Shannen Doherty znów zmaga się z chorobąWydawało się, że Shannen Doherty wróciła do pełni zdrowia. Aktorka w marcu 2017 poinformowała, że udało się jej zwalczyć raka i jest w okresie remisji. Jednak radość nie trwała długo. Gwiazda Beverly Hills 90210 właśnie wyznała, że w jednym z guzów, który pojawił się na jej ciele, znów wykryto komórki rakowe.

Shannen Doherty podzieliła się tą przykrą wiadomością na swoim Instagramie. – Miałam kilka testów i właśnie przyszły wyniki. Jeden marker nowotworowy wyszedł dobrze. Inny… źle. To oznacza, że znowu będę musiała monitorować chorobą i przejść kolejne testy. Ale mimo to nie zamierzam się poddawać i biorę się w garść – napisała Shannen. Aktorka zachorowała na raka w 2015 roku. Po blisko dwóch latach walki, w 2017 roku poinformowała, że udało jej się pokonać chorobę.

Ostatni post aktorki zasmucił fanów. Pod zdjęciem pozostawili tysiące komentarzy z życzeniami powrotu do zdrowia, które podniosły Shannen Doherty na duchu. – To na pewno pomaga spojrzeć na cała sprawę z perspektywy i przypomina Ci przez co już przeszłaś. Przygoda z rakiem trwa już długo, a ja zdążyłam już zapomnieć, jak to wyglądało. I tak jak napisałam wcześniej – Rak zmienia twoje życie w sposób, w jaki nikt nie jest w stanie sobie wyobrazić. Jak każdy kto miał do czynienia z nowotworem wie – 5 następnych lat po przebyciu choroby jest kluczowe. Nawroty raka zdarzają się bardzo często. Wielu z Was spotkało to samo co mnie. Tak więc z sercem zdecydowanie lżejszym będę czekać na poprawę – dodała na zakończenie aktorka.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Shannen Doherty znów zmaga się z chorobą

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz