Siostry Kardashian wynajęły detektywa, by sprawdził kto jest ojcem dziecka Blac Chyny!Blac Chyna to narzeczona Roberta Kardashiana, a tym samym przyszła szwagierka Kim Kardashian. Zakochani spodziewają się obecnie przyjścia na świat ich pierwszego dziecka. Jak się okazuje, para nie ma błogosławieństwa od rodziny przyszłego Pana Młodego. Zachodnia prasa informuje, że siostry Roba wynajęły detektywów, którzy mają sprawdzić, czy dziecko, które nosi Blac, jest rzeczywiście dzieckiem ich brata.

Blac Chyna zaczęła spotykać się z Robertem Kardashianem w styczniu tego roku, a już trzy miesiące później była jego narzeczoną. W maju modelka ogłosiła, że spodziewa się dziecka z najmłodszym rodzonym bratem Kim Kardashian.

Kardashianki wyjątkowo nie przepadają za swoją przyszłą szwagierką. Musimy przyznać, że to rzeczywiście dość skomplikowana sytuacja. Przypomnijmy, Blac Chyna, a właściwie Angela White, bo tak brzmi jej prawdziwe imię i nazwisko, wcześniej związana była z Tygą, który obecnie jest chłopakiem Kylie Jenner. Blac i Tyga mają razem 4-letniego syna. Pokręcone, prawda?

Nic dziwnego, że od kiedy Robert Kardashian zaczął randkować z Blac Chyną, cała jego rodzina miała nadzieję, że zauroczenie celebrytką szybko mu minie. Mimo braku aprobaty bliskich, Rob chce, by Blac została jego żoną. Kardashianki nie dają jednak za wygraną… Zagraniczna prasa donosi, że siostry Roba wynajęły prywatnych detektywów, którzy mają za zadanie sprawdzić, kto jest ojcem dziecka, które nosi w sobie Blac. Zachodnie media swego czasu spekulowały na temat romansu celebrytki z niejakim Pilotem Jonesem. Domniemany ojciec dziecka do tej pory nie zabrał głosu w tej sprawie.

Kto jest prawdziwym ojcem dziecka Blac? Plotki już niedługo zweryfikują się same. Ciąża celebrytki jest coraz bliższa rozwiązaniu, a Pilot Jones, rzekomy kochanek Blac jest… czarnoskóry.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Siostry Kardashian wynajęły detektywa, by sprawdził kto jest ojcem dziecka Blac Chyny!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz