Siostry Kardashian zachwyciły na InstagramieA jednak… Tego chyba nikt się nie spodziewał… Oto Kim Kardashian naprawdę powróciła na Instagram. Zrobiła to w – hmmm… – delikatnie mówiąc nietypowy sposób. Przypomnijmy, że zaledwie kilka dni temu na profilu Kimoji, czyli marki założonej przez Kardashiankę, pojawiły się pierwsze zwiastuny nowej linii projektu celebrytki. Promowały ją oczywiście zdjęcia… I to jakie!

Twerkające, półnagie modelki o ponętnych kształtach prezentowały na sobie bieliznę z kolekcji Savage. W mediach od razu pojawiły się pogłoski, mówiące o tym, że na zdjęciach widnieje sama Kim i jej siostry. Był to jedynie domysły – ostatecznie twarze modelek nie zostały ujawnione. Do teraz… Nowe zdjęcia rozwiewają wątpliwości i bynajmniej nie dlatego, że dziewczyny pokazały się w pełnej okazałości…

Uwagę przykuła biżuteria jednej z modelek. Rozwiała wątpliwości – jej właścicielką jest Kylie Jenner. Co ciekawe, w sesji udział wzięły wszystkie cztery siostry. Tradycyjnie sukcesami córek na Instagramie podzieliła się Kris Jenner.
Żródło info i foto: ZEBERKA.pl
lg share en Siostry Kardashian zachwyciły na Instagramie

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz