Selena Gomez znów w związku z Bieberem?Tym razem jednak nie chodzi o Biebera, ale o Justina Theroux’a… Jak twierdzi magazyn Life & Style ich relacja “zamieniła się w coś więcej niż przyjaźń”, a była żona Justina – Jennifer Aniston, nie jest zadowolona z tej wiadomości…

Amerykańskie źródła mówią, że 46-letni Justin i 25-letnia Selena znają się od lat poprzez swojego menadżera, ale dopiero od nie dawna “mają się ku sobie”.

Pomimo znacznej różnicy wieku, ponoć świetnie się dogadują i łączą ich podobne “przejścia”. Aktor rozstał się z żoną (Jennifer Aniston) w lutym tego roku, po dwóch latach małżeństwa i prawie siedmiu latach związku. W międzyczasie Selena rozstała się ze swoim chłopakiem, Bieberem.

Inne źródła podają, że widać chemię pomiędzy aktorem i piosenkarką, a Jennifer czuje się zasmucona, ponieważ Selena zawsze uważała ją za “mentora”, pierwszy raz spotkały się w 2009 roku.

Ponoć po rozstaniach Gomez i Theroux “wspierali się wzajemnie”, a w nocy prowadzili intymne rozmowy o ich życiu, do czego zmierzają i jakie są ich cele zawodowe.

“Są bardzo szczerzy i otwarci na siebie”.

Źródło podaje, że Jennifer Aniston słysząc pogłoski o jej byłym mężu, była przerażona, a jeśli okazałoby się to prawdą, myślałaby o tym jak o obopólnej zdradzie. Doniesienia o nowym facecie Seleny pojawiają się ponad miesiąc po tym jak Justin Bieber został przyłapany na spotkaniu z jakąś kobietą. Jednak zaufana osoba zaprzecza jakoby Justin “randkował” i ponoć cały czas myśli o Selenie.
Źródło info i foto: joy.pl
lg share en Selena Gomez znów w związku z Bieberem?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz