Sinéad O’Connor poszukiwana przez policję z ChicagoSinéad O’Connor wystraszyła rodzinę w Irlandii sugerując samobójcze zapędy.

Wokalistka miała zadzwonić do rodziny w Irlandii i opowiedzieć o tym, że była na moście rozważając popełnienie samobójstwa. Członkowie rodziny artystki zadzwonili w konsekwencji na policję w Dublinie. Policjanci ze stolicy Irlandii skontaktowali się natomiast z posterunkiem w Chicago, gdzie mieszka Sinéad O’Connor.

To nie pierwszy taki przypadek. 15 maja 2016 roku, Irlandka wybrała się na przejażdżkę rowerową i przez wiele godzin nikt jej nie widział. Nieujawniona z imienia i nazwiska osoba zadzwoniła na komisariat i wyrażała obawy, co do stanu zdrowia wokalistki. Pojawiły się plotki, że artystka mogła próbować popełnić samobójstwo. Jesienią 2015 roku rzecznik Sinéad O’Connor przyznał, że artystka nie czuła się dobrze i potrzebowała pomocy, aczkolwiek nie ujawnił dokładnie przypadłości Irlandki. Już wtedy pojawiały się komentarze, że wokalistka może targnąć się na życie.

Ostatni album Sinéad O’Connor to “I’m Not Bossy, I’m The Boss” z sierpnia 2014 roku.
Żródło info i foto: wp.pl
lg share en Sinéad OConnor poszukiwana przez policję z Chicago

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz