Shakira ma poważne problemy ze zdrowiem?Niepokojące informacje na temat zdrowia Shakiry. Gwiazda wydała oficjalne oświadczenie i odwołała najbliższe koncerty. Co się dzieje ze zdrowiem Shakiry?

Shakira ma problemy ze zdrowiem. Wokalistka w maju 2017 roku po długiej przerwie wróciła z nową płytą “El Dorado”. Artystka zapowiedziała również trasę koncertową, która miała promować nowe utwory. Ku zdziwieniu fanów Shakira zaczęła odwoływać koncerty. Wszystko przez problemy ze zdrowiem. Jak się okazuje gwiazda ma poważne problemy ze strunami głosowymi. “Pod koniec października, podczas prób do trasy koncertowej, poczułam dziwną chrypkę, która przeszkodziła mi w śpiewaniu. Po zbadaniu lekarze odkryli krwotok na prawej strunie głosowej” – opisywała w listopadzie swój stan Shakira. Niestety wszystko wskazuje na to, że sytuacja uległa pogorszeniu. Na koniec grudnia artystka poinformowała swoich fanów, że jest zmuszona odwołać kolejne koncerty.

Wydała również oficjalne oświadczenie dotyczące swojego stanu zdrowia, w którym pisze: “Jestem bardzo wdzięczna za miłość i wsparcie, jakie mi wysyłacie od kilku tygodni. Poczułam, że mój głos jest nie tylko mój, ale także wasz. Wasze modlitwy i wiadomości trzymały mnie na duchu. Choć naprawdę liczyłam, że już w styczniu będę mogła wrócić, pogodziłam się z tym, wyleczenie choroby potrwa dłużej niż przypuszczałam. Sama potrzebowałam czasu, by wraz z lekarzami podjąć właściwą decyzję”. Na pocieszenie, dodała też: “Na szczęście mogę potwierdzić, że wrócę z koncertami już w czerwcu 2018 roku, odwiedzę wtedy Europę i Stany Zjednoczone z trasą El Dorado World Tour. Nie mogę się doczekać!”.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Shakira ma poważne problemy ze zdrowiem?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz