Sharon Osbourne potwierdza doniesienia o rozstaniu z mężem!Sharon Osbourne potwierdziła, że po 33 latach małżeństwa rozstała się ze swoim mężem Ozzym. 63-latka potwierdziła ponadto, że wyrzuciła rockmana z domu, gdy dowiedziała się o jego zdradzie. Teraz jednak muzyk wrócił do ich posiadłości, a Sharon się wyprowadziła.

To nie są plotki, to prawda – powiedziała w wywiadzie z “The Talk”. Rozmawiamy ze sobą, rozmawiałam z nim wczoraj. Nie jesteśmy razem, ale rozmawiamy.

Sharon i Ozzy Osbourne’owie pobrali się w 1982 roku i doczekali trojga dzieci – Aimee, Kelly i Jacka. Ich życie można było śledzić w reality show “Rodzina Osbourne’ów”.

Sensacją ostatnich dni jest nie tylko rozstanie pary, lecz także wiadomość o tym, że Ozzy zaginął na kilka dni. Najbliżsi nie wiedzieli, co się z nim dzieje. Dzieci wokalisty starały skontaktować się z rzekomą kochanką ojca, Michelle Pugh, aby dowiedzieć się, czy Ozzy z nią zamieszkał. Kobieta jednak nie odbierała od nich telefonów. Przyjaciele rockmana obawiali się, że artysta pozbawiony wsparcia żony może znowu powrócić do alkoholizmu i brania narkotyków.

Wokalista, który jak gdyby nigdy nic znów zamieszkał w rodzinnym domu zdążył już zabrać głos w sprawie. Zapewnił, że jest trzeźwy i czysty.

Ozzy Osbourne z zespołem Black Sabbath 2 lipca wystąpi w Tauron Arenie Kraków. Bilety zostały już wyprzedane. Dorobek bandu zamyka longplay “13″, który miał premierę w czerwcu 2013 roku. W realizacji dzieła brali udział trzej oryginalni członkowie – Ozzy Osbourne (wokal, harmonijka), Tony Iommi (gitara) i Geezer Butler (bas), których wspierał na perkusji znany Rage Against The Machine, Brad Wilk.
Żródło info i foto: wp.pl
lg share en Sharon Osbourne potwierdza doniesienia o rozstaniu z mężem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz