Siostra Joanny Krupy wychodzi za mąż!Wielka radość w rodzinie Joanny Krupy (37 l.)! Jej siostra Marta (31 l.) w niedługim czasie wychodzi za mąż! Przygotowania do ślubu i wesela ruszyły pełną parą. O modelce ostatnio nieco ucichło. W Polsce nie angażuje się obecnie w żadne głośne projekty, udziela też niewielu wywiadów. Jednak teraz postanowiła opowiedzieć o wielkim rodzinnym szczęściu.

Okazuje się, że w przyszłym roku siostra Joanny Krupy, Marta, wychodzi za mąż! Jej wybrankiem jest Marco Andretti (29 l.), kierowca wyścigowy, którego poznała w jednym z modnych amerykańskich klubów. Są razem od czterech lat.

“Bardzo się ucieszyłam, jak powiedzieli mi o zaręczynach. Uwielbiam jej przyszłego męża, Marta jest zakochana i szczęśliwa” – mówi gwiazda “Top Model” i zaraz dodaje, że ślub to poważna sprawa.

Przygotowania trzeba zatem zacząć dużo wcześniej. Ona sama bardzo zaangażowała się w wyprawienie panny młodej. Zawsze służy jej radą, chodzą razem po sklepach, oglądają sukienki. Na razie Marta nie wybrała jeszcze odpowiedniego modelu, ale za to ma już upatrzone obrączki i zarezerwowaną salę weselną!

“Młodzi wiedzą już, gdzie odbędzie się uroczystość. Mama i tata dali im wolną rękę, nie wtrącają się. Ja będę świadkową i pomogę we wszystkim” – deklaruje Joanna. Taka siostra to skarb!
Żródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Siostra Joanny Krupy wychodzi za mąż!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz