym uraził barbadoską piosenkarkę?

Wizyta Sławomira u Wojewódzkiego przejdzie do historii programu, jako jeden z najbardziej rozerotyzowanych odcinków. Prowadzący wciąż nawiązywał do dwuznacznych tekstów piosenek muzyka rock polo. Padły również bardzo odważne pytania. Wojewódzki próbował dowiedzieć się, czy seks z mężczyzną, który ma wąsy jest przyjemny. – Czy wąs w seksie przeszkadza, czy się przygląda? – zapytał Kajrę. To jednak nie koniec! Nawiązując do tekstu z piosenki “Magiera” Kuba zapytał żonę Sławomira, czy ona też unika seksu oralnego. Kajra przyznała z kolei, że faktycznie utwór powstał na po jednej z małżeńskich kłótni.

- Faktycznie Sławomir napisał tę piosenkę kiedy się pokłóciliśmy, po prostu jakaś bomba atomowa wybuchła i w tym momencie zaczęliśmy pracować razem i zaczęło to przynosić efekty – podkreśliła Kajra.

Pozostając w frywolnej atmosferze Sławomir postanowił pochwalić się faktem, że już niedługo jego piosenka pojawi się w towarzystwie utworów Rihanny i Beyonce w jednej z gier na Playstation. Problem w tym, że król rock polo dwuznacznie przekręcił pseudonim Riri.

- Mamy popularną piosenkę, popularność nasza wykracza już poza granice Polski. Nasza piosenka będzie w grze Playstation. Będzie Ruhanna, Sławomir i Bijonse. Ruchanna, piosenkarka taka. – wyjaśnił muzyk.

- A ja myślałem, że mowa o czasowniku – dodał Wojewódzki.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Sławomir obraził Rihannę?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz