Selena Gomez wykończona związkiem z Bieberem!Ich związek należy do najbardziej męczących w Hollywood – co przyzwyczaimy się do tego, że Selena Gomez (23 l.) po raz 87326328382 wybaczyła Justinowi Bieberowi (21 l.) zdradę, to okazuje się, że piosenkarz po raz kolejny przegrał z wiernością. Ich schodzenie i rozchodzenie trwa od lat. Ani on, ani ona nie mogą zagrzać miejsca u boku innych partnerów. Doskonały przykład na to, że nie mogą być razem ani osobno?

Kilka tygodni temu Justin śpiewał Selenie piosenki i wyszli za rączkę z baru. Kilka dni później całował Hailey Baldwin na tropikalnej wyspie. Selena jeszcze nie wpadła na to, by przed udzielaniem wywiadów, informować dziennikarzy o tym, że nie życzy sobie pytań o relację z Bieberem. A może celowo wdaje się w rozmowy na jego temat? Co powiedziała ostatnio Gomez, gdy padło pytanie o muzyka?

Jestem wykończona. Mam szczerze dość. Troszczę się o jego zdrowie i dobre samopoczucie, ale na więcej nie mam już siły – powiedziała gwiazda i dodała, że ma dość poruszania tego tematu.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Selena Gomez wykończona związkiem z Bieberem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz