Selena Gomez w bikini! Jak się prezentuje młoda gwiazda?Selena Gomez po rozstaniu z Justinem Bieberem wypoczywa w Australii. Paparazzi przyłapali ją w bikini, a media rozpisują się, że piosenkarka przytyła. Odpowiedziała na Instagramie. Po opublikowaniu zdjęć Seleny Gomez na jachcie w bikini internauci nie powstrzymali się przed komentarzami, w których wytknęli jej, że przytyła. Ich uwagę zwróciły fałdki na brzuchu i większy biust. Pod adresem piosenkarki padło wiele niezbyt miłych słów. Teraz odniosła się do nich i na Instagramie opublikowała komunikat.

Wyraziła w nim swoją opinię na temat mitu piękna. Podkreśliła, że dba o swoje ciało i robi to tylko dla samej siebie, a nie żeby innym coś udowodnić.

- Mit piękna – obsesja fizycznej doskonałości, która więzi kobiety w niekończącym się cyklu beznadziei, skrępowania i nienawiści do samej siebie, kiedy próbuje sprostać narzuconej przez społeczeństwo i niemożliwej do zrealizowania definicji nieskazitelnego piękna. Wybrałam dbanie o siebie, bo tego chcę, a nie dlatego, że muszę coś komuś udowodnić. Wiatr w jej żagle – napisała.
Źródło info i foto: plotek.pl
lg share en Selena Gomez w bikini! Jak się prezentuje młoda gwiazda?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz