Sinead O’Connor pobita przez syna!Sinead O’Connor została pobita przez syna. Piosenkarka, znana z przebojów “Nothing Compares to You”, opublikowała na Facebooku zdjęcie swojej pobitej twarzy. Wyznanie artystki poruszyło fanów.

Sinead O’Connor (51 l.) przez ostatnie miesiące pojawia się w mediach nie tyle dzięki twórczości artystycznej, co złej sytuacji w życiu prywatnym. Artystka zmaga się z depresją, sama wyznała, że jest “chora psychicznie”. Co jakiś czas na jej Facebooku pojawiają się niepokojące wpisy, w których sugeruje, że chce popełnić samobójstwo.

Ostatnio na tablicy piosenkarki pojawiło się zdjęcie jej pobitej twarzy. Sinead O’Connor napisała, że została pobita przez własnego syna oraz jego partnerkę. Wszystko działo się na oczach młodszego syna artystki, nad którym para sprawuje opiekę prawną.
“Dziś pobił mnie mój 30-letni syn. Na werandzie swojego domu. Jego dziewczyna się uśmiechała, pomagała mu. Wszystko działo się na oczach mojego 13-letniego syna, nad którym od tygodnia się znęczali fizycznie i słownie. (…) Jak zwykle, mój 30-letni syn powiedział mi, żebym się zabiła i opuściła tę rodzinę, a na koniec jak zwykle rzucił: «jesteś zupełnie jak swoja matka»” – napisała Sinead O’Connor. “Wiesz co, Jake? Jesteś zupełnie jak twój ojciec. Wraz z dziewczyną nie nadajecie się do bycia rodzicami zastępczymi dla mojego syna. Bierzecie 350 euro tygodniowo i macie jeszcze czelność bić go i obrażać na oczach jego prawdziwej matki i młodszego brata. Pokazałeś mi dziś, jaki jesteś naprawdę. Bijąc własną matkę. Mam złamaną kostkę. Dobra robota. Możesz być pewien, że zniknę z twojego życia na zawsze. I z życia twoich młodszych braci, dla których nie robisz nic, poza wyciąganiem 350 euro bez żadnego wysiłku. Ale jeśli jeszcze raz dowiem się, że oblałeś mojego syna wodą albo nazwałeś go dupkiem, to poniesiesz konsekwencje” – czytamy na Facebooku.
Źródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Sinead OConnor pobita przez syna!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz