Shawn Mendes odwiedzi Polskę!Koncert Shawna Mendesa w Polsce to część światowej trasy wokalisty. Gdzie i kiedy dokładnie wystąpi? Co z biletami? Sprawdzamy!

Shawn Mendes ogłosił koncert w Polsce. 19-letni wokalista zagra po raz pierwszy w naszym kraju w ramach światowej trasy koncertowej promującej jego najnowszą, trzecią już płytę, zatytułowaną po prostu “Shawn Mendes”. Występ autora hitów “Treat You Better” i “Stitches” to spełnienie marzeń tysięcy polskich fanów tego młodego piosenkarza, którzy do tej pory zmuszeni byli jeździć na jego koncerty za granicę. Ich życzenie spełni się jednak dopiero w przyszłym roku – trasa koncertowa Shawna Mendesa w Europie startuje dopiero w marcu 2019 roku. Kiedy i gdzie dokładnie zagra Shawn Mendes w Polsce? Już wiemy!

Shawn Mendes zagra swój pierwszy koncert w Polsce 2 kwietnia 2019 roku w Krakowie. Sprzedaż biletów na koncert Shawna Mendes w Tauron Arena Kraków rozpocznie się 18 maja na stronie alterart.pl. Tym wszystkim, którym zależy aby posłuchać go na żywo radzimy jednak nabyć wejściówki tuż po rozpoczęciu oficjalnej sprzedaży- bilety na koncert Shawna Mendesa w Polsce z pewnością rozejdą się w mgnieniu oka.
Źródło info i foto: natemat.pl
lg share en Shawn Mendes odwiedzi Polskę!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz